Įkraunama...
Įkraunama...

Bronchinė astma

Sveikos, vel is nevilties skaitau visas temas is eiles nes jau taip uzsisukom ligu rate, kad gyvent bloga daros.
Nuo rugsejo men vaikas turbut 15 kartu sirgo obstr bronchitu ( 2 sav sergam, savaite sveiki ir vel viskas nuo pradziu) aplankem kelis pulmonologus, dideliu problemu nemato, nesupranto ko mes ieskom siknoj smegenu unsure.gif issireikalavom tarpine, tai kvepyojam ventolina sirgdami, taip pat aerius. Gerem 4 men Singulair, bet vaikas naktim klykdavo kaip nesavas o ir efekto jokio nesimate tai nutraukem. Skaitau, kad visos vartojat Flixotide, nelabai suprantu kodel mums jo neskiria, gal jis musu bedas issprestu, nes taip toliau nebeimanoma... Tiesa mes ligoninej su dusuliu tik 1 karta buvom, visais atvejais namie issigydom su hedelix, ventolinu
Sakykit ar jusu vaikai irgi taip istisai serga? Ar vartojant flexotide galima isvengti nuolatiniu bronchitu?
Atsakyti
QUOTE(aurutte @ 2017 05 31, 22:38)
Sveikos, vel is nevilties skaitau visas temas is eiles nes jau taip uzsisukom ligu rate, kad gyvent bloga daros.
Nuo rugsejo men vaikas turbut 15 kartu sirgo obstr bronchitu ( 2 sav sergam, savaite sveiki ir vel viskas nuo pradziu) aplankem kelis pulmonologus, dideliu problemu nemato, nesupranto ko mes ieskom siknoj smegenu  unsure.gif issireikalavom tarpine, tai kvepyojam ventolina sirgdami, taip pat aerius. Gerem 4 men Singulair, bet vaikas naktim klykdavo kaip nesavas o ir efekto jokio nesimate tai nutraukem. Skaitau, kad visos vartojat Flixotide, nelabai suprantu kodel mums jo neskiria, gal jis musu bedas issprestu, nes taip toliau nebeimanoma... Tiesa mes ligoninej su dusuliu tik 1 karta buvom, visais atvejais namie issigydom su hedelix, ventolinu
Sakykit ar jusu vaikai irgi taip istisai serga? Ar vartojant flexotide galima isvengti nuolatiniu bronchitu?





O kokius tyrimusnors darė? Panašu į mikroplazas ir chlamidijas? Kaip po maudynių šiltesnėje vonioje ar naktį nepradeda kosyti?



Mes taip baisiai jau nersergam, bet jau ruduo žiema sunkiau, vasara mums atgaiva pailsim. Niekas neranda kam yra alergiška mano mažoji.
Atsakyti
QUOTE(aurutte @ 2017 05 31, 22:38)
Sveikos, vel is nevilties skaitau visas temas is eiles nes jau taip uzsisukom ligu rate, kad gyvent bloga daros.
Nuo rugsejo men vaikas turbut 15 kartu sirgo obstr bronchitu ( 2 sav sergam, savaite sveiki ir vel viskas nuo pradziu) aplankem kelis pulmonologus, dideliu problemu nemato, nesupranto ko mes ieskom siknoj smegenu  unsure.gif issireikalavom tarpine, tai kvepyojam ventolina sirgdami, taip pat aerius. Gerem 4 men Singulair, bet vaikas naktim klykdavo kaip nesavas o ir efekto jokio nesimate tai nutraukem. Skaitau, kad visos vartojat Flixotide, nelabai suprantu kodel mums jo neskiria, gal jis musu bedas issprestu, nes taip toliau nebeimanoma... Tiesa mes ligoninej su dusuliu tik 1 karta buvom, visais atvejais namie issigydom su hedelix, ventolinu
Sakykit ar jusu vaikai irgi taip istisai serga? Ar vartojant flexotide galima isvengti nuolatiniu bronchitu?


keista,kad gydytojai prie singulair neskyre flexotido unsure.gif nes jis tikrai apsaugo nuo obstukciju

ir patarciau hedelix keisti i kazka kita, jis gali alergizuoti...
dar zinot ka daryciau? nueiciau i vaistine, ir isprasyciau, kad parduotu plakoneli flexotide. 125g. Pasakyciau kad ar vaikas sudauze ar kad namuose palikote o prasidejo pablogejimas. Ir menesi purksciau.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2017 06 01, 21:18)
O kokius tyrimusnors darė? Panašu į mikroplazas ir chlamidijas? Kaip po maudynių šiltesnėje vonioje ar naktį nepradeda kosyti?
Mes taip baisiai jau nersergam, bet jau ruduo žiema sunkiau, vasara mums atgaiva pailsim. Niekas neranda kam yra alergiška mano mažoji.

