Įkraunama...
Įkraunama...

Bronchinė astma

QUOTE(Fita @ 2017 03 22, 18:42)
Sveikos,

Gyvenam mes su alergine astma nuo spalio. Jau anksciau buvau cia rasiusi, kad alergenus radom, viskas kaip ir ok. Dabar pavasaris ir vel man viskas neaisku. Turint BA kiek ir as isvis normalu yra pakoset? Man tiesiogine to zodzio prasme jau yra paranoja. Sukoseja ji man per diena du tris kartus sausu kosuliu. Ar tai zenklas kad reik duot ventolino ar ne? Skambinsim ryt pulmonologei savo, bet dar iki ryto reik neisprotet  ax.gif  Gal visi zydejimai jau itakoja alergijas? Bet siuo metu duodu Aerius. F gauna 100 du kartus dienoj. Singulair. Namus valau kada galiu, su suniu irgi atsisveikinom. Maisto alergenu kaip kiausinis ar pienas isemem is meniu.
Turbut mano klausimas butu toks: koks kosulys yra normalus? Ji man kvepuoja lengvai, jokiu pasaliniu garsu nesigirdi, bet karts nuo karto sukoseja sausai. Ir slapiai. Nesusigyvenau as dar su sia diagnoze..

Maniškis visą žiemą prakosėjo. Ir dabar karts nuo karto. Ypač ryte.
Atsakyti
QUOTE(kutuciuke @ 2017 03 15, 14:29)
Niekas nesiūlo paprastai, reikia patiems reikalauti. Dabar pagal naują SAM įsakymą, daug lengviau ir paprasčiau skiriamas reabilitacinis gydymas prie BA.
Vakar gydytoja pulmonologė pati pasiūlė ir įrašė šeimos gydytojui rekomendaciją dėl sveikatos gražinamojo reabilitacinio gydymo.

pas mus problema kitur - seimos gydytoja i tokia rekomendacija atsako, kad neturi lesu.

QUOTE(Fita @ 2017 03 22, 19:42)
Sveikos,
Gyvenam mes su alergine astma nuo spalio. Jau anksciau buvau cia rasiusi, kad alergenus radom, viskas kaip ir ok. Dabar pavasaris ir vel man viskas neaisku. Turint BA kiek ir as isvis normalu yra pakoset? Man tiesiogine to zodzio prasme jau yra paranoja. Sukoseja ji man per diena du tris kartus sausu kosuliu. Ar tai zenklas kad reik duot ventolino ar ne? Skambinsim ryt pulmonologei savo, bet dar iki ryto reik neisprotet  ax.gif  Gal visi zydejimai jau itakoja alergijas? Bet siuo metu duodu Aerius. F gauna 100 du kartus dienoj. Singulair. Namus valau kada galiu, su suniu irgi atsisveikinom. Maisto alergenu kaip kiausinis ar pienas isemem is meniu.
Turbut mano klausimas butu toks: koks kosulys yra normalus? Ji man kvepuoja lengvai, jokiu pasaliniu garsu nesigirdi, bet karts nuo karto sukoseja sausai. Ir slapiai. Nesusigyvenau as dar su sia diagnoze..

gal atsikvepk kiek ramiau - keli kosuliukai per diena, tikrai nera tragedija 4u.gif
Ventolina reikia duoti priepuoliu metu -priepuolinis kosulys ar apsunkes kvepavimas (buna net girdisi toksai svogstimas kvepuojant).
ir jeigu vaikas yra alergiskas ziedadulkems, tai taip - jau prasideda sezonas. Dukra jau vartoja savo alerginius vaistus kasdien.

as dar pasiteirauti norejau - ar vartojat kas Relvar Ellipta (Fluticasonum et Vilanterolum)? Kaip vaikui gyvenasi su ja? Taip idomiai susiskaite prie salutiniu reiskiniu irasytas nugaros skausmas.
Atsakyti
turbut kiekvienam vaikui kitaip: va vieni per ziema kosti, o musiske normaliai nekosti visai. jei tie kaip sakote 2-3 kosuliai jau stipriai suklustu, nes kita diena jie jau buna 10-15, o trecia gulim.
bekasei: maza kas ka sako, meginkit pasikapstyt giliau. lesu yra, jos net nepanaudojamos visos. jei privati poliklinika - jas gauna su ligonio krepseliu ar kaip cia ivardint ir nenori skirtis, nes nepanaudotos lesos lieka. as jau keliau vejus, balandi planuojam vaziuoti, nors kol nepasikapsciau irgi vis sake kad tai nepriklauso su lengva forma tai vel kazkas. skambinau ir i sanatorija, ir i ligoniu kasas ir sen ir ten, bet galiausiai atejau su tvirtu ats kad priklauso ir nieko nebenoriu klausytis.
Papildyta:
o sunis tebeauginam - alergijos sunims nera, tik pravaziuoju su tuo vandeniniu siurbliu vis per laminata, kazkoks antialerginis, ypac dabar kai serimosi sezonas. nepastebejau kad i sunis nors kiek reaguotu, o kadangi i suni reakcija nuliukai tai ir gyd viena tik yra paburbejus, o siaip kiti ar kitos nieko nesako del to
Atsakyti
o į kurią sanatoriją rekomenduotumėte vykti turint BA?
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2017 03 24, 13:59)
o į kurią sanatoriją rekomenduotumėte vykti turint BA?


