Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje

QUOTE(Žydra @ 2016 04 22, 14:29)
kas tiesa, tai ne melas, pas genetikus papulti BE ŠANSŲ  doh.gif  Jau prieš pastojant reikia pas juos užsirašyti  lotuliukas.gif  Aš buvau privačiai. Už tat dabar 06 mėn. darys vaisiaus vandenu biopsiją, tai be jokio vargo daktare pati užrasė į santariškes man patogiausiu laiku (ta pati daktare dirba