Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priezastis nesimyleti

QUOTE(gera_pukuota @ 2016 04 26, 19:13)
kaip vienas žmogus gali išspręsti tarpusavio santykių problemas, kai kita pusė net nežino kad yra kažkokių problemų bei dar gi jos sprendžiamos? g.gif
Tai įmanoma, nebent pačiam aukojant kažkokius savo poreikius ar dar kažką. Nes kita pusė nieko nedarys.


Jei nedarys, tai jausis blogai. Nes bendravimo metu svarbu fiksuoti bendras vertybes ir problemas kurios joms kenkia, griauna.

Tada tolimesniame bendravime pakanka priminti, kad va taip elgiesi ir griauni tai kas paciam tau svarbu.
Sukuriama atmosfera, kad zmogus elgdamasis neteisingai jauciasi blogai, nes jam primenama pasekmes.
Aisku - taip kita zmogu galima is proto isvesti, ekstremaliu atveju, bet jei nera ka prarasti tai ko nepabandyti
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2016 04 26, 19:58)
O ką siūlai? Monologu varyt? Ar kaip IDOMUCIA siūlo - sudaryti sąlygas karo pradžiai?

siulau ivest diktatura.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 26, 20:20)
Jei nedarys, tai jausis blogai. Nes bendravimo metu svarbu fiksuoti bendras vertybes ir problemas kurios joms kenkia, griauna.

Tada tolimesniame bendravime pakanka priminti, kad va taip elgiesi ir griauni tai kas paciam tau svarbu.
Sukuriama atmosfera, kad zmogus elgdamasis neteisingai jauciasi blogai, nes jam primenama pasekmes.
Aisku - taip kita zmogu galima is proto isvesti, ekstremaliu atveju, bet jei nera ka prarasti tai ko nepabandyti


Tu siūlai spręsti santykių problemą sukuriant pragarą žmogui su kuriuo nori turėti gerus santykius? gal dar pavadinsi tai meile?
Aš tai apibūdinčiau paprastai - psichologinis smurtas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 26, 19:27)
siulau ivest diktatura.

Tai tada tereikia vadovautis IDOMUCIA teikiamomis instrukcijomis.
Atsakyti
QUOTE(gera_pukuota @ 2016 04 26, 19:27)
Tu siūlai spręsti santykių problemą sukuriant pragarą žmogui su kuriuo nori turėti gerus santykius? gal dar pavadinsi tai meile?
Aš tai apibūdinčiau paprastai - psichologinis smurtas.


Kodel butinai pragara? Zmogus juk gali paklusti ir tada bus rojus o ne pragaras.
Visos poveikio priemones gristos bizuno ir meduolio sistema. Zverims taikoma gal tiesiogiai, primityviems subjektams grubiai. Bet net delikaciausiu atveju egzistuoja skatinimo ir atgrasymo poveikiai.
Sakysim galima zmogui pasakyt, kad esu laimingas/a kad tu toks arba, kad man liudna, kad kitoks.
Tai tie patys rimbas ir meduolis subtiliame variante.

Pasakymas " man liudna" kai ka gali labiau paveikti nei prilupimas dar vieno bizunu.

Cia turime situacija ir reikia kazka daryt. Kiek suprantu situacija toli nuo subtilios, jei jau sunciama i vonia drocintis
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 26, 20:45)
Kodel butinai pragara? Zmogus juk gali paklusti ir tada bus rojus o ne pragaras.
Visos poveikio priemones gristos bizuno ir meduolio sistema. Zverims taikoma gal tiesiogiai, primityviems subjektams grubiai. Bet net delikaciausiu atveju egzistuoja skatinimo ir atgrasymo poveikiai.
Sakysim galima zmogui pasakyt, kad esu laimingas/a kad tu toks arba, kad man liudna, kad kitoks.
Tai tie patys rimbas ir meduolis subtiliame variante.

Pasakymas " man liudna" kai ka gali labiau paveikti nei prilupimas dar vieno bizunu.

Cia turime situacija ir reikia kazka daryt. Kiek suprantu situacija toli nuo subtilios, jei jau sunciama i vonia drocintis

bizūno ir meduolio principu grįsti santykiai? sėkmės.
Taikant tokį modelį, bijodama bizūno žmona tikrai norės mylėtis. Nors pyrago skonio veikiausiai jau nejaus. Na bet tikslas pateisina priemones.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 26, 19:45)
Kodel butinai pragara? Zmogus juk gali paklusti ir tada bus rojus o ne pragaras.
Visos poveikio priemones gristos bizuno ir meduolio sistema. Zverims taikoma gal tiesiogiai, primityviems subjektams grubiai. Bet net delikaciausiu atveju egzistuoja skatinimo ir atgrasymo poveikiai.
Sakysim galima zmogui pasakyt, kad esu laimingas/a kad tu toks arba, kad man liudna, kad kitoks.
Tai tie patys rimbas ir meduolis subtiliame variante.

Pasakymas " man liudna" kai ka gali labiau paveikti nei prilupimas dar vieno bizunu.

Cia turime situacija ir reikia kazka daryt. Kiek suprantu situacija toli nuo subtilios, jei jau sunciama i vonia drocintis

O zmona gali taikyti tas pacias priemones? Vyras nori myletis - ana sukuria nepakanciama atmosfera namuose - vyras nebenori myletis. Daro tol, kol vyras isvis niekada nebenori. Vyras paklusta. Bingo. Laiminga seima.

Siaip tai man gaila sitos temos autoriaus. Atrodo protingas vyras, o sulaukia visiskai absurdisku patarimu sitoje temoje.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 04 26, 19:56)
O zmona gali taikyti tas pacias priemones? Vyras nori myletis - ana sukuria nepakanciama atmosfera namuose - vyras nebenori myletis. Daro tol, kol vyras isvis niekada nebenori. Vyras paklusta. Bingo. Laiminga seima.

Vyras yra aukščiau už moterį ir ištekėjusi moteris turi laikytis savo pareigų. Vyras neturi prievolės paklusti.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 04 26, 19:56)
O zmona gali taikyti tas pacias priemones?


BINGO!

Jus tas priemones visuomet taikot ir net nesusimastot apie poveiki. Bet nedaugeliui is jusu teko pajusti ju veikima ant saves.

Kadangi save gerai suprantat, tai suprasit, kad tos priemones nereiskia, kad nera meiles kuri nesusijusi su tikslais. Tikslai viena, o pastovi dedamoji - kita.
Poveikis gali buti mazas, gali buti ekstremaliai didelis, tada jau nebus gerai.

"bizūno ir meduolio principu grįsti santykiai? sėkmės. "
Minejau. Santykiai gristi meile, tikslinis poveikis gristas skatinimo ir atgrasimo principu.

Sutuoktini/e turetume gauti subrendusi/ia bet jau taip buna, kad juos gali tekti aukleti kaip vaikus.
Kitos iseities nera
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2016 04 26, 20:11)
Vyras yra aukščiau už moterį ir ištekėjusi moteris turi laikytis savo pareigų. Vyras neturi prievolės paklusti.

biggrin.gif visiskai teisingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 26, 21:12)
BINGO!

Jus tas priemones visuomet taikot ir net nesusimastot apie poveiki. Bet nedaugeliui is jusu teko pajusti ju veikima ant saves.

Tai dėl to ir panorai moterimi tapti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 26, 20:12)
BINGO!

Jus tas priemones visuomet taikot ir net nesusimastot apie poveiki. Bet nedaugeliui is jusu teko pajusti ju veikima ant saves.

Kadangi save gerai suprantat, tai suprasit, kad tos priemones nereiskia, kad nera meiles kuri nesusijusi su tikslais. Tikslai viena, o pastovi dedamoji - kita.
Poveikis gali buti mazas, gali buti ekstremaliai didelis, tada jau nebus gerai.

"bizūno ir meduolio principu grįsti santykiai? sėkmės. "
Minejau. Santykiai gristi meile, tikslinis poveikis gristas skatinimo ir atgrasimo principu.

Sutuoktini/e turetume gauti subrendusi/ia bet jau taip buna, kad juos gali tekti aukleti kaip vaikus.
Kitos iseities nera


Taip, psichologiniai smurtautojai tikrai nemato kitos iseities.
Atsakyti