QUOTE(Pilango @ 2016 07 19, 11:19)
Manau, čia ir problema - trūksta
zero tolerance prieš moterų diskriminaciją politikos. Po kiek laiko juos atleidžia? Po poros dienų? Jeigu taip, neapsimokėtų pradėt dirbt. Nebent Prancūzijoje jie tokiais atvejais gauna kokias nors išeitines kompensacijas, tada visai apsimoka. Priimant į darbą irgi nėra jokio tikrinimo? (Kaip suprantu, čia kalbama ne vien apie visiškus juodadarbius). Pokalbių dėl darbo, negali vesti moteris, kuri ištiestų ranką pasisveikinti/atsisveikint? Kaip su bendradarbių pakantumu tokiam elgesiui?
Man, tiesą sakant, situacija visiškai nesuprantama. Gatvėje be vyro palydos esi priversta dėvėti burką arba taikstytis su priekabiavimu. Darbe bendradarbis leidžia sau pareikšti, kad moteris jam nevadovaus. Taksistas atsisakys vežti, nes pirkinių krepšy pamatys vyno butelį ir t.t. Ir dėl to praktiškai nieko nedaroma. Išties, tolerantiškoji Europa.
Taip, nera oficialios politikos pries moteru diskriminacija. Manau, kad ilgai tas atleidimas uztrunka, nes kalba eina apie valstybine imone ir dar prancuzus. Neisivaizduoju kaip reaguoja bendradarbiai, bet siais laikais dauguma gi tiesiog nesikisa i kitu reikalus. Lygiai taip pat su priekabiavimu gatveje - zmones nereaguoja ir gaunasi kova su vejo malunais.
O siaip tai, uztenka gi cia SM reakcijas stebeti. Po aptarto panasaus ivykio Sveicarijoje, gi buvo daug moteru, kurios sake, kad cia vyro tokia teise nesisveikinti su moterimi. Kalbant apie priekabiavima, pasigirdo komentaru, kad as turbut atrodau kaip paleistuve, tai ir kabinejasi.
Papildyta:
QUOTE(Pilango @ 2016 07 19, 11:35)
P.S. O priekabiavimas Prancūzijoje laikomas nusikaltimu/nusižengimu? T.y. yra numatyta koks elgesys laikomas priekabiavimu, kaip už jį baudžiama ir pan?
Laikomas, bet isivaizduokite, kaip policininkai reaguotu, jei moteris ateitu pasiskusti kad pvz vyras svilpe arba uzdejo ranka ant kojos. Nu kas realiai reaguotu i tokius atvejus, kai miestuose siaucia gaujos, kurios is kalasnikovu saudosi vidury dienos.