Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 357

QUOTE(MoulinRouge @ 2016 05 22, 18:27)
As irgi verciau nunesu i koki butikeli arba idedu i vinted.lt netikusi (kas, beje, kuo toliau, tuo reciau pasitaiko - sakau, idirbis metu metais, duoda savo biggrin.gif ).

O kainos LT... Jau "brokolio perestroikos" metu buvo aiskiai ir garsiai issakyta sad.gif

Perku per merginas nuo sunaus gimimo, tai iseina kiek ... 7 metai - vo koks mano stazas! biggrin.gif

Brokolio perestroika biggrin.gif

as tai esu dukrai netikusius batus nupirkus, nes jos auksta keltis- tai sudetinga truputi sad.gif ir save viena karta pasimazinau su sijonu ir svarkeliu . pardavinet nesigauna man kazkaip - tai atidaviau . o siaip- liepa bus 9 metai stazo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2016 05 22, 17:27)
As irgi verciau nunesu i koki butikeli arba idedu i vinted.lt netikusi (kas, beje, kuo toliau, tuo reciau pasitaiko - sakau, idirbis metu metais, duoda savo biggrin.gif ).

O kainos LT... Jau "brokolio perestroikos" metu buvo aiskiai ir garsiai issakyta sad.gif

Perku per merginas nuo sunaus gimimo, tai iseina kiek ... 7 metai - vo koks mano stazas! biggrin.gif

as po truputi pratinuosi ax.gif siaip as jau sakiau kad cia mano metu atradimas ir tfu tfu tfu dar neprasoviau bet gerai kad turiu laiko kuistis per atsiliepimus. Jei tureciau kita darba tai vargu ar tiek laiko galeciau skirti. biggrin.gif bet pvz vs maudomo siustis nedrisau, nemanau kad buciau pataikius. doh.gif
O su pardavimais as jau nudegus. Visokiuose vinted tai parduosi nebent uz visiskus centus doh.gif
Atsakyti

labai labai laukiu!!!
Mazai truksta

www.jcrew.com
30%-50%
user posted image

factory.jcrew.com
-40% clearance
user posted image

www.kennethcole.com
-30% kodukas
user posted image



Papildyta:
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 05 22, 18:42)
O su pardavimais as jau nudegus. Visokiuose vinted tai parduosi nebent uz visiskus centus  doh.gif

man atrodo, SM geriau pardavinet, kur merginos tikrai zino is kur ir uz kiek perki . Vinted kazkada pakraupau , kokias poddielkas stumdo doh.gif tai gal ir nori dauguma uz gera daikta kapeikas moket. kazkada pabandziau kazkokiam vaiku psl. vaikiskus rubus isaugtus parduoti , kaip prasidejo derejimaisi doh.gif - susinervinau ir i labdara viska isnesiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 22 gegužės 2016 - 17:46
As tai niekur neskubu, idedu ir lai "stovi" - metus, du. Kazkada vistiek parsiduoda. Tai be nervu laikau biggrin.gif

O i tokius, kur praso milimetrovkem is visu galu ismatuoti 2-5 eurus kainuojanti daikta, tai isvis nekreipiu demesio. Issitrinu ir nesivarginu ten 50 matmenu kokiu nors NEWBORN sliauztuku matuot, kuriu parduodu 4 vnt ne karto neuzsidetu komplekta (sako ismatuokit iki klunuko, per pazastis, nuo kakliuko iki kulniuko, rankoves ilgi ir t.t.) Nu visai blyn galvoju. dar parasytu atsiuskit per pastomata nemokamai, tai prisysiociau i kelnes is juoko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2016 05 22, 18:59)

O i tokius, kur praso milimetrovkem is visu galu ismatuoti 2-5 eurus kainuojanti daikta, tai isvis nekreipiu demesio. Issitrinu ir nesivarginu ten 50 matmenu kokiu nors NEWBORN sliauztuku matuot, kuriu parduodu 4 vnt ne karto neuzsidetu komplekta (sako ismatuokit iki klunuko, per pazastis, nuo kakliuko iki kulniuko, rankoves ilgi ir t.t.) Nu visai blyn galvoju. dar parasytu atsiuskit per pastomata nemokamai, tai prisysiociau i kelnes is juoko  lotuliukas.gif

man panasiai ir buvo biggrin.gif


tik 6val
-50% idejus i krepseli!
www.bcbgeneration.com


user posted image
Papildyta:
Perkam netrukus MACYS -15%

MK

http://www1.macys.co...ichael kors han
http://www1.macys.co...6~xcm_pos~zPos1
http://www1.macys.co...6~xcm_pos~zPos6
Atsakyti


oldnavy.com
-40% VISKAM krepselyje
user posted image

www.bananarepublic.com
-40% kodas
user posted image

www.gap.com
-40% kodukas VISKAM !

user posted image
Atsakyti
Mergaites, o sitom vs naktinukem kur po 2 reik imti ar taiko 40 off?
https://www.victoria...talogueType=OLS
Atsakyti
Kas galit patarti ar BCBG mazinti buna ar standartiniai ar taip kaip amerikoniski siek tiek didinti dydziai. Nebepamenu ir neturiu ka pasimatuoti nes atiduoti daiktai smile.gif ACIU
Atsakyti
QUOTE(Julieja @ 2016 05 22, 20:08)
Mergaites, o sitom vs naktinukem kur po 2 reik imti ar taiko 40 off?
https://www.victoria...talogueType=OLS

taiko 4u.gif
Atsakyti



Perkam netrukus smile.gif
www.macys.com
-20%
user posted image


Atsakyti
QUOTE(RutyteV @ 2016 05 22, 20:30)
Kas galit patarti ar BCBG mazinti buna ar standartiniai ar taip kaip amerikoniski siek tiek didinti dydziai. Nebepamenu ir neturiu ka pasimatuoti nes atiduoti daiktai smile.gif ACIU

ir as prisidedu prie klausimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perliuke86 @ 2016 05 22, 21:26)
ir as prisidedu prie klausimo ax.gif

Sale greit baigsis.
Jau perkam - paskubekit 4u.gif


Labai laukiu
www.6pm.com
ir
www.juicycouture.com-25%

Papildyta:
www.yoox.com
-15% VISKAM!
jau turim freeshipa
prisijunkite, kas turit noru smile.gif

user posted image
Atsakyti