Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priezastis nesimyleti

Sveiki visi forumo dalyviai.
Taigi susiduriau ir as su problema kuria bandysiu aprasyti. Su zmona gyvename daugiau nei 10 metu, turime viena vaika. Abudu esame gerokai virs 30 metu. Problema prasidejo mazdaug pries metus ir vis astreja. Problema tokia, kad zmona bando isvengti artumo lovoje ir ne tik. Zodziu bet koks prisilietimas jei sukelia neigiamas emocijas. Naujausias atsisakymas myletis buvo toks, kad pas moteris hormonai sukyla ir ji nebenori jokio artumo. Zodziu ji nori tik tuomet kai buna ovulecija ta savaite ir viskas. Reiskiasi per menesi 2-3 kartai. Kas anksciau budavo per savaite tiek. Vakar vakare atsigulus ir prisileitus isreze visa morala, kad man tik vienas galvoje ir dar visokiausiu dalyku prisiklausiau, kad net ausys uzkaito ir gavau pasiulyma nueiti i tuoleta nesileisti jeigu man reikia. Sakysite, kad pavargsta, kad buiti. Is karto galiu pasakyti, kad jei tuo nereikia rupintis nes maista gaminu as kiekviena diena, indus isplaunu as. jeigu gamina ir indus plauna tai retai. Namus tvarkome abudu. Trumpai tarent buitis guli ne ant moters peciu ir visa tai kad nepervargtu ir kad galetu vakare buti nepavargusi. Buitis tokia pas mus jau nuo seno. Esme tokia kad nezinau kame saknys!!! Ieskojau informacijos apie hormonus, bet ka radau tai susijee su kontraceptikais, bet ji ju nevartoja.
Kokia jusu moteriska nuomone butu siuo klausimu? unsure.gif
Atsakyti
Kokie ten pas ja moteriski hormonai sukyla?
Estrogenai, progesteronai?
Estrogenai skatina seksualuma, tiesa kitaip nei tostesteronas. Todel tai ne esme.
Hormonu kiekio svyravimai, o pas moteris jie nemazi, neigiamai veikia nuotaika ir ta gali buti priezastis nenoro.

Bet esme yra - kategoriskai atmesti varianta, kad mylejimuisi reikalingas abieju tiesioginis noras.
Gal ten kas diena ar kelis kart per diena gali but jau problematiska, bet 2-3 kart per savaie moteris tiesiog PRIVALO uzsinoret del savo vyro.
Kitaip - galima pradet pokalbius, po to didinti spaudima. Grubus atsakymas - jau pakankama priezastis

Tiesioginiai sekso prasymai, aiskinimai, irodinejimai reikalavimai duos mazai naudos. Nebent jei moteris labai patyrus su vyrais. Moterys to nesupranta.
Kur kas geriau bendrauti moteriskai. Tai labai nesunku.
Pamirstat visus sekso poreikius. Jus papraset - buvot nesuprastas. ATSTUMTAS!!! Viskas. Dabar jau jos eile bus siulyti.
O tam reikia, kad jus jai pradetumet krauti visa savo emocini nepasitenkinima, mintis, kaip yra blogai.
"Kaip jums liudna, kad ji jusu nemyli ir grubiai jus atstume"
"Jus blogai jauciates nieko nenorit, nes manet, kad galit su ja atvirai kalbetis, o ne sulaukt patyciu"

Na reikia isijausti... nemylimas, nieko nenorintis, nusivyles ir visa tai visokiausiais budais parodyti.
Jinai turi pati nuspresti ar abu gyvensit emociniame pragare o gal tai nebutina.

Dar karta. Konkrecius norus perkelti i antra ar trecia plana. Svarbiausia jos noras kad butu geri santykiai. Jei ji ieskos sprendimu, nuosirdziai, tada galima duoti ir uzuomina...

