Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priezastis nesimyleti

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 04 24, 15:05)
Man tai keista, kiek moteru pritaria patriarchalinam modeliui. Jau sitoje temoje kiek pareiske, kad  vyras plaunantis indus - nevyriskas.  doh.gif


Esmė ne tame kad vyras plaunantis indus yra nevyriškas, bet jeigu jis VIEN TIK sėdi namie ir daro valgyt, plauna bliūdus ir kuopia tualetą- tai nesvarbu ar tai vyras ar moteris- toks žmogus nuobodus ir neįdomus. Manęs visai nežavėtų tarkim bedarbis vyras kuris patapęs namų šeimininke (nes turi tam apsčiai laiko ) stebėtųsi, kodėl patapo moteriai neįdomus g.gif Čia vienas irgi jau rašė kad ale dirba namie prie kompo ir visus namų ruošos darbus dirba ir vaiką augina, o žmona eina į darbą ir studijuoja, tai įsivaizduoju koks toks vyras nuoboda žmonai, kuri gyvena aktyvų socialinį gyvenimą. Vyro tupėjimas namie seksualumo tikrai neprideda, tik nuobodumą ir neturėjimą apie ką kalbėt.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 04 24, 21:13)
Esmė ne tame kad vyras plaunantis indus yra nevyriškas, bet jeigu jis VIEN TIK sėdi namie ir daro valgyt, plauna bliūdus ir kuopia tualetą- tai nesvarbu ar tai vyras ar moteris- toks žmogus nuobodus ir neįdomus. Manęs visai nežavėtų tarkim bedarbis vyras kuris patapęs namų šeimininke (nes turi tam apsčiai laiko ) stebėtųsi, kodėl patapo moteriai neįdomus  g.gif  Čia vienas irgi jau rašė kad ale dirba namie prie kompo ir visus namų ruošos darbus dirba ir vaiką augina, o žmona eina į darbą ir studijuoja, tai įsivaizduoju koks toks vyras nuoboda žmonai, kuri gyvena aktyvų socialinį gyvenimą. Vyro tupėjimas namie seksualumo tikrai neprideda, tik nuobodumą ir neturėjimą apie ką kalbėt.

Gi sitas vyras dirba.


Atsakyti
Jei zmogus BUKAS, tai bus nedaug skirtumo ar jis sedes namuose ar vazines po pasauli. O jei ne bukas - tai irgi dabar nereikia iseiti is namu, kad ka idomaus nuveikti
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 23, 19:03)
Tiketina. jei vyras daro valgyt ir plauna indus, tai labai tiketina.



QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 04 24, 07:59)
Mano moteriška nuomonė tokia, kad moteriškės pradėjo neviliot vyras prie puodų ir plaunantis lėkštes. Kai vyras spinduliuoja seksualumu, tai moteris gatava užšookt čia ir dabar, o kai vien atmazkės tai taip ir reikia suprast- tu jos netrauki. Kaip vyras. Bet labai ydomu, kodėl kontraceptikų nevartojanti žmona nori mylėtis tik per vaisingiausias dienas g.gif  blink.gif


O kodel isplauti leskte vyrui pasidare negarbe doh.gif Baisu ,kad dar egzistuoja tas senoviskas mastymas blush2.gif Ir dar mamytes toki mastyma ir savo vaikams skiepys,dukreles tarnaus,suneliai lauks aptarnavimo..FUI blink.gif Tik tiek ,kad seimoje jeigu dirbantys ABU,abu ir turi rupintis buitimi...
o i tema jeigu,tai manau cia kaltas jausmų atsalimas,galbūt rutina, gal reiktu kokių staigmenų,romatiskų isvykų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winnter: 24 balandžio 2016 - 21:53
QUOTE(Winnter @ 2016 04 24, 21:50)
O kodel isplauti leskte vyrui pasidare negarbe doh.gif Baisu ,kad dar egzistuoja tas senoviskas mastymas blush2.gif Ir dar  mamytes toki mastyma ir savo vaikams skiepys,dukreles tarnaus,suneliai lauks aptarnavimo..FUI blink.gif  Tik tiek ,kad seimoje jeigu dirbantys ABU,abu ir turi rupintis buitimi...
o i tema jeigu,tai manau cia kaltas jausmų atsalimas,galbūt rutina,  gal reiktu kokių staigmenų,romatiskų isvykų rolleyes.gif

Autoriau, ar organizavot savo zmonai romantiskus vakarus, iskylas, spa, viesbuti be vaiko? Ar padarot valgyt ir lekstes isplaunat ir tik tada lendat prie zmonos:)? . Cia rimtai, be saipymosi, klausimas.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2016 04 25, 00:36)
Autoriau, ar organizavot savo zmonai romantiskus vakarus, iskylas, spa, viesbuti be vaiko? Ar padarot valgyt ir lekstes isplaunat ir tik tada lendat prie zmonos:)? . Cia rimtai, be saipymosi, klausimas.

