Įkraunama...
Įkraunama...

Bronchinė astma

Sveikos mamytes gal truputi ne i tema,bet ieskom draugu kelionei i sanatorija smile.gif vaziuosim pirma karta,todel labai nedrasu. Palunuojam vykti i Palanga kovo antroj pusej arba balandzio pradzioj.Mano berniukui 5m.Sergam BA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpyte: 20 vasario 2017 - 15:10
QUOTE(Tulpyte @ 2017 02 20, 15:10)
Sveikos mamytes gal truputi ne i tema,bet ieskom draugu kelionei i sanatorija smile.gif vaziuosim  pirma karta,todel labai nedrasu. Palunuojam vykti i Palanga kovo antroj pusej arba balandzio pradzioj.Mano berniukui 5m.Sergam BA.

Mano berniukui irgi 5m, serga BA nuo 8men. Kiek ligoninej gulejes, namie gydesis, niekad niekas nera sanatorijos pasiule. Ar cia reikia prasyti?
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2017 03 11, 20:51)
Mano berniukui irgi 5m, serga BA nuo 8men. Kiek ligoninej gulejes, namie gydesis, niekad niekas nera sanatorijos pasiule. Ar cia reikia prasyti?

Niekas nesiūlo paprastai, reikia patiems reikalauti. Dabar pagal naują SAM įsakymą, daug lengviau ir paprasčiau skiriamas reabilitacinis gydymas prie BA.
Vakar gydytoja pulmonologė pati pasiūlė ir įrašė šeimos gydytojui rekomendaciją dėl sveikatos gražinamojo reabilitacinio gydymo.
Atsakyti
ar kam yra taip buve: nuvaziuojam su vizualiai sveiku vaiku planiniam vizitui pas pulmonologe, kaspusmetine konsultacija. mergaite zaidzia, temp. nera, zodziu viskas iprastai. o ten mums sako kad girdisi sausi karkalai abejose pusese ir dar vienoj pusej slapi, kas byloja apie plauciu uzdegima ir siulo ligonine blink.gif ar buna "nematoma" astma, kuri neduoda jokiu simptomu i isore?
Atsakyti
QUOTE(nylli @ 2017 03 15, 23:25)
ar kam yra taip buve: nuvaziuojam su vizualiai sveiku vaiku planiniam vizitui pas pulmonologe, kaspusmetine konsultacija. mergaite zaidzia, temp. nera, zodziu viskas iprastai. o ten mums sako kad girdisi sausi karkalai abejose pusese ir dar vienoj pusej slapi, kas byloja apie plauciu uzdegima ir siulo ligonine  blink.gif ar buna "nematoma" astma, kuri neduoda jokiu simptomu i isore?

Plaučių uždegimas ir astma - du skirtingi dalykai
Atsakyti
QUOTE(nylli @ 2017 03 15, 23:25)
ar kam yra taip buve: nuvaziuojam su vizualiai sveiku vaiku planiniam vizitui pas pulmonologe, kaspusmetine konsultacija. mergaite zaidzia, temp. nera, zodziu viskas iprastai. o ten mums sako kad girdisi sausi karkalai abejose pusese ir dar vienoj pusej slapi, kas byloja apie plauciu uzdegima ir siulo ligonine  blink.gif ar buna "nematoma" astma, kuri neduoda jokiu simptomu i isore?