Palangos Gintaras arba Abromiškės. 4u.gif
Atsakyti
Merginos SOS help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif

Gal kas turite Flexotido 125 flakonėlį parduoti šiandien?
Mes visą žiemą ištempėm su vienu flakonėliu, pas gydytoja einam tik 11 balandžio, o jam siuo metu paūmejo staigiai, naktį užėjo, ir išvežam savaitei pas močiutę unsure.gif be recepto niekur negausiu.
Jei kas turite, paskambinkite man 8640 39398. privažiuosiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gaila vėlai pamačiau šią žinutę. Mamos, Flexotide laisvai galite įsigyti be recepto bet kurioje vaistinėje tik aišku be nuolaidos. jei vaistininkė nenorėtų parduoti tiesiog pasakot kad vaikas sudaužė plastmasinę pakuotę. Bet šiaip be problemų parduoda.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2017 04 06, 09:00)
gaila vėlai pamačiau šią žinutę. Mamos, Flexotide laisvai galite įsigyti be recepto bet kurioje vaistinėje tik aišku be nuolaidos. jei vaistininkė nenorėtų parduoti tiesiog pasakot kad vaikas sudaužė plastmasinę pakuotę. Bet šiaip be problemų parduoda.


o kiek be nuolaidos kainuoja dabar?
Atsakyti
Sveikos,
Mano 6m. sūnui pripažino alerginę astmą ir gydytoja išrašė tarpinę. Nuėjus į vaistinę, pasakė kad yra tarpinė iki 6m, bet kaip kompensuojamos jos negali parduoti, nes vaikui jau 6m. Pasiūlė šią http://www.eurovaist...ijai-1-vnt.html. Nors pagal pavadinimą ji kaip tik kūdikui smile.gif . Kiek žiūriu internetinius vaistinių puslapius, visur tarpinės skirtos iki 6m. Tad ką perkate, kai vaikui jau yra 6m? Norėčiau mažesnės tarpinės, nes ta pasiūlyta labai jau didelė.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2017 04 09, 18:17)
Sveikos,
Mano 6m. sūnui pripažino alerginę astmą ir gydytoja išrašė tarpinę. Nuėjus į vaistinę, pasakė kad yra tarpinė iki 6m, bet kaip kompensuojamos jos negali parduoti, nes vaikui jau 6m. Pasiūlė šią http://www.eurovaist...ijai-1-vnt.html. Nors pagal pavadinimą ji kaip tik kūdikui  smile.gif . Kiek žiūriu internetinius vaistinių puslapius, visur tarpinės skirtos iki 6m. Tad ką perkate, kai vaikui jau yra 6m? Norėčiau mažesnės tarpinės, nes ta pasiūlyta labai jau didelė.

pas mus tokia, tinka ir penkiamečiui ir septynmečiui, gal dabar yra naujesnių jau, bet šita mano vaikams tinka ir patinka. O nekomensuoja tikriausiai todėl, kad 7 metų vaikas turėtų mokėti kvėpuoti tiesiai iš purškiklio.
https://www.efarma.l...kiams-iki-9-men
Papildyta:
QUOTE(Zirzė @ 2017 04 07, 12:53)
o kiek be nuolaidos kainuoja dabar?

apie 13 Eurų 125 mg
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2017 04 07, 12:53)
o kiek be nuolaidos kainuoja dabar?


12,68 Camelia vaistinėj.

mano vaikui 10 metų, bet F vartojam su ta leliukiška tarpine, nu nemoka jis giliai įtraukti to vaisto, o kadangi ir vartoja vos ne leliukišką dozę, tai noriu kad visą ir sukvėpuotu. Man babyhaler netrukdo, kad yra pakankamai ilga, juk ji per puse išsiardo kelionei jei reikia ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bevardė: 10 balandžio 2017 - 15:36
QUOTE(bevardė @ 2017 04 10, 16:33)
12,68 Camelia vaistinėj.

mano vaikui 10 metų, bet F vartojam su ta leliukiška tarpine, nu nemoka jis giliai įtraukti to vaisto, o kadangi ir vartoja vos ne leliukišką dozę, tai noriu kad visą ir sukvėpuotu. Man babyhaler netrukdo, kad yra pakankamai ilga, juk ji per puse išsiardo kelionei jei reikia ;)



O tai yra koks nors skirtumas tarp siu dvieju tarpiniu? http://www.eurovaist...ijai-1-vnt.html Ir tos su zaliu antgaliu? Mes turim abi. Babyhaler pirkom savom lesom, dar neabuvo nustatyta oficialiai BA, bet ligonineje gulejem infekciniam skyriui(atskira istorijos dalis) . O paskui skyre ta kompensacija ir mes ta zaliai pasiemem. Kelioneje daug patogiau, o veziotis turim visada. Naudoja du vaikai vienam 3.4 m., kitam 1.5 m.
Atsakyti