Įkraunama...
Įkraunama...

Bronchinė astma

Atostogavau, tai buvau kelioms savaitėms aplamai nuo SM atsijungus.
Zirze, Kaune aš vaiką vedu pas Kačinską jis dirba klinikose, bet viena mama sakė, kad dirba ir 2 ligoninėj ir ten regis dirba gerokai dažniau, nes klinikose priima tik ketvirtadieniais ir kelias valandas.

Valiar, jūsų vaikui tipinė BA, bent aš neabejočiau. Triukšmingas, cypiantis ir apsunkintas kėpavimas ir yra dusulys. Negalvokit, kad vaikas dūsta tik tada kai aplamai vos gaudo orą ir mėlynuoja.

Alergiškiems vaikams kaimiškose teritorijose dabar sunkesnis metas, juk prasidėjo kūlimo darbai wink.png
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 08 16, 11:08)
Atostogavau, tai buvau kelioms savaitėms aplamai nuo SM atsijungus.
Zirze, Kaune aš vaiką vedu pas Kačinską jis dirba klinikose, bet viena mama sakė, kad dirba ir 2 ligoninėj ir ten regis dirba gerokai dažniau, nes klinikose priima tik ketvirtadieniais ir kelias valandas.

Valiar, jūsų vaikui tipinė BA, bent aš neabejočiau. Triukšmingas, cypiantis ir apsunkintas kėpavimas ir yra dusulys. Negalvokit, kad vaikas dūsta tik tada kai aplamai vos gaudo orą ir mėlynuoja.

Alergiškiems vaikams kaimiškose teritorijose dabar sunkesnis metas, juk prasidėjo kūlimo darbai wink.png

Aš abejoju, nes ji nealergiška, tik po tų dažnu ligų bronchai nusilpę, todėl ir serga tais obstrukciniais. Bet ji kai neserga, jokių garsų nėra.
Tik dabar jai kažkoks neaiškus reiškinys. Jau antra karta po baseino jai prasidėjo sloga. Tokia tiršta pasakyčiau. Ir šiandien naktį jai toks įdomus kviepavimas- kai įkvepia beveik negirdėt o kai iškviepia- tai tsip garsiai kaip išstumia orą. Jokių cipimų ir t.t. nėra. Kas tai galetu buti?
Atsakyti
Bronchinė astma nebūtinai turi būti įtakojama alergijos. Ją ir mano vaiko atveju iššaukia virusinės infekcijos.
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti kada su BA yra skiriamas neigalumas vaikui?
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2016 08 19, 16:54)
Gal kas gali pasakyti kada su BA yra skiriamas neigalumas vaikui?

Kai nustatoma sunki astmos forma.

