Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priezastis nesimyleti

QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 26, 15:02)
Visi dalina patarimus, kažkur išvykit nakčiai, savaitgaliui. Nesuprantu, o tai negi ta nakvynė viešbučio kambary stebuklingai viską pataiso? Ir ar ilgam?

Man yra tekę kažkada taip su ex santykius "taisyti", tai nieko nesigavo biggrin.gif Išpirkau savaitgalį pajūry vėlai rudenį su visokiom ten procedūrom, bet oras pasitaikė toks siaubingas (slidu, šlapdriba) kad vairavau apie 4 val. iki to spa centro, pavargau kaip šuo nuo įtampos ir tik atvažiavus nusmigau miegot iš nuovargio doh.gif lotuliukas.gif Kadangi ex nevairavo auto, tai pasigailėjau kad važiavau ir dar tiek pinigų į balą išmečiau kad karalių po LT pavežioti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 04 26, 17:38)
Man yra tekę kažkada taip su ex santykius "taisyti", tai nieko nesigavo  biggrin.gif   Išpirkau savaitgalį pajūry vėlai rudenį su visokiom ten procedūrom, bet oras pasitaikė toks siaubingas (slidu, šlapdriba) kad vairavau apie 4 val. iki to spa centro, pavargau kaip šuo nuo įtampos ir tik atvažiavus nusmigau miegot iš nuovargio  doh.gif  lotuliukas.gif Kadangi ex nevairavo auto, tai pasigailėjau kad važiavau ir dar tiek pinigų į balą išmečiau kad karalių po LT pavežioti  doh.gif


g.gif siūlai algimantui nieko nedaryti ir iš karto karalienę mesti? g.gif vyras ieško problemos priežasties, reik nuo kažko pradėti.
Atsakyti
QUOTE(Indira* @ 2016 04 26, 16:01)
taip alkoholis padeda labai,  plius nėra trukdžių liekant dviese

Žinant kad alkoholizmas Lietuvoje yra ypač gaji problema, ir kad daug šeimų pjaunasi ir skiriasi būtent dėl gėrimo (neatmetama galimybė kad ir autorius gali piknaudžiauti ir pvz lysti prie žmonos pastoviai su kvapeliu g.gif ) tai tokiu atveju joks šampanas dviese nepadės, o kaip tik dar labiau supykdys antrą pusę. Čia gi savo blogųjų savybių nieks neaprašo, tik gerąsias.
Šiaip LT tūkstančiai tokių moterų, kurių vyrai po darbo sėdi alubariuose apšutę, ir damušinėdami paskutinius atlyginimo centus skundžiasi tokiems pat "nuskriaustiems" draugeliams -"mano boba vakar ir vėl man nedavė gun_bandana.gif" Tik nepasigiria kodėl doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselėuogelė: 26 balandžio 2016 - 17:58
Bet nu... skaitau ir matau, kad visviena visos streles i algimanta sminga, nors tu ka! biggrin.gif
is pasiulymo abiems atsipalaiduoti , prie vyno pasikalbeti, buvo isfantazuota, kad algimantas galbut alkoholikas biggrin.gif
Atsakyti
Na ir patarimai... vynas ir viesbuteliai.
Tai visos idejos?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 04 26, 17:42)
g.gif siūlai algimantui nieko nedaryti ir iš karto karalienę mesti?  g.gif vyras ieško problemos priežasties, reik nuo kažko pradėti.

Nieko nesiūlau. Ir labai abejoju ar čia Algimantas savąją meta, ar ana jau senai jį nurašius, belikę tik formalumai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 26, 18:07)

is pasiulymo abiems atsipalaiduoti , prie vyno pasikalbeti, buvo isfantazuota, kad algimantas galbut alkoholikas  biggrin.gif

O čia būtų kažkas neįtikimo, neįmanomo ar stebuklingo g.gif Įsivaizduoju kaip žmona turi vyro negerbt kaip vyro, kad jam prilindus pasiūlytų rėkdama staugdama eit į vonią pasidročint. Bet jeigu tas vyras pastoviai lenda apsvaigęs- tuomet viskas kaip ir susidėlioja, nes alkoholiko negerbt labai paprasta ax.gif Tai tik viena iš versijų. Tuomet patarimas būtų ne viešbutis su šampanu, bet AA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 26, 19:08)
Na ir patarimai... vynas ir viesbuteliai.
Tai visos idejos?