Taip nepamirstu as romantisku vakaru su zvakemis. Nera taip kad padarau valgyti ir lendu su mintimi dabar jau tu man turi atlidekoti, nera taip. Masto ruosimas ir indai tai rutina. Ir tas maisto ruosimas yra ne todel jog noriu isiteikti, bet todel jog as pats noriu valgyti smile.gif Kas liecia pusrycius i lova ar kava, tai jau senai yra atsisakiusi nes nevalgo lovoje ir kava geria tik prie stalo. Pusrycius visai seimai gaminu kiekviena sekmadieni ir dazna sestadieni. Kitomis dienomis kas sau. Man svente butu jeigu man zmona pusrycius paruostu smile.gif
Esme tame kad viska kas reikalinga gyvenime pats pasidarau, nes maniske nenori man daryti. Tad taip ir gyvename, nori valgyti ir daraisi. Tvarkai namuose palaikyti esam pasiskirste kas ka daro vienodai. Pas mus visiskai lygevertiski santykiai ir net kaip kada atrodo kad gyvenu kaip kad gyvenciau vienas tik dar plius gaunu isiklausyti i isterijas ir moralus, bei sauksmus. Pagaunu save susimastant ar man to reikia. Bet noriu nepasiduoti ir issaugoti seima...
Atsakyti
Kodėl jums su žmona nenuėjus pas gerą psichologą, psichoterapeutą, porų konsultantą? Išsikalbėsite, išlukštens jus truputį. Ką čia tos moteriškės gali patarti, spėlioti, dar susiginčija patarinėdamos, nes kiekviena geriausiai žino, matote biggrin.gif O ten kalbėsite abudu. Kiekvienas atvejis labai individualus, priežastys gali būti tiesiog neįsivaizduojamos, kokių net nesusapnuosi. Čia galite tik išsipasakoti, bet niekuo sau nepadėsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 25, 10:32)
Taip nepamirstu as romantisku vakaru su zvakemis. Nera taip kad padarau valgyti ir lendu su mintimi dabar jau tu man turi atlidekoti, nera taip. Masto ruosimas ir indai tai rutina. Ir tas maisto ruosimas yra ne todel jog noriu isiteikti, bet todel jog as pats noriu valgyti smile.gif Kas liecia pusrycius i lova ar kava, tai jau senai yra atsisakiusi nes nevalgo lovoje ir kava geria tik prie stalo. Pusrycius visai seimai gaminu kiekviena sekmadieni ir dazna sestadieni. Kitomis dienomis kas sau. Man svente butu jeigu man zmona pusrycius paruostu smile.gif
Esme tame kad viska kas reikalinga gyvenime pats pasidarau, nes maniske nenori man daryti. Tad taip ir gyvename, nori valgyti ir daraisi. Tvarkai namuose palaikyti esam pasiskirste kas ka daro vienodai. Pas mus visiskai lygevertiski santykiai ir net kaip kada atrodo kad gyvenu kaip kad gyvenciau vienas tik dar plius gaunu isiklausyti i isterijas ir moralus, bei sauksmus. Pagaunu save susimastant ar man to reikia. Bet noriu nepasiduoti ir issaugoti seima...

hormonai (primenu, kad jie įtakojami net "nuo galvos", "smegenų") arba paprasčiausiai ji jūsų nebemyli.
Jei apie save teisybę rašote, tai buities prasme esate idealus, tokie vyrai nesimėto. Maniškis buities prasme toks, tai saugau ir branginu ax.gif O jau charakteris... tai pats žinote ar labai pasikeitėte po vestuvių. Jei ne, tai bėda ne jumyse.
Beje, o kaip su atostogomis? Kada paskutinį kartą buvo romantiškos, prie jūros, ežerų, kalnuose, spa centruose ar pan.? Kaip su tėvais reikalai? Gal seni, serga, nuolat reikia galvoti, padėti?
Kaip su vaikais? Turite? Nepamenu ar rašėte. Jei taip, ar nėra taip, kad vaiką ji praktiškai viena augina, o jūs tik šiaip, priedas, pažaidžiate tik?
Atsakyti
Algimantai,
paskaiciau savajai Tamstos paskutini posta. Reakcija buvo suprantama: "toki vyra labai myleciau". Tipo uz mane labiau. smile.gif
As nei pirsto namie nejudinu jei ka.