Šiandien po kelių mėn pertraukos pirkau Flixotide discus. Nereikėjo primokėt nei cento blink30x30.png Negi vėl kažkas keitėsi su kompensuojamų vaistų priemokom? Nes pirkau birželį, tai su 100 proc kompensacija virš 2 eur primokėjau. Vat, įdomu pasidarė. Ar čia visose vaistinėse taip, ar tik Camelijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 19 rugpjūčio 2016 - 16:27
dar noriu pasitikslinti: ar gerai suprantu, kad nei flixotide nei monkasta astmos negydo, tik saugo nuo pasikartojanciu priepuoliu? taigi, nesant priepuoliu pasikartojimu, jie nereikalingi ir tuo niekaip nekenkiama astmos eigai?
Atsakyti
paūmėjus astmai ir gydytojui išrašius F dažniausiai skiriama vartoti 3 mėn. Jei per tuos tris mėnesiu priepoliai nesikartoja, galima F nutraukti. Iki kito paūmėjimo. Jei nutraukus paūmėjimas atsiranda greičiau nei po mėnesio yra ženklas, kad tų trijų mėnesių neužtenka. Tada vėl vartojamas F bent mėnesį ar du, jei vėl nutraukus greitu laiku atsiranda paūmėjimas, tai F vėl vartojamas.
mano vaiko situacijoje paūmėjimus iššaukia virusai, todėl kai rudenį atsiranda pirmas paūmėjimas mano vaikas vartoja F nuolat iki gegužės mėn. Ir jei per paskutinį vartojimo mėnesį vaikas mano neturėjo jokio viruso, tai F nutraukiu iki rudens, nes jam vasarą paūmėjimų nebūna. Taigi F vaikas vartoja be jokių pertraukų 7-8 mėn, net jei per tą laiką ir nėra naujų paūmėjimų. O jei jie būtų, tai tektų ir dozę koreguot. Aš nežaidžiu su tais vaistų nutraukinėjimais kas tris mėn, nes mano vaikui jie neveiksmingi, po F nutraukimo praėjus 2 savaitėm, jis vėl pasigauna virusą ir vėl plaučiukai švilpia. Va tokie greiti paūmėjimai po vaisto nutraukimo sveikatos neprideda. Bet viskas priklauso individualiai nuo kiekvieno vaiko. Maniškis monkastos nevartoja, todėl negaliu nieko apie ją pasakyti, tik žinau, kad ji vartojama ir tuo metu kai nutraukiamas F vartojimas. Bet tiksliau pasakyti gali tos kurių vaikai šį vaistą vartoja.
Atsakyti
Bevarde, ir purskiant F nuo rudens iki pavasario jums nebuna nei vieno priepuolio? ar vistik buna, tik kad maziau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nylli: 12 rugsėjo 2016 - 15:14
Aš savo vaikui kai tik nutraukiu F vartojimą, tai kaip taisyklė, po 3 sav prasideda kosuliai. Ir nesvarbu koks metų laikas.
Atsakyti
mums su homeopatija buna kokios 3-4 bedos metuose. taigi, klausimo esme: ar galima likti su homeopatija, ar purskiant F, nebutu nei vieno priepuolio ir tie 4 - tai jau 4 zingsniai "i kaire"?
Atsakyti
QUOTE(nylli @ 2016 09 12, 15:13)
Bevarde, ir purskiant F nuo rudens iki pavasario jums nebuna nei vieno priepuolio? ar vistik buna, tik kad maziau?


Priepuolių nebūna, nebent pasitaiko toks inhaliatorius, kuriame dozės baigiasi anksčiau nei nurodyta, t.y. nėra visų 60 dozių pilnų arba ankstesnes kažkaip neteisingai buvau supurškus, tai jei į inhaliatoriaus vartojimo galą vaikas dar ir pasigauna virusą, tai plaučiukai sucypia, bet tokiu atveju iškarto keičiu inhaliatorių ir po dienos viskas būna ok.


QUOTE(nylli @ 2016 09 13, 13:59)
mums su homeopatija buna kokios 3-4 bedos metuose. taigi, klausimo esme: ar galima likti su homeopatija, ar purskiant F, nebutu nei vieno priepuolio ir tie 4 - tai jau 4 zingsniai "i kaire"?


O tos 3-4 bėdos tai kokios? Ar jas gydot irgi homeopatiškai ar vis tik jau imatės Flexotide?
Atsakyti
taigi, grubiai tariant, gyvenate su nuolatiniu vaistu vartojimu, bet uztat - be priepuoliu?
mums diagnozavus astma buvo skirtas purskalas bet po berods 3 men priepuolis pasikartojo, tada ir meciausi i homeopatija. dabar ir prasidejusiu dusulius gydom homeopatiskai, prie F buvom grize tik kovo ir balandzio men (ir dar geguze buvo skirta mazinimui kas savaite) po visos "sveikos ziemos" - nes buvo kazkaip 1 ir gal po menesio 2 dusuliukas, pasirode per greit cia viskas, o as tokia emocinga, nesugebu truputi apsispresti kuriuo keliu eiti ir kaip cia geriau...
su homeopatija istempem visa praeita ziema, bet pavasari va buvo tu dusuliu, ir dabar - rugpjuti. be ligoniniu, bet tokie kai vaikas jau guli ir sako, kad silpna. bet tas pats juk nutiko ir su F. uztai ir klausiu: ar kitoms, vartojancioms F, vis tiek buna tu atkryciu, ar ne? gal pirmasyk irgi kaip nors buvo pasibaiges balionelis ar pan, to nepastebejom, todel ir susirgom? nes dabartiniai zoliniai gydymai, kad ir tarsi veiksmingi, bet visgi nepakankami kad pratemptume visus metus.
su gyd jau neiseina tartis: kai dukryte pradeda silpti, iskart uzmaitinu zirniukais ir kol pas gyd patenkam jau buna praplesti tie bronchai ir sako mums, kad cia sikart isvis ne astma buvo, virusas gal... bet kadangi as ja bunu macius nuo pat pradziu tai zinau kad ne visai taip...
Atsakyti