Emocijos yra viskas

Atsakyti
mano nuomone, ji turi meiluzi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 04 23, 19:00)
mano nuomone, ji turi meiluzi tongue.gif


Tiketina. jei vyras daro valgyt ir plauna indus, tai labai tiketina.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 23, 19:00)
Kokie ten pas ja moteriski hormonai sukyla?
Estrogenai, progesteronai?
Estrogenai skatina seksualuma, tiesa kitaip nei tostesteronas. Todel tai ne esme.
Hormonu kiekio svyravimai, o pas moteris jie nemazi, neigiamai veikia nuotaika ir ta gali buti priezastis nenoro.

Bet esme yra - kategoriskai atmesti varianta, kad mylejimuisi reikalingas abieju tiesioginis noras.
Gal ten kas diena ar kelis kart per diena gali but jau problematiska, bet 2-3 kart per savaie moteris tiesiog PRIVALO uzsinoret del savo vyro.
Kitaip - galima pradet pokalbius, po to didinti spaudima. Grubus atsakymas - jau pakankama priezastis

Tiesioginiai sekso prasymai, aiskinimai, irodinejimai reikalavimai duos mazai naudos. Nebent jei moteris labai patyrus su vyrais. Moterys to nesupranta.
Kur kas geriau bendrauti moteriskai. Tai labai nesunku.
Pamirstat visus sekso poreikius. Jus papraset - buvot nesuprastas. ATSTUMTAS!!! Viskas. Dabar jau jos eile bus siulyti.
O tam reikia, kad jus jai pradetumet krauti visa savo emocini nepasitenkinima, mintis, kaip yra blogai.
"Kaip jums liudna, kad ji jusu nemyli ir grubiai jus atstume"
"Jus blogai jauciates nieko nenorit, nes manet, kad galit su ja atvirai kalbetis, o ne sulaukt patyciu"

Na reikia isijausti... nemylimas, nieko nenorintis, nusivyles ir visa tai visokiausiais budais parodyti.
Jinai turi pati nuspresti ar abu gyvensit emociniame pragare o gal tai nebutina.

Dar karta. Konkrecius norus perkelti i antra ar trecia plana. Svarbiausia jos noras kad butu geri santykiai. Jei ji ieskos sprendimu, nuosirdziai, tada galima duoti ir uzuomina...

Emocijos yra viskas

nesamone tokios manipuliacijos seimoj. vaikiska, kvaila ir veda tik i kara ir konfliktus. brandus zmones turi gebet susest ir normaliai civilizuotai sneketis, aptart problema ir rast sprendimus, kompromisus. o ne uzsisikinet kaip paaugliai doh.gif
Atsakyti
Gali būti ir kiti variantai. Pvz., nebepatiria orgazmo, o apsimetinėti nenori; nebeturi lytinio potraukio apskritai ( kas būna po gimdymo); dingo jausmai bei aistra savo vyrui. Dar galimas variantas- kažkas netinka sekso metu. Todėl neverta iš karto įtarinėti dėl meilužio.
Atsakyti
QUOTE(Vilibor @ 2016 04 23, 19:28)
Gali būti ir kiti variantai. Pvz., nebepatiria orgazmo, o apsimetinėti nenori; nebeturi lytinio potraukio apskritai ( kas būna po gimdymo); dingo jausmai bei aistra savo vyrui. Dar galimas variantas- kažkas netinka sekso metu. Todėl neverta iš karto įtarinėti dėl meilužio.