Nelabai suprantu klausimo ax.gif Būna priepuoliai, ir būna ramybės periodai. Gyd. beklausydama plaučius, girdi obstrukciją, nors tuo metu vaikas gali nedūst. Maniškiui taip būna.
Atsakyti
Plaučių uždegimas kitaip girdimas plaučiuose, nei obstrukcija. Bet aš daryčiau rentgeną, o ne iš lempos įtarinėčiau
Atsakyti
vakar girdejo ir obstrukcijas ir karkalus. siandien slapimo ir kraujo tyrimai geri, crb pakiles iki 7, bet norma 5, tai cia sake visai nedaug. obstrukciju nebesigirdi, klausant jau lyg nesigirdejo ir karkalu, jau apsidziaugem, bet nuotrauka kaip paskirta pasidarem, o ten vis tiek rodo kazkokius karkalus ar kazka, ivardijama "infiltraciniai pakitimai desineje parakardialiai". paskyre antibiotikus nuo plauciu uzdegimo ir flixotide del vakar isklausomu obstrukciju kuriu siandien kaip ir nebesigirdi. esu pasimetusi... F nesipurskiam nuo vasaros, birzelio ar tai liepos. bet turbut reikia laikytis gydytojo nurodymu? ar griztumete prie F taip netiketai, kai nieko nesimato ir siandien lyg ir nebesigirdi? ohmy.gif nebutume nueje - net nezinotume apie tas obstrukcijas. jurguze, ka jums gyd sako kai girdi, nors vaikas jauciasi gerai?
Atsakyti
QUOTE(nylli @ 2017 03 16, 16:15)
vakar girdejo ir obstrukcijas ir karkalus. siandien slapimo ir kraujo tyrimai geri, crb pakiles iki 7, bet norma 5, tai cia sake visai nedaug. obstrukciju nebesigirdi, klausant jau lyg nesigirdejo ir karkalu, jau apsidziaugem, bet nuotrauka kaip paskirta pasidarem, o ten vis tiek rodo kazkokius karkalus ar kazka, ivardijama "infiltraciniai pakitimai desineje parakardialiai". paskyre antibiotikus nuo plauciu uzdegimo ir flixotide del vakar isklausomu obstrukciju kuriu siandien kaip ir nebesigirdi. esu pasimetusi... F nesipurskiam nuo vasaros, birzelio ar tai liepos. bet turbut reikia laikytis gydytojo nurodymu? ar griztumete prie F taip netiketai, kai nieko nesimato ir siandien lyg ir nebesigirdi?  ohmy.gif nebutume nueje - net nezinotume apie tas obstrukcijas. jurguze, ka jums gyd sako kai girdi, nors vaikas jauciasi gerai?

Nieko nesako mirksiukas.gif Mano vaikui - sunki astmos forma. Pastoviai Montelukstą ir F vartoja.
Atsakyti
o vartojant F ir montelukasta paumejimu buna ar tada jau ne? mes plauciu uzdegima jau lyg issigydem su homeopatija (tfu tfu tfu, seimos gyd vakar nieko negirdejo, ryt dar pas pulmo pasirodyt, tai nebent vel ko nematom ir negirdim), o F del tu mums nepastebimu obstrukciju visgi nusprendem pasipurkt menesi kaip nurodyta po 100 ryte/vakare. siaip per ta laika kol nesipurskem (9 men) 2 paumejimai buvo, susitvarkem namie ventolino pagalba. ar purskiant nuolat paumejimu musu situacijoj galbut isvengtume? kazi kas didesnis blogis: nuolatinis purskimas ar tie keli paumejimai?
Atsakyti
QUOTE(nylli @ 2017 03 21, 14:15)
o vartojant F ir montelukasta paumejimu buna ar tada jau ne? mes plauciu uzdegima jau lyg issigydem su homeopatija (tfu tfu tfu, seimos gyd vakar nieko negirdejo, ryt dar pas pulmo pasirodyt, tai nebent vel ko nematom ir negirdim), o F del tu mums nepastebimu obstrukciju visgi nusprendem pasipurkt menesi kaip nurodyta po 100 ryte/vakare. siaip per ta laika kol nesipurskem (9 men) 2 paumejimai buvo, susitvarkem namie ventolino pagalba. ar purskiant nuolat paumejimu musu situacijoj galbut isvengtume? kazi kas didesnis blogis: nuolatinis purskimas ar tie keli paumejimai?

Maniškiui būna
Atsakyti
Sveikos,

Gyvenam mes su alergine astma nuo spalio. Jau anksciau buvau cia rasiusi, kad alergenus radom, viskas kaip ir ok. Dabar pavasaris ir vel man viskas neaisku. Turint BA kiek ir as isvis normalu yra pakoset? Man tiesiogine to zodzio prasme jau yra paranoja. Sukoseja ji man per diena du tris kartus sausu kosuliu. Ar tai zenklas kad reik duot ventolino ar ne? Skambinsim ryt pulmonologei savo, bet dar iki ryto reik neisprotet ax.gif Gal visi zydejimai jau itakoja alergijas? Bet siuo metu duodu Aerius. F gauna 100 du kartus dienoj. Singulair. Namus valau kada galiu, su suniu irgi atsisveikinom. Maisto alergenu kaip kiausinis ar pienas isemem is meniu.
Turbut mano klausimas butu toks: koks kosulys yra normalus? Ji man kvepuoja lengvai, jokiu pasaliniu garsu nesigirdi, bet karts nuo karto sukoseja sausai. Ir slapiai. Nesusigyvenau as dar su sia diagnoze..
Atsakyti