Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priezastis nesimyleti

Algimantai, o kokios pagalbos is forumo tikiesi? Kad padesim tau suprast kodel ji nenori sekso, kad sugalvosim, kaip gali ja priverst uzsimanyt sekso dazniau ar ko?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 23, 20:18)
Nenoreciau, kad tai butu ivardinta kaip "moteriska nuomone" .
Mano statusas labai specialus. Viena karta paminejau - nenoreciau to akcentuoti.
Turiu zmona, todel tam tikra prasme esame toje pacioje pozicijoje.

Nemanau, kad valgio darymas yra blogai ar nevyriska. Bet moterys daznai linkusios neivertinti vyro jausmu, kurie gristi veiksmais. Net darbine veikla.
Ypac jei vyras padeda zmonai darbuose, kurie tradiciskai sociumo priskiriami kaip moteriski.


Tarp jusu nera artimu nuosirdziu santykiu. Grubiai atrezti moteris gali sau leisti jusu atzvilgiu
Gal but mano, kad tik lekstem plauti tinkamas.

Absoliutus absurdas.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 04 23, 20:23)
tai ir yra hormonai, nes hormonai veikiami daugelio faktorių, ne tik moteriški juk yra, kaip čia jums aiškiau paaiškinti, bet ir skydliaukė, plius viskas veikiama liaudiškai tariant iš smegenų: dopamino, serotonino ir t.t. Kad nevartoja kontraceptikų tai gerai, bet kartais to nepakanka. Gal stresus patiria darbe, gal blogai valgo. Žinau žinau, visi teigia, kad valgo gerai, bet... lotuliukas.gif

Baikit jus su savo zoliavalges nuomone + per kompa nustatineti sutrikusia skydliauke. Zinau kelias moteris, kurios ant kaklo skareles nesioja, kad palepti skydliaukes" desras", bet jos sexo nori. O jus ta pati per ta pati - tai skydliauke, tai mesa valgo biggrin.gif.
Papildyta:
QUOTE(GAILE* @ 2016 04 23, 19:00)
mano nuomone, ji turi meiluzi tongue.gif

Ir as taip manau. Ypac kai zmona Algimanta atviruose pokalbiuose "suvaro".
Papildyta:
QUOTE(Lapkričio aušra @ 2016 04 23, 20:16)
Na ir zanūda tamsta esate. Vien paskaičius bet koks noras praeina su jumis į lovą gulti.

O kodel jis zanuda?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 23, 20:18)
Nenoreciau, kad tai butu ivardinta kaip "moteriska nuomone" .
Mano statusas labai specialus. Viena karta paminejau - nenoreciau to akcentuoti.
Turiu zmona, todel tam tikra prasme esame toje pacioje pozicijoje.

Nemanau, kad valgio darymas yra blogai ar nevyriska. Bet moterys daznai linkusios neivertinti vyro jausmu, kurie gristi veiksmais. Net darbine veikla.
Ypac jei vyras padeda zmonai darbuose, kurie tradiciskai sociumo priskiriami kaip moteriski.

Tarp jusu nera artimu nuosirdziu santykiu. Grubiai atrezti moteris gali sau leisti jusu atzvilgiu
Gal but mano, kad tik lekstem plauti tinkamas.

As atsimenu ka jus minejote. Bet diskutuojate ir man isvis neaisku kas jus esat?
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 23, 18:27)
Kokia jusu moteriska nuomone butu siuo klausimu? unsure.gif

Mano moteriška nuomonė tokia, kad moteriškės pradėjo neviliot vyras prie puodų ir plaunantis lėkštes. Kai vyras spinduliuoja seksualumu, tai moteris gatava užšookt čia ir dabar, o kai vien atmazkės tai taip ir reikia suprast- tu jos netrauki. Kaip vyras. Bet labai ydomu, kodėl kontraceptikų nevartojanti žmona nori mylėtis tik per vaisingiausias dienas g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkričio aušra @ 2016 04 23, 20:16)
Na ir zanūda tamsta esate. Vien paskaičius bet koks noras praeina su jumis į lovą gulti.

