Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje

QUOTE(Aguončikas @ 2016 07 24, 16:56)
Jetau, kaip faina, kaip miela...  4u.gif  Net šliaužtus siuvinėji? Ir kada laiko turi tam su 4 vyrais???  g.gif  4u.gif


Apsidirbi darbus ir eini siuvinėt. Berniukai tuo metu ką nors veikia arba lauke arba namie. Man belieka tik akį užmest karts nuo karto, kad ko nepridirbtų. smile.gif Plius siuvinėju gan paprastus augaliukus, tad greit einasi.
Atsakyti
Sveikos, norėčiau prisijungti smile.gif Man netoli 40, dar tik 5-ta savaitė, tai kol kas dar daug to neužtikrintumo ar tikrai bus...
Atsakyti
QUOTE(balandžio mėnuo @ 2016 07 27, 10:06)
Sveikos, norėčiau prisijungti smile.gif Man netoli 40, dar tik 5-ta savaitė, tai kol kas dar daug to neužtikrintumo ar tikrai bus...

Sveika, miela, kad jungiesi 4u.gif O neužtikrintumas koks? Viskas bus gerai 4u.gif Linkim, tikim ir tu tikėk 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,


man jau 40, gimdysiu jau 41. Dukra gimdziau 32. Si karta netyciukas, bet labai laukiamas :-)
Atsakyti
Sveikos, aš jau po. Su dukryte namuose. Man pasisekė, nes gimdymas praėjo labai greit ir sklandžiai. Greitoji spėjo įeit tuo metu kai jau galvytė lindo. Kad ir kiek mąsčiau ir perkratinėjau tą valandą, vis tiek priėjau išvados, kad net mieste nebūčiau spėjusi nuvažiuot iki ligoninės.
Jau mano antras gimdymas buvo greitas, nes sūnų pagimdžiau greitojoje, bet jau šitas sumušė visus rekordus.
Atsakyti
QUOTE(vivivi @ 2016 08 13, 16:19)
Sveikos, aš jau po. Su dukryte namuose. Man pasisekė, nes gimdymas praėjo labai greit ir sklandžiai. Greitoji spėjo įeit tuo metu kai jau galvytė lindo. Kad ir kiek mąsčiau ir perkratinėjau tą valandą, vis tiek priėjau išvados, kad net mieste nebūčiau spėjusi nuvažiuot iki ligoninės.
Jau mano antras gimdymas buvo greitas, nes sūnų pagimdžiau greitojoje,  bet jau šitas sumušė visus rekordus.

Nu fantastika, didžiausi sveikinimai 4u.png
Klausyk, o kaip paskui būna, kai pagimdai namie? Suprantu, kad abu išveža į ligoninę, bet kiek laikė ten?
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 08 16, 11:35)
Nu fantastika, didžiausi sveikinimai  4u.png
Klausyk, o kaip paskui būna, kai pagimdai namie? Suprantu, kad abu išveža į ligoninę, bet kiek laikė ten?


Kaip ir visus, laikė tris dienas. Net per daugiausia netikrino ar plyšusi. Iš išorės tik apžiūrėjo ir tiek. Ai, vienas skirtumas, į veną suleido vaistų, kad gimda greičiau susitvarkytu, nors greitosios felčerė jau buvo suleidusi į raumenis. Labai bloga buvo.
Atsakyti
QUOTE(vivivi @ 2016 08 16, 21:35)
Kaip ir visus, laikė tris dienas. Net per daugiausia netikrino ar plyšusi. Iš išorės tik apžiūrėjo ir tiek. Ai, vienas skirtumas, į veną suleido vaistų, kad gimda greičiau susitvarkytu, nors greitosios felčerė jau buvo suleidusi į raumenis. Labai bloga buvo.

Pala, tai felčerė gimdymą ir priėmė, a ne? Ot tai strioko moteriškei....... Nu, felčerei, turiu omeny biggrin30x30.png O tai kiek laiko praėjo nuo sąrėmių pradžios, kad praktiškai nė greitoji nespėjo atvažiuot?
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 08 17, 12:00)
Pala, tai felčerė gimdymą ir priėmė, a ne? Ot tai strioko moteriškei....... Nu, felčerei, turiu omeny biggrin30x30.png O tai kiek laiko praėjo nuo sąrėmių pradžios, kad praktiškai nė greitoji nespėjo atvažiuot?


smile30x30.png Kaip supratau, tai jai jau ne pirmą kartą tenka dalyvaut gimdyme. Bet va vyras tai nutirpo kai dispečerė jam pasakė, kad gimdymas prasideda biggrin30x30.png
Pats gimdymas tai apie pusvalandį užtruko. Bėda ta , kad viena buvau su vaikais. Vyras kai grįžo tai viskas ir pagreitėjo. Vargšas lakstė nuo manęs iki mašinos ir atgal. O dar greitosios laukė. Pas mus gi arkliai lauke, kad pravažiuot dvejus piemenius atkabint reikia. O aš dar išvakarėse su vaikais buvom pardėj ir mašiną palikau ant keliuko. Kas galėjo pagalvoti, kad tą naktį gimsiu biggrin30x30.png
Atsakyti
Jetau jetau, moterie, penktą jau išvis pagimdytum namuose be jokių felčerių wink.png Svarbu, viskas laimingai, smagu ir gera, džiaugiatės visi dabar 4u.png
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 08 18, 17:30)
Jetau jetau, moterie, penktą jau išvis pagimdytum namuose be jokių felčerių wink.png Svarbu, viskas laimingai, smagu ir gera, džiaugiatės visi dabar  4u.png


Šiaip tikiuosi, kad daugiau nebus smile30x30.png Mokausi gyvent dabar su keturiais garsiai šūkaujančiais smile30x30.png Vyras dirba ir dirba... Gaila,ne namie.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal atsiras daugiau besilaukianciu mamyciu brandesniame amziuje? ax.gif
Atsakyti