QUOTE(AsAntonio @ 2016 06 12, 22:12)
Greiciausiai taip ir yra, bet man asmeniskai, kai duse yra sildomos grindis ir kojom maloniau
ir sekanciam einant jau buna sausa
aisku jei imontuota kabina, kita kalba
Pas mane ne kabina ir sekančiam einant sausa nebūtų (du dušai, tad du žmonės prausias vienu metu), bet viskas išdžiūsta pakankamai greitai.
Jei vonioje norisi šiltų grindų ir vasarą, puikiausiai ten galima įrengti tik elektrines, tuomet tik fantazijos reikalas kokį šildomų grindų įjungimo algoritmą sugalvoti.
Iš kitos pusės, jei vonia didelė, vandeninio grindinio šildymo vamzdelius galima pravedžioti vonios dalyje neliečiant dušo zonos, o dušo zonoje ir jo prieangyje pravedžioti elektrinį kilimėlį.
Daryti ir vandeninį grindinį šildymą ir elektrinį kilimėlį pakloti toje pačioje vietoje nerekomenduočiau, nes veikiant abiems, vandeninis grindinis šildymas greitai išnešiotų brangesnę šilumą po visą namą, o elektrinio kilimėlio zonoje temperatūros aukščiau užkelt nepavyktų, be to vasarą, jei planuojama naudoti grindinį vėsinimą, elektrinis kilimėlis labai pjautūsi su vėsinimo sistema, o paklojus be persidengimo abi sistemos puikiausiai dirbtų atskirai, kad ir tuo pačiu metu, viena kitai netrukdydamos.
Jei kiltų minčių, kad per šilumai laidų betoną abi sistemos šiek tiek termiškai būtų sujungtos ir tai gali sukelti nežymų efektyvumo kritimą, galima abi betono zonas atskirti XPS juosta, panašiai kaip atskiriamas betonas nuo besiribojančių sienų.