ir kodel gi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkričio aušra @ 2016 04 23, 21:16)
Na ir zanūda tamsta esate. Vien paskaičius bet koks noras praeina su jumis į lovą gulti.


aš tai pritariu irgi, su tokiu vyru va pensijoj tai gerai būtų wub.gif

QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 04 24, 08:59)
Mano moteriška nuomonė tokia, kad moteriškės pradėjo neviliot vyras prie puodų ir plaunantis lėkštes. Kai vyras spinduliuoja seksualumu, tai moteris gatava užšookt čia ir dabar, o kai vien atmazkės tai taip ir reikia suprast- tu jos netrauki. Kaip vyras.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 04 24, 07:59)
Mano moteriška nuomonė tokia, kad moteriškės pradėjo neviliot vyras prie puodų ir plaunantis lėkštes.

aha, o tai jau visa diena dirbanti moteris, o po darbo namus kuopianti pati viena, tai jau sekso tikrai nores.
Atsakyti
Kai nesitvarko, nieko buityje nepadeda - blogai, kai padeda ir dalinasi darbais - vėl blogai. Pačios nežinot, ko norit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 23, 18:27)
Sveiki visi forumo dalyviai.
Taigi susiduriau ir as su problema kuria bandysiu aprasyti. Su zmona gyvename daugiau nei 10 metu, turime viena vaika. Abudu esame gerokai virs 30 metu. Problema prasidejo mazdaug pries metus ir vis astreja. Problema tokia, kad zmona bando isvengti artumo lovoje ir ne tik. Zodziu bet koks prisilietimas jei sukelia neigiamas emocijas. Naujausias atsisakymas myletis buvo toks, kad pas moteris hormonai sukyla ir ji nebenori jokio artumo. Zodziu ji nori tik tuomet kai buna ovulecija ta savaite ir viskas. Reiskiasi per menesi 2-3 kartai. Kas anksciau budavo per savaite tiek. Vakar vakare atsigulus ir prisileitus isreze visa morala, kad man tik vienas galvoje ir dar visokiausiu dalyku prisiklausiau, kad net ausys uzkaito ir gavau pasiulyma nueiti i tuoleta nesileisti jeigu man reikia. Sakysite, kad pavargsta, kad buiti. Is karto galiu pasakyti, kad jei tuo nereikia rupintis nes maista gaminu as kiekviena diena, indus isplaunu as. jeigu gamina ir indus plauna tai retai. Namus tvarkome abudu. Trumpai tarent buitis guli ne ant moters peciu ir visa tai kad nepervargtu ir kad galetu vakare buti nepavargusi. Buitis tokia pas mus jau nuo seno. Esme tokia kad nezinau kame saknys!!! Ieskojau informacijos apie hormonus, bet ka radau tai susijee su kontraceptikais, bet ji ju nevartoja.
Kokia jusu moteriska nuomone butu siuo klausimu? unsure.gif

Kuo lendi daugiau i uzpakali tuo daugiau pradeda reikalaut - ir net apvemt , susiraskit meiluze ir problemos pasibaigs ,pilna tokiu kurios nori ar bent uz 15 euru patenkina
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2016 04 24, 09:59)
Kuo lendi daugiau i uzpakali tuo daugiau pradeda reikalaut - ir net apvemt ,  susiraskit meiluze ir problemos pasibaigs ,pilna tokiu kurios nori ar bent uz 15 euru patenkina


žmogus gal kito lygio, ne kiekvienas gali lipt ant belekurios norinčios (rujojančios kitaip), nekoks patarimas...ai, nu tiesiog, ką čiaip taip gilintis ir knistis, kiekvienam savo kelias, mano patarimas vyrui, elgitės taip kaip širdis sako, jei patinka plaut indus ir tvarkytis, taip ir elgitės, tačiau-jei tą darote norėdamas įsiteikti žmonai ar gaut bonusą, nėra gerai-turite pats pajausti kas gerai/sveika Jūsų santykiuose, kas ne..nors yra vyrų-žinau, kurie gauna to sekso pakankamai, bet vis inkščia, kad mažai, kad jie atstumti ir su savo tuo verkšlenimu-galutinai užmuša bet kokį norą
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 04 24, 07:59)
Mano moteriška nuomonė tokia, kad moteriškės pradėjo neviliot vyras prie puodų ir plaunantis lėkštes. Kai vyras spinduliuoja seksualumu, tai moteris gatava užšookt čia ir dabar, o kai vien atmazkės tai taip ir reikia suprast- tu jos netrauki. Kaip vyras. Bet labai ydomu, kodėl kontraceptikų nevartojanti žmona nori mylėtis tik per vaisingiausias dienas g.gif  blink.gif

Manes tai neviliotu vyras, manantis, kad namui ruosa mano, t.y. bobos reikalas. Ir ne tik, kad neviliotu, as apskritai su juo negyvenciau.

Papildyta:
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 23, 20:11)
Ar galetumete pagrysti sia nuomone nes man idomu kaip tai susije? is tiesu man idomu. Pasakykite savo moteriska nuomone.
Papildyta:
Labai didelis ACIU!!! kad stengiates padeti...

Gerai, kad jus namui ruosa uzsiimate. Mano nuomone, zmonos nenoras su tuo nera susijes. Tik neuzsikraukite visko ant savo galvos. Dalinkites namu ruosa su zmona. Nebent, kol jus valgyt darot ir indus plaunat, ji uzsiima su vaiku, ruosia su juo pamokas, i burelius vezioja ir t.t. Jei ne, tai jus irgi pavargstate, jums irgi reikia pailseti, tegul zmona dali darbu nudirba - jus kita dali.

O del kekso, tai man atrodo, kad forume atsakymo nerasite. Atsakyma zino tik jusu zmona, tai reikia rasti buda ja prakalbinti. Ir svarbu suprasti, kad jos nenoras nebutinai susijes su jumis ir su tuo ka darote ar nedarote. Zmones turi skirtinga libido. Vienam reikia karta per menesi, kitam karta per diena ir cia nieko nepadarysi. Abu yra normalus, tik beda, kai tokie apsigyvena kartu.
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 23, 18:27)
Sveiki visi forumo dalyviai.
Taigi susiduriau ir as su problema kuria bandysiu aprasyti. Su zmona gyvename daugiau nei 10 metu, turime viena vaika. Abudu esame gerokai virs 30 metu. Problema prasidejo mazdaug pries metus ir vis astreja. Problema tokia, kad zmona bando isvengti artumo lovoje ir ne tik. Zodziu bet koks prisilietimas jei sukelia neigiamas emocijas. Naujausias atsisakymas myletis buvo toks, kad pas moteris hormonai sukyla ir ji nebenori jokio artumo. Zodziu ji nori tik tuomet kai buna ovulecija ta savaite ir viskas. Reiskiasi per menesi 2-3 kartai. Kas anksciau budavo per savaite tiek. Vakar vakare atsigulus ir prisileitus isreze visa morala, kad man tik vienas galvoje ir dar visokiausiu dalyku prisiklausiau, kad net ausys uzkaito ir gavau pasiulyma nueiti i tuoleta nesileisti jeigu man reikia. Sakysite, kad pavargsta, kad buiti. Is karto galiu pasakyti, kad jei tuo nereikia rupintis nes maista gaminu as kiekviena diena, indus isplaunu as. jeigu gamina ir indus plauna tai retai. Namus tvarkome abudu. Trumpai tarent buitis guli ne ant moters peciu ir visa tai kad nepervargtu ir kad galetu vakare buti nepavargusi. Buitis tokia pas mus jau nuo seno. Esme tokia kad nezinau kame saknys!!! Ieskojau informacijos apie hormonus, bet ka radau tai susijee su kontraceptikais, bet ji ju nevartoja.
Kokia jusu moteriska nuomone butu siuo klausimu? unsure.gif


As patarciau jums paskaityti knyga penkios meiles kalbos, jus jalbate su savo zmona skirtings meiles kalba. Tas namu tvarkymas galbut jai a nera anf I tiek svarbus, kiek, pvz., buvimas kartu, praleistas laikas, isklausymas is jusu puses, o galbut kazkas tai kita.
Atsakyti