situ priezasciu reikia ieskot, jei gali atmest meiluzio varianta biggrin.gif
Atsakyti
Sneketis galiu ir noriu, bet problema pas ja emocijos zaibiskai sukyla ir galiop pasigailiu jog pradejau ta diskusija. Padaro jog esu kaltas del vienokiu ar kitokiu priezasciu. Parodyti jog esu nusivyles ar ele nuskriaustas, tai ne iseitis nes kaip mat isvadins auka ir isklausysiu eilini morala. Yra zmoniu kategorija kurie turi gera iskalba ir gali taip isvartyti jog pats net nesupranti ka blogai padarei, bet tai pateikia kazkokiu budu. Taip ir darau po tokiu atstumimu pasidarau saltesnis, o kas daugiau belieka! Nes jeigu nors ir kaip stengiesi ir komplimentus pasakai ir pamalonini, bet galop atsimusi kaip i siena. Aisku nesu as sventas, bet tikrai stengiuosi kaip imanydamas buti geras ir pavyzdingas vyras, bet!!!
Kas liecia pogimdyvinius reikalus tai jie atpuola nes vaikas eina jau i mokykla. Stresas darbe atpuola nes pasipasakoja man apie tai. As pats dirbu ir uzdirbu pakankamai, jeigu kas galvojete, kad nedirbu, o tik namuose sedziu. Esu prisiziurintis ir nesmirdu bei i dusa kas diena einu, velgi jeigu kas manote, kad tame priezastis. Kas liecia meiluzi, jeigu jis kartai ir yra tuomet tai supper meistriskai slepiama. Kita karta pamastau jog per daug as jai leidziu ir islepines. Bet neysivaizduoju kaip kitaip myleti zmogu.
Papildyta:
QUOTE(Vilibor @ 2016 04 23, 19:28)
Gali būti ir kiti variantai. Pvz., nebepatiria orgazmo, o apsimetinėti nenori; nebeturi lytinio potraukio apskritai ( kas būna po gimdymo); dingo jausmai bei aistra savo vyrui. Dar galimas variantas- kažkas netinka sekso metu. Todėl neverta iš karto įtarinėti dėl meilužio.


Taip apie tai mes esame kalbeja ir kalbamems, bet jai cia viskas kaip ir gera, nusiskundimu neturi ar bent jau nesako (kas yra neytiketina nes ne tas zmogus kuris nepasakytu kas nepatinka)
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 04 23, 19:03)
Tiketina. jei vyras daro valgyt ir plauna indus, tai labai tiketina.


Ar galetumete pagrysti sia nuomone nes man idomu kaip tai susije? is tiesu man idomu. Pasakykite savo moteriska nuomone.
Papildyta:
Labai didelis ACIU!!! kad stengiates padeti...
Atsakyti

Na ir zanūda tamsta esate. Vien paskaičius bet koks noras praeina su jumis į lovą gulti.
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 23, 20:03)
"Tiketina. jei vyras daro valgyt ir plauna indus, tai labai tiketina."
Ar galetumete pagrysti sia nuomone nes man idomu kaip tai susije? is tiesu man idomu. Pasakykite savo moteriska nuomone.


Nenoreciau, kad tai butu ivardinta kaip "moteriska nuomone" .
Mano statusas labai specialus. Viena karta paminejau - nenoreciau to akcentuoti.
Turiu zmona, todel tam tikra prasme esame toje pacioje pozicijoje.

Nemanau, kad valgio darymas yra blogai ar nevyriska. Bet moterys daznai linkusios neivertinti vyro jausmu, kurie gristi veiksmais. Net darbine veikla.
Ypac jei vyras padeda zmonai darbuose, kurie tradiciskai sociumo priskiriami kaip moteriski.

Tarp jusu nera artimu nuosirdziu santykiu. Grubiai atrezti moteris gali sau leisti jusu atzvilgiu
Gal but mano, kad tik lekstem plauti tinkamas.


Atsakyti
Manau is keliu sakiniu negalima spresti apie zmogu ir juo labiau ar su juo verta i lova gultis ar ne. Visada maniau jog pirmiau zmogu reikia pazinti smile.gif Cia jusu apsisprendimo reikalas, bet pirmiausiai as neieskau su kuo sugulti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 23, 21:11)
Sneketis galiu ir noriu, bet problema pas ja emocijos zaibiskai sukyla ir galiop pasigailiu jog pradejau ta diskusija. Padaro jog esu kaltas del vienokiu ar kitokiu priezasciu.

tai ir yra hormonai, nes hormonai veikiami daugelio faktorių, ne tik moteriški juk yra, kaip čia jums aiškiau paaiškinti, bet ir skydliaukė, plius viskas veikiama liaudiškai tariant iš smegenų: dopamino, serotonino ir t.t. Kad nevartoja kontraceptikų tai gerai, bet kartais to nepakanka. Gal stresus patiria darbe, gal blogai valgo. Žinau žinau, visi teigia, kad valgo gerai, bet... lotuliukas.gif
Atsakyti