Zinokit dabar kai paklauset ar po maudyniu nekosti, tai prisiminiau, kad vienu metu galvojom kad gal koks sampunas alergizuoja... O ka tai reiskia? Mikoplazma? Buvau pulmonologei uzsiminus tai kvailai syptelejo smile.gif
Paskutiniu metu darem tik alergijos durio tyrima, bet nieko baisaus neparode, nezymiai pelesiui ir suniui. Pelesio neturim, suni irgi isveze esam. Kai istaikysim proga nuo ligu bandysim is kraujo palete pasidaryti


Papildyta:
QUOTE(Zirzė @ 2017 06 02, 10:02)
keista,kad gydytojai prie singulair neskyre flexotido unsure.gif nes jis tikrai apsaugo nuo obstukciju

ir patarciau hedelix keisti i kazka kita, jis gali alergizuoti...
dar zinot ka daryciau? nueiciau i vaistine, ir isprasyciau, kad parduotu plakoneli flexotide. 125g. Pasakyciau kad ar vaikas sudauze ar kad namuose palikote o prasidejo pablogejimas. Ir menesi purksciau.


Isvaziavo maniskiai i sanatorija vakar, tai gyd iskart pasake kad reikes flixotide 125. Turbut ten vietoje ir prades naudoti. Tik dar galvoju gal bandyti pirkti monkasta, singuliaras netiko del naktiniu kosmaru. O gal dar yra kokia alternatyva, kad ir brangesne?
Atsakyti
QUOTE(aurutte @ 2017 05 31, 23:38)
Sveikos, vel is nevilties skaitau visas temas is eiles nes jau taip uzsisukom ligu rate, kad gyvent bloga daros.
Nuo rugsejo men vaikas turbut 15 kartu sirgo obstr bronchitu ( 2 sav sergam, savaite sveiki ir vel viskas nuo pradziu) aplankem kelis pulmonologus, dideliu problemu nemato, nesupranto ko mes ieskom siknoj smegenu  unsure.gif issireikalavom tarpine, tai kvepyojam ventolina sirgdami, taip pat aerius. Gerem 4 men Singulair, bet vaikas naktim klykdavo kaip nesavas o ir efekto jokio nesimate tai nutraukem. Skaitau, kad visos vartojat Flixotide, nelabai suprantu kodel mums jo neskiria, gal jis musu bedas issprestu, nes taip toliau nebeimanoma... Tiesa mes ligoninej su dusuliu tik 1 karta buvom, visais atvejais namie issigydom su hedelix, ventolinu
Sakykit ar jusu vaikai irgi taip istisai serga? Ar vartojant flexotide galima isvengti nuolatiniu bronchitu?



Mano sunus nuo rugsejo pradejo lankyt darzeli (3 m.), tai budavo savaite darzelyje, po jos - sergam ir visada obstrukcinis bronchitas..karta buvo bronchopneumonija. Kazkur nuo vasario pradejom vartot flexotid'a.. Tik pradejus vartoti dar karta susirgom su obstrukcija, bet jau 3 men kaip visos ligos praeina zymiai lengviau ir be obstrukcijos. Vartojam kursais - savaite ar 10 dienu 125, paskui tiek pat laiko mazesne doze..
Atsakyti
QUOTE(aurutte @ 2017 06 02, 15:52)
Zinokit dabar kai paklauset ar po maudyniu nekosti, tai prisiminiau, kad vienu metu galvojom kad gal koks sampunas alergizuoja... O ka tai reiskia? Mikoplazma? Buvau pulmonologei uzsiminus tai kvailai syptelejo smile.gif





Matai retas kuris sulo padaryti mikroplazas ir chlamidijas pneumo IgM. Aš dariau už savo pinigus nes tai mokama paslauga. Jei jų yra gydoma antibijotikais, mums reikėjo 3 reisų, kad bent dumažėtų iki nors, aišku organizmas išseko. Bet po to gerokai sumažėjo obstrukcijų ir nuo 36 kartų per metus sergam iki 20 kartų. Jau pasiekimas.
Mano merginai iki šiol jau tuoj bus 5 metai kai vergstam, nerandam kam alergiška, o jau kraujo priduota daug.
Atsakyti
Gal ta Flixotide skiria tik visai maziem, nes jau ir mum nuo 2 metu siulo tas tabletes, nehormonines jos ir bus geriau. mes jau menesi kaip darome pertrauka nuo F, tai brolis sirgo ir vel maziukas is paskos ir aisku su dusimais. na nezinau turbut lauksim to rudens kada pradesime naudoti vaistus, tikiuosi jie mums tiks, jei ne prasysiu grizti prie F. ir tikiuosi bent vasara nebus daugiau ligu!!!!

Atsakyti
QUOTE(nepamenuu @ 2017 06 07, 09:04)
Gal ta Flixotide skiria tik visai maziem, nes jau ir mum nuo 2 metu siulo tas tabletes, nehormonines jos ir bus geriau. mes jau menesi kaip darome pertrauka nuo F, tai brolis sirgo ir vel maziukas is paskos ir aisku su dusimais. na nezinau turbut lauksim to rudens kada pradesime naudoti vaistus, tikiuosi jie mums tiks, jei ne prasysiu grizti prie F. ir tikiuosi bent vasara nebus daugiau ligu!!!!

Kokias tabletes? Maniškiui - beveik 8metai. Vartoja F 250mg.
Atsakyti
QUOTE(aurutte @ 2017 06 02, 15:52)
Tik dar galvoju gal bandyti pirkti monkasta, singuliaras netiko del naktiniu kosmaru. O gal dar yra kokia alternatyva, kad ir brangesne?


Jei jau netiko Singulair, tai Monkasta tuo labiau netiks, nes Singulairas itin retais atvejai turi tokį šalutinį poveikį, o Monkasta- kas antram pacientui verysad.gif

Keista kodėl neskyrė jums Flexotide, nes ji veikia plačiau ir geriau ir tikrai ne vien mažiukam skiriamas, mažiukams tiesiog mažesnės dozės, didesniems didesnės jei reikia. mano vaikiui dabar 10,5 metų ir kai pradėjo nuo 4 metukų vartoti 125 du kartus dienoj, taip ir liko iki šiol tokia dozė, didint nereikėjo, nes laiku buvo suvaldyta liga. Bet vartojam Flexotide nuo spalio iki gegužės mėn be pertraukų. O vasarą jokių vaistų nereikia.

tabletės tai Montelukastas (Singulair, Monkasta ir kt.) š palyginus su Flexotide. taip jos ne hormoninės, bet veikia geroookai silpniau, o kartais išvis priešingai suveikia, jau nekalbu apie šalutinį poveikį- pakrikusią vaiko nerviną sistemą, ypač nuo generikų verysad.gif Todėl jei kam netiko Singulair netiks ir jo kopijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bevardė: 08 birželio 2017 - 12:52
QUOTE(Roga @ 2017 06 05, 18:57)
Matai retas kuris sulo padaryti mikroplazas ir chlamidijas pneumo IgM. Aš dariau už savo pinigus nes tai mokama paslauga. Jei jų yra gydoma antibijotikais, mums reikėjo 3 reisų, kad bent dumažėtų iki nors, aišku organizmas išseko. Bet po to gerokai sumažėjo obstrukcijų ir nuo 36 kartų per metus sergam iki 20 kartų. Jau pasiekimas.
Mano merginai iki šiol jau tuoj bus 5 metai kai vergstam, nerandam kam alergiška, o jau kraujo priduota daug.



man lygtais kažkur užsifiksavo,kad jūs iš Šiaulių smile.gif gal patarsit.. noriu aš vaikams padaryti išsamius tyrimus kraujo, tirti tas chlamidijas ir mikoplazmas. užklausiau gyd, bet ji pradėjo mygti, kad va eisit pas alergologa, jin pasakys daugiau, gal ten darys (vaikų ligoninėje). Bet kol mes nueisim su vaikais vėl matau, kad nesamonė gausis, nes vel serga abu. Gal Jūs ar kažkas iš patirties savo pasakys, kokiu tyrimų prašyt privčiai smile.gif na kad nenugrybauti ten besakant.. Noriu vaikams padaryti minetas mycoplazmas, chlamidijas, vit d ir dar kraujo išsamų. ar tiek ten pasakius, jie jau susigaudytų, ko aš iš jų noriu :)Nes dukra eina brolio keliu, ištisa sloga, leidžias į apačia ir tada obstrukcijos verysad.gif
Atsakyti
Vėl vaistai pabrango blink.gif Kiekvienąkart tampa vis brangesni unsure.gif
Atsakyti
labukas mergaites smile.gif gal galite patarti, perskaičiau visas temas bet pasimečiau informacijoje. Gegužės 19 susirgo vaikas, gydytoja iškarto išsiuntė į priimamąjį įtariant plaučių uždegimą. Padare nuotrauką, mato uždegimą, kraujas blogas bet nepaguldė. Išraše parašė diagnoze galimai plaučių uždegimas unsure.gif Išrašė augmentiną. Penktadieni pas gydytoja, ta vėl į priimamąjį. Vėl nepaguldė pratęsė augmentiną. Sugirdem dar7 dienas. Tada pakliuvom pas pulmonologą Santariškese. Rado mikoplazmų daug, dabar geriam 10 dienų spec antibijotiką, jau trečias per men. Ventoliną kvėpuoja. Pas pulmonologa dar po sav eisim, bet vaikas dar kosti su tokiu dusuliu, toks jausmas,kad ūmų uždegimą nuėmė, bet lėtinis liko. Gal ką patarsite? Gal galime dar ko Gyd paprašyti, kokio tyrimo? Ar taip turi būti? Ir kaip dėl sanatorijos, nes priimamajame sakė,kad priklauso,o jau mano gydytoja sako,kad nebūtinai. Gal žinote tiksliau? Nes kaip supratau jei neprašai,nelabai jie ir siūlo. Gaila vaiko ir aš jau pasimetusi,nes nebesuprantu kas vyksta.

Ačiū jums labai už pagalba 4u.gif
Atsakyti