Bet esme yra giliau. Netikiu, kad ji myletu toki zmogu. Tai jai dabar taip atrodo.
Realiai tai butu nepatenkinta ir nesiskaitytu. Kaip tavoji.

Ta pati, savais zodziais, raso kitos moterys. Jos vis dar iesko, gal dar kazka "nedadariai". Va Monteverte susirupino, kad gal vaika per mazai ziuri, ar i keliones nevezioji. Kitos vel.
Todel nenusimink, koks geras bebusi visuomet ras prie ko prisikabinti ir tada laikykis.
Gerumas pacio bus uzmirstas ir girdesi tik moralus ir riksmus.

Tai pagal supratima, kad verga reikia musti ne del to, kad blogai dirba, bet kad neaptingtu. Kazkam toki bendravima reiks pakeisti ir tai nebus lengva.

Manau, kad tik filmuose viskas buna ant lekstutes, gyvenime daznai reikia susikurti gerus dalykus asmeninemis pastangomis. Lekstes isplauti nesunku ismokti ( to tradiciskai "moterisko darbo")
Kur kas sunkiau seimoje sukurti silumos ir meiles atmosfera. Ypac jei kita puse neprisideda.
Manau. kad sis darbas kur kas moteriskesnis, nors retai siuolaikinei moteriai ikandamas.

SItuacija tokia, kad arba pats jo imsies arba niekas nesikeis.
Atsakyti
gal pas pačią moteriškę atsirado kokių kompleksų, kūnas keitėsi ar kokios psichologinės problemos
Atsakyti
Vistiek man IDOMUCCA patarimai protingiausi, sakykit, ka norit, o ypac feministes..
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 23, 19:27)
Kokia jusu moteriska nuomone butu siuo klausimu? unsure.gif
Jeigu moters lytinė konstitucija silpna (libido žemas), tai galimas daiktas, kad užsinori tik per vaisingas dienas.
Perskaičiau dar kelis postus ir manau, kad ji pati supranta jog bėda gali būti joje, o vyro kaltinimas ir visokių priežasčių ieškojimas yra apsauginė reakcija, nes turint bėdą pripažint labai sunku. Tai gali būti ir meilužis, ir tiesiog smarkiai nuslopęs potraukis.
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 23, 20:03)
Tiketina. jei vyras daro valgyt ir plauna indus, tai labai tiketina.
Kame ryšys tarp šito ir moters neištikimybės?
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 04 24, 22:13)
Esmė ne tame kad vyras plaunantis indus yra nevyriškas, bet jeigu jis VIEN TIK sėdi namie ir daro valgyt, plauna bliūdus ir kuopia tualetą- tai nesvarbu ar tai vyras ar moteris- toks žmogus nuobodus ir neįdomus. Manęs visai nežavėtų tarkim bedarbis vyras kuris patapęs namų šeimininke (nes turi tam apsčiai laiko ) stebėtųsi, kodėl patapo moteriai neįdomus  g.gif  Čia vienas irgi jau rašė kad ale dirba namie prie kompo ir visus namų ruošos darbus dirba ir vaiką augina, o žmona eina į darbą ir studijuoja, tai įsivaizduoju koks toks vyras nuoboda žmonai, kuri gyvena aktyvų socialinį gyvenimą. Vyro tupėjimas namie seksualumo tikrai neprideda, tik nuobodumą ir neturėjimą apie ką kalbėt.
O moteris ištisai prie puodų ir tualetų tai jau labai moteriška? Žmogus arba nuobodus, arba ne, ir su lytim tai visiškai nesusiję. Man kaip tik vyras vyriškas, jeigu jis sugeba nulipti nuo savo "aš gi vyras" sosto ir išplauti grindis ar pagaminti vakarienę. Ir net jeigu jis būna ta namų šeimininke, tai valio, jeigu tik abiems tai tinka.
Atsakyti