Įkraunama...
Įkraunama...

Bronchinė astma

QUOTE(nylli @ 2016 09 13, 16:08)

jei dusulys - ikisu spascupreel, ir iskart uz pusv pradedu duoti astmograna, arba kitoj vaistine dave bryonia complex - sake cia tas pats - ir tartaphedreel. jei nekosti t

Būkit gera, parašykit savo astmogran sudėti. Aš šiandien pasiėmiau iš homeopatines vaistinės, kur buvau užsisakius, tai ten parašyta bryonia complex. Ir maža sudėtis, bryonia, lobellia, belladona, arsenicum album ir dar kažkas.
Nei sambucus, nei drozeros.
Nieko nesuprantu...
Ačiū
Atsakyti
laba 4u.gif
norėčiau ir aš patarimų blush2.gif
sūnui (6 m.) liepos mėnesį nustatė bronchų uždegimą, sukeltą aplinkos alergenų. Neseniai pasidarėme tyrimus, tai rado 6 augalus, kuriems sūnus alergiškas. Diagnozė - bronchinė astma (alerginė). Nuo liepos du mėnesius gėreme Monkasta, darėm inhaliacijas ir tik besibaigiant dviem mėnesiams baigėsi tas keistas kosulys. Tiesą pasakius, kai sužinojau diagnozę, atrodo ir to klausiau, ir ano...o iš tikrųjų matyt į vieną ausį įėjo, per kitą išėjo. Kažkokia nerimo būsena matyt buvo, kad daug ko neprisimenu... unsure.gif

Gal galiu gauti iš jūsų patarimų, kaip dabar reikės valdyti mums tas alergijas? Daktarė minėjo, kad reikės vasario mėnesį atvykti ir išsirašyti vaistų, kad pavasariniai žydėjimai nesukeltų paūmėjimų. bet viena iš žolių, kuriai sūnus alergiškas, rudeninė. Va ir savaitgalį buvome pas bobutę sode, jam iškart užgulė nosį, kažkoks nedidelis (bet įtartinas) kosuliukas atsirado...ką tokiais atvejais daryti? ką vartoti? dusulio priepolių mes neturėję. Mums visi simptomai pasireiškia kosuliu, akių paraudimu ir sloga.

Patarkite, prašau, ką jūs darote tokiu atveju?
Atsakyti
Greičiausiai išrašys kažką iš antialerginių, gal Claritine, gal Zyrtec. Nesu pati bandžius bet sako, kad padeda homeopatinis Lufa compositum, bet jį reikia pradėt vartot nuo vasario mėn.

Pati ilgus metus turėjau pavasarinę šienligę. Man geriausiai tiko purškalas į nosį Alergodil. Jis ne hormoninis. Veikė 12 val. Kiek žinau dabar atsiradę ir akių lašiukai Alergodil.
Atsakyti
Aciu, bevarde, uz patarimus. Purskiam F, ir spalio 6 uzsirase pas pulmonologa. Tik idomiai cia mums vaistus paskyre, ligoninej kai patekom su priepuoliu, vykstant namo israse F, bet tik 50 mg (sunui 2,5 m, sveria 15 kg), o vkr nuvykom pas savo gydytoja, ji lb nusistebejo, sako 125 mg turetu but. Tai patare bent po 2 ipurskimus daryti to 50mg. Va ir zinok zmogus pirma karta susidures...

Del tos vidines slogos - maniskiui taip buna, is tikro nieko nesimato, o gydytoja paziuri gerkle ir per vidine sienele mato visa tekejima. Sveikit ;) na ir galvokir kad sloga geriau negu priepuolis ;)

Beje, maniskis kazkaip vis trinasi galva, zandus, na taip lyg kokius voratinklius nusiiminetu nuo galvos, pagalvojau, gal cia nuo vaistu, alergija ar pan gal kokia, nes lyg mazdaug sutapo tas jo muistymasis.. O gal po to priepuolio kas nutiko, jau prisigalvojau visko baisaus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 28 rugsėjo 2016 - 12:16
Maniškis F pradėjo vartoti nuo 4 metukų. Skyrė jam 125. Dabar vaikui jau 10, o vartoja tą pačią 125 dozę. Matyt ligoninėje matė, kad vaikui užteks ir 50. Jei paskirta dozė paūmėjimą nuėmė, tai ir nedidinkit.
Atsakyti
astmograno sudetis: Bryonia D3, Hyoscyamus D3, Sambucus D3, Rumex D3, Lobelia D6, Drosera D6
Atsakyti
QUOTE(nylli @ 2016 09 29, 10:19)
astmograno sudetis: Bryonia D3, Hyoscyamus D3, Sambucus D3, Rumex D3, Lobelia D6, Drosera D6

Ačiū
Atsakyti
O ar galima skiepyti vartojant F? Planavau skiepyti nuo meningokoko.
Atsakyti
Mano vaikui būtent po skiepo (Pentaxim) ir prasidėjo astma. Todėl mano vaikas nevakcinuojamas nuo 2 mėn. jokiais skiepais.
F vartojimas papildomos įtakos skiepams neturi. Labiau įtakos turi aplamai vaiko, turinčio astmos ar atopinio dermatito diagnozę, imunitetas. Bet kiekviena mama žino, kas jos vaikui geriausia.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 09 28, 08:57)
Greičiausiai išrašys kažką iš antialerginių, gal Claritine, gal Zyrtec. Nesu pati bandžius bet sako, kad padeda homeopatinis Lufa compositum, bet jį reikia pradėt vartot nuo vasario mėn.

Pati ilgus metus turėjau pavasarinę šienligę. Man geriausiai tiko purškalas į nosį Alergodil. Jis ne hormoninis. Veikė 12 val. Kiek žinau dabar atsiradę ir akių lašiukai Alergodil.

Mano vaikui akių lašai Alergodil - vienintelis išsigelbėjimas nuo alerginio konjuktyvito. Pavasarį lašinu pastoviai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 03 spalio 2016 - 08:36
Ačiū, merginos, už patarimus 4u.gif viską susirašiau smile.gif
Atsakyti
Man pulmonologė pasiūlė paskiepytis nuo gripo. Ką manote apie tai?
Atsakyti