Įkraunama...
Įkraunama...

Bronchinė astma

QUOTE(laumzirgiukas @ 2017 04 11, 08:00)
O tai yra koks nors skirtumas tarp siu dvieju tarpiniu? http://www.eurovaist...ijai-1-vnt.html Ir  tos su zaliu antgaliu? Mes turim abi. Babyhaler pirkom savom lesom, dar neabuvo nustatyta oficialiai BA, bet ligonineje gulejem infekciniam skyriui(atskira istorijos dalis) . O paskui skyre ta kompensacija ir mes ta zaliai pasiemem. Kelioneje daug patogiau, o veziotis turim visada. Naudoja du vaikai vienam 3.4 m., kitam 1.5 m.


Funkcinio skirtumo nėra jokio, tik išvaizda.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2017 04 11, 08:29)
Funkcinio skirtumo nėra jokio, tik išvaizda.

Kai man reikėjo purkšti kelių mėnesių vaikui, tai ta ilgoji tarpinė buvo labai nepatogi, vaikas pasukdavo galvą, o ji nušokdavo nuo veido, kažkaip sunku buvo suvaldyt tokią ilgą, ją buvome gavę kompensuojamą. Bet pabandžius pas pulmonologę tą su žaliu antgaliu, išknisau visas vaistines ir radus nupirkau už savo pinigus. Prieš keturis metus jų buvo mažai kuriose vaistinėse.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus dėl tarpinių. Nors sūnui 6m aš nežinau ar jis gerai įkvėtų, nes astmą tik ką diagnozavo ir tarpinę pirmą kartą išrašė. Dabar nereikia, bet norisi turėti, kad kai reikės nebūtų problemų.
Atsakyti
mes irgi turime ta ilga tarpine, nors maniskiui jau 7,5, be jos kvepuoti vaistu nemoka unsure.gif

merginos, ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
aš taip pat ieškojau mažesnės ir tinkamesnės kelionėms tarpinės, įsigijom šią silikoninę https://www.vaistine....aspx?ID=349852

buvo siek tiek keista po didziules bet stabilios babyhaler, bet kai kiekviena svtg kraunu i tase, tai man ji labai ok smile.gif

beje, ji dar susimazina perpus, susistumia taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 14 balandžio 2017 - 09:51
mes ir naudojam ta babyhaler, labai patogi tvirta. siaip astma 1.5 metu vaikui, bet kai vyresniam 6.5m buna kosulys tai labai puikiai panaudoju ir jam. per ta tarpine puikiai viska sukvepuoja ir ne tiesiai i burnyte purksti reikia.

o del sanatorijos, tai mum ir neskiria tipo lengva forma BA... o siaip kas esate buve, kokias proceduras jiems skiria? turbut jei palangoj tai jiem vien juros oras jau gera procedura, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(nepamenuu @ 2017 04 16, 20:04)
o del sanatorijos, tai mum ir neskiria tipo lengva forma BA... o siaip kas esate buve, kokias proceduras jiems skiria? turbut jei palangoj tai jiem vien juros oras jau gera procedura, ar ne?


kaip suprasti neskiria? blink.gif priklauso, nesvarbu kokia forma. Mums irgi lengva forma, jeigu yra diagnozė, tai priklauso nuo 18 dienų. Čia kas Jums neduoda? gydytoja? blink.gif nes tada galima eiti pas pulmo, jie tikrai skiria
Atsakyti
pagaliau atejo pavasaris ir gal lengviau atsikvepsimo nuo tu virusu ir ligu... Mano maziui jau leido nutrauktu Flixotide naudojima, bet sake kad nuo rugsejo reikes pradeti naudoti kramtomas tabletes monkasta. Jam bus tik 2 metai, idomu kaip jis tas tabletes kramtys... o jus mamos pasidalinkit savo patirtimi, kaip tie vaistai ar nepasireiske salutinis poveikis. pvz nerimas ar prastas miegas, ar alergija ar dar kazkas. Nzn man atrodo kad nuo F maniskiui ir truputi alergizuodavo ir jis prastai miegot pradejo... dabar kai jau nebenaudojam tai visa nakti ismiega...
Atsakyti
Nuo Monkastos mano vaikui prasidėjo piktumo priepuoliai, bei naktiniai klykimai. Jei jau reikia mano vaikui ką vartoti dėl astmos tai tik Flexotide, o priepuolių metu- Ventolinas. Daugiau jokių kitų vaistų.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2017 05 10, 16:00)
Nuo Monkastos mano vaikui prasidėjo piktumo priepuoliai, bei naktiniai klykimai. Jei jau reikia mano vaikui ką vartoti dėl astmos tai tik Flexotide, o priepuolių metu- Ventolinas. Daugiau jokių kitų vaistų.


o kiek metu jusu vaikui kai davet monkasta? pulmonologe sake, kad pliusas, jog tos tabletes ne hormonines, o F hormonas... O kai nuejau pas seimos gydytoja, patare vaziuoti i Lenkija ir pirkti originala, monkasta yra pakaitalas. israse recepta. sake kad nebuna tokio salutinio poveikio. ka manot mamos? ar esat susidure?
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2017 05 10, 14:00)
Nuo Monkastos mano vaikui prasidėjo piktumo priepuoliai, bei naktiniai klykimai. Jei jau reikia mano vaikui ką vartoti dėl astmos tai tik Flexotide, o priepuolių metu- Ventolinas. Daugiau jokių kitų vaistų.

O kokį Monkastą vartoja, kad tokie šalutiniai poveikiai? Mano vaikis geria Montelukast Orion firmos be sustojimo jau kelis metus, bet jokio šalutinio poveikio.
Atsakyti
QUOTE(nepamenuu @ 2017 05 12, 14:41)
o kiek metu jusu vaikui kai davet monkasta? pulmonologe sake, kad pliusas, jog tos tabletes ne hormonines, o F hormonas... O kai nuejau pas seimos gydytoja, patare vaziuoti i Lenkija ir pirkti originala, monkasta yra pakaitalas. israse recepta. sake kad nebuna tokio salutinio poveikio. ka manot mamos? ar esat susidure?


ne manęs klausėt, bet atsakysiu ir aš smile.gif
Mano vaikas pirmą karta monkastos paragavo 3-4metu. Ir Jūsų gydytoja tikra šaunuolė, nes ji teisi. Mano vaikui nuo monkastos budavo žaiurus šalutinis poveikis. Ir iš pradžių nesuprasdavau kodėl. Pasidarė labai irzlus, piktas, naktiniai košmarai suknyksmais būdavo kasdienybė... keitėm i Singulair, originalą, kuriam ir davė recepta Jūsų gydytoja. Nuo jo mums nebuvo jokio šalutinio poveikio.
Atsakyti