Visko neperskaičiau. Bet iš pačios asmeninės patirties galiu pasakyti, kad pradėti reikia nuo pokalbio. Atviro ir nuoširdaus pokalbio. Ir be jokių kaltinimų. Gali būti kad po pokalbio paaiškės, kad viskas. Bet jei abu matys, kad norima išsaugoti santykius ir ieškoti abiems tinkamo kompromiso (tai kad vienas nori 1 kartą per mėnesį, o kitas kas antrą dieną, tai čia ne kompromisas), tai vynas ir viešbutėlis būtų mažas žingsnelis pirmyn. Pakeisti aplinką visada naudinga. Bet to turi norėti abu. O ne tai kad vienas užsako viešbutį, stengiasi, o kitas laukia kada ateis laiminga pabaiga.
Atsakyti
QUOTE(gera_pukuota @ 2016 04 26, 19:32)
Visko neperskaičiau. Bet iš pačios asmeninės patirties galiu pasakyti, kad pradėti reikia nuo pokalbio. Atviro ir nuoširdaus pokalbio. Ir be jokių kaltinimų. Gali būti kad po pokalbio paaiškės, kad viskas. Bet jei abu matys, kad norima išsaugoti santykius ir ieškoti abiems tinkamo kompromiso (tai kad vienas nori 1 kartą per mėnesį, o kitas kas antrą dieną, tai čia ne kompromisas), tai vynas ir viešbutėlis būtų mažas žingsnelis pirmyn. Pakeisti aplinką visada naudinga. Bet to turi norėti abu. O ne tai kad vienas užsako viešbutį, stengiasi, o kitas laukia kada ateis laiminga pabaiga.

nuo šito sakinio man kartais bloga biggrin.gif tai sunkiausiai igyvendinamas dalykas - abu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 26, 18:55)
nuo šito sakinio man kartais bloga biggrin.gif  tai sunkiausiai igyvendinamas dalykas - abu biggrin.gif

O ką siūlai? Monologu varyt? Ar kaip IDOMUCIA siūlo - sudaryti sąlygas karo pradžiai?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 26, 19:55)
nuo šito sakinio man kartais bloga biggrin.gif  tai sunkiausiai igyvendinamas dalykas - abu biggrin.gif

bloga ar gera, bet čia ir yra visa esmė. Santykius išlaikyti ar juos taisyti turi norėti ABU. Kitaip šnipštas visiškas gausis.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 26, 18:55)
tai sunkiausiai igyvendinamas dalykas - abu biggrin.gif


Tai nerealus variantas "abu".
Asmenybe viena gali daug ka pakeisti. VIENA. Na aisku ne viska, bet daug ka, net jei kita puse pasyviai dalyvaus ar net ne per daug aktyviai priesinsis.

Tik po daug metu man zmona pradejo padeti spresti nesutarimus, iki tol tai zinojau, kad viskas tik nuo manes priklauso. Tai nelengva, bet ne beviltiska.

Bet aisku galima pasyviai kazka lyg daryt ir uzsideti pliusiuka, kad "stengiausi, bet neisejo"
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 26, 20:06)
Tai nerealus variantas "abu".
Asmenybe viena gali daug ka pakeisti. VIENA. Na aisku ne viska, bet daug ka, net jei kita puse pasyviai dalyvaus ar net ne per daug aktyviai priesinsis.

Tik po daug metu man zmona pradejo padeti spresti nesutarimus, iki tol tai zinojau, kad viskas tik nuo manes priklauso. Tai nelengva, bet ne beviltiska.

Bet aisku galima pasyviai kazka lyg daryt ir uzsideti pliusiuka, kad "stengiausi, bet neisejo"

kaip vienas žmogus gali išspręsti tarpusavio santykių problemas, kai kita pusė net nežino kad yra kažkokių problemų bei dar gi jos sprendžiamos? g.gif
Tai įmanoma, nebent pačiam aukojant kažkokius savo poreikius ar dar kažką. Nes kita pusė nieko nedarys. Ir yra labai didelė rizika, kad besistengiantysis anksčiau ar vėliau jaus nuoskaudą, kad jis dėl santykių padarė tiek daug, o kita pusė to visai nevertina.
Jei yra tarpusavio santykiuose problemų, apie tai reikia šnekėtis. Ramiai. Be kaltinimų.
Atsakyti