Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priezastis nesimyleti

QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 25, 16:01)
Na ir klausimas
Kaip jus tai isivaizduojate? Nuvaro koki dieda pas chirurga ir ka?
Tik fantastiniuose filmuose tokie stebuklai vykta. Realiai - tai ilgametis procesas, o ta operacijos elementas turi maziausia itakos socialiniam statusui.

Griztant prie temos, tai gali buti "priezastis nesimylet" smile.gif Pries tai temoje kitas autorius norejo kazkokius vaistus gert.

Bet kuriuo atveju - per daug sudetingi klausimai paaiskinti. Zmones tamsus ir puikios galimybes manipuliacijoms. Net nuosirdziai norint nepaaiskinsi, nes daugelis dalyku uz suvokimo ribos.

Yra idomesnis klausimas:
Indira:
"manote, kad moters libido žemas būti negali?"

Gali. Jei testosterono lygi palaikyt netoli nulio, net zemiau zemutines moteriskos normos, tai jokio sekso nesinores. Patirti O bus problematiska o ir malonumas bus minimalus kartais sunkiai suvokiamas ar buvo. Bet tai ne priezastis atsisakyti intymumo

pažiūrėjus į Landau - lengvai įsivaizduoju smile.gif
Tai kodėl taip mistiškai ir keistai rašote apie tai, su nereikalingais pasiaiškinimais ir sakiniais? Parašote, taip, vyras esu ir viskas, o jūs pridedate į postą to, ko nereikia ir dar stebitės smile.gif

Be to, ir tas sustumtas nikas iš pradžių gal keistas daug kam. galėjote bent tarpą padaryti, o tai dabar gaunasi kažkokia Idomucia kaip kokia Domutė, Domicėlė ar pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 25, 15:37)
Taip. Esu kol kas turiu vyriskus dokumentus, tai vadinasi esu vyras. Teisiskai, o visa kita nesvarbu.
Aukstesnes rusies zmogus, kaip visuomeneje kol kas laikoma. Patinka tai ar ne, bet taip yra. (neoficialiai, de facto. Seimoje, darbuose ir kitur.)

Kas is tiesu esu - jau minejau, nesikartosiu. Nemanau, kad mano atveju gali but dar kazkokios "vyriskos karunos". Butu juokinga.
Kaip juokinga viska aiskinti feministinemis nesamonemis. Daugybe vyru jau sedi po padu. Atrodo tokie pasigailetinai. Neatrodo, kad tas faktas moteris padare laimingas.

Neesme, ka jie ten plauna, lekstes ar tuoletus. Lekstes turi buti svarios kaip ir tuoletai.
Problema, kad tai ju sugebejimu virsune ir tai paminima, kaip priezastis "gauti sekso", "buti mylimiems", juk tai turetu irodyti geruma, gero vyro statusa. Deja tai atrodo pasigailetinai.
Asmenybe neminetu leksciu plovimu ar valgio darymo, kaip kazkokio pliuso. O jei jau mini tai matyt nori uz to paslepti nesugebejima spresti kur kas svarbesnes problemas.

Dar karta. Na autorius gali prisiminti 50-70 metuu senumo praktika ir nevykusia zmona prilupti, o ta is baimes padarytu isvadas? Deja laikai pasikete. Daugumas ala vyru sugeba tik isgere buti ryztingi, o ir moterims sunku butu priimti toki bendravima.

Tai jei netinka tradiciniai senoviski vyriski sprendimai - tai belieka ismokti moterisku.
Arba susitaikyti su liudna dalia.

Jūs ne vyras, o chamas ir seksistas. Labiau apgailėtinas už tuos plaunančius lėkštes ir tualetus.
Ačiū dievui, kad realybėje su tokiais neteko bendro gyvenimo vest.
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2016 04 25, 15:17)
IDOMUCCA, sakotės esąs vyras, bet man kažko galai nesueina, kažkas čia ne taip, pas Jus vistiek ne gryn vyriškas mąstymas. g.gif


Pas mane vyr. tik dokumentai(su mot. nuotrauka), na dar galutinei operacijai gaila pinigus ismesti. Ne viena gi gyvenu.
tai jau vadinkit kaip norit. Teisiskai turiu teise kol kas save ivardinti vyru. Ten kur man naudinga, taip ir darau. Manau, kad situacija supratot ir galim grizti prie temos.
Tikiuosi nebus daugiau uzuominu, kad "vyriska karuna" man svarbi.



Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 25, 15:36)
Jūs ne vyras, o chamas ir seksistas. Labiau apgailėtinas už tuos plaunančius lėkštes ir tualetus.
Ačiū dievui, kad realybėje su tokiais neteko bendro gyvenimo vest.


Puiku, na ir kas is to?

Monteverte
"pažiūrėjus į Landau - lengvai įsivaizduoju "

tada pasiziurekit i Pupytes ir isivaizduokit moteriskuma.
Atsakyti
tai va, nu ką aš sakiau? kiaurai permatau ax.gif
Atsakyti
pupytes ir moteriškumas neadekvatus lyginimas, greičiau iškreiptas gožio suvokimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indira*: 25 balandžio 2016 - 15:59
Landau ir Pupytes, tai asmenys kurie gyvena is visuomenes demesio. Demesys bet kokia kaina, nes tai gal but pajamos.

Todel nemanau, kad tai adekvatus asmenys ka nors suprasti.
Atsakyti
iš vyrų dėmesio, sexualinio, prie ko moteriškumas čia??
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2016 04 25, 11:29)
Vistiek man IDOMUCCA patarimai protingiausi, sakykit, ka norit, o ypac feministes..

ir kuom jau cia protingiausi? biggrin.gif

QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 25, 14:37)
Taip. Esu kol kas turiu vyriskus dokumentus, tai vadinasi esu vyras. Teisiskai, o visa kita nesvarbu.
Aukstesnes rusies zmogus, kaip visuomeneje kol kas laikoma. Patinka tai ar ne, bet taip yra. (neoficialiai, de facto. Seimoje, darbuose ir kitur.)

Kas is tiesu esu - jau minejau, nesikartosiu. Nemanau, kad mano atveju gali but dar kazkokios "vyriskos karunos". Butu juokinga.
Kaip juokinga viska aiskinti feministinemis nesamonemis. Daugybe vyru jau sedi po padu. Atrodo tokie pasigailetinai. Neatrodo, kad tas faktas moteris padare laimingas.

Neesme, ka jie ten plauna, lekstes ar tuoletus. Lekstes turi buti svarios kaip ir tuoletai.
Problema, kad tai ju sugebejimu virsune ir tai paminima, kaip priezastis "gauti sekso", "buti mylimiems", juk tai turetu irodyti geruma, gero vyro statusa. Deja tai atrodo pasigailetinai.
Asmenybe neminetu leksciu plovimu ar valgio darymo, kaip kazkokio pliuso. O jei jau mini tai matyt nori uz to paslepti nesugebejima spresti kur kas svarbesnes problemas.

Dar karta. Na autorius gali prisiminti 50-70 metuu senumo praktika ir nevykusia zmona prilupti, o ta is baimes padarytu isvadas? Deja laikai pasikete. Daugumas ala vyru sugeba tik isgere buti ryztingi, o ir moterims sunku butu priimti toki bendravima.

Tai jei netinka tradiciniai senoviski vyriski sprendimai - tai belieka ismokti moterisku.
Arba susitaikyti su liudna dalia.


tu transeksualas kaip suprantu. kodel manai, kad tokie yra aukstesnes rusies? realiai gi cia lytiniomtapatumo sutrikimas, patologija, o ne kazkokia tai zmogaus evoliucijos forma
QUOTE(dives @ 2016 04 25, 15:17)
IDOMUCCA, sakotės esąs vyras, bet man kažko galai nesueina, kažkas čia ne taip, pas Jus vistiek ne gryn vyriškas mąstymas. g.gif


nu kaip tik gan vyriskas, seksistinis, lb aiskiai apibreziantis lyciu pareigas seimoj. ir butent is vyriskos pozicijos apibreziantis, bei teigiantis, kad vyras pranasesnis uz moteri
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 25, 15:46)
Pas mane vyr. tik dokumentai(su mot. nuotrauka), na dar galutinei operacijai gaila pinigus ismesti. Ne viena gi gyvenu.
tai jau vadinkit kaip norit. Teisiskai turiu teise kol kas save ivardinti vyru. Ten kur man naudinga, taip ir darau. Manau, kad situacija supratot ir galim grizti prie temos.
Tikiuosi nebus daugiau uzuominu, kad "vyriska karuna" man svarbi.
Papildyta:
Puiku, na ir kas is to?

Monteverte
"pažiūrėjus į Landau - lengvai įsivaizduoju "

tada pasiziurekit i Pupytes ir isivaizduokit moteriskuma.

o tai budamas transexualas gyveni su moterimi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 04 25, 16:13)
ir kuom jau cia protingiausi? biggrin.gif
tu transeksualas kaip suprantu. kodel manai, kad tokie yra aukstesnes rusies? realiai gi cia lytiniomtapatumo sutrikimas, patologija, o ne kazkokia tai zmogaus evoliucijos forma


labai taikliai drinks_cheers.gif
bet nukrypom visai nuo temos problemos, keistai idomucia atsidūrė dėmesio centre
Atsakyti
QUOTE(Indira* @ 2016 04 25, 16:16)
labai taikliai drinks_cheers.gif
bet nukrypom visai nuo temos problemos, keistai idomucia atsidūrė dėmesio centre

na ne kasdien sm forume transexualai apsilanko biggrin.gif . uz tai lb smalsu visoms biggrin.gif .
tuo tarpu autoriaus situacija gi kasdienybe, pilna panasiu temu forume. ir as tai net nemanau, kad cia reikia kazkokiu mistiniu priezasciu ieskot. labiausiai tiketina, kad moteris turi meiluzi. va del ko ji turi, tai cia jau kitas klausimas. gal pvz nori kazkokio specifinio sexo. algimantas turetu gerai pagalvot, ar nera zmona kazkada uzsiminus apie kazkokia tai fantazija, neiprasta nora.
vat pagundu temoj yra moteris, kuriai norisi bdsm. ji ne karta vyrui apie tai uzsimine, bet sis jos nora ignoruoja ir toliau praso tradicinio sexo. todel logiska, kad ji isitaise meiluzi. ir jei su juo pakankamai daznai susitinka, tai faktas, kad savo vyro intymumo nenori tiekkiek anksciau. galaplamai jai jis atgrasus pasidares. vis tik reta moteris gali emociskai pavezt lyt santykius su zmogum, kurio negeidzia, ypac jei yra kitas, kuriam aistra dega.
Atsakyti
QUOTE(Indira* @ 2016 04 25, 16:16)
labai taikliai drinks_cheers.gif
bet nukrypom visai nuo temos problemos, keistai idomucia atsidūrė dėmesio centre


Del to, kad zmones daugumoj kvaili.
Prisistaciau vyru, dokumentai vyro, dokumentai nepadirbti, kokios problemos?
Kur cia tapatumo sutrikimas? Negaliu dokumentais remtis?
Kitos detales tik siaip.
Kaip matot dar ne bet koks vyras, o ypac uzkietejes seksistas ir chamas.

Vyriski dokumentai tai jega. Viename darbe karta bobos mane prispaude, sakom zinom kas tu esi, nevaidink.
Nuejo mane skusti vadovybei, kad vaidinu vyra, su manimi negalima del to bendrauti.
Apsidurnino. Nes dokumentas tai viskas.

Siulau baigti nagrinet mano asmeni. Pakankamai informacijos manau.

Irodziau, kad buti vyru paprasta, uztenka grieztai atsisakyti plauti indus ir daryti kitus "moteriskus darbus". O gal jus tai irodete pacios?

Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 04 25, 16:13)

tu transeksualas kaip suprantu. kodel manai, kad tokie yra aukstesnes rusies? realiai gi cia lytiniomtapatumo sutrikimas, patologija, o ne kazkokia tai zmogaus evoliucijos forma
:b8igsmile:

Nu ir kuom dabar sitas tau uzkliuvo? Prisimeni kai issakiau savo nuomone apie gejus ir lesbietes, tai tu gi jokios patalogijos neizvelgei : D. O dabar sis zmogus ( ai, net nezinau tiksliai kas jis toks) patologinis... Neteisybe is tavo puses smile.gif.
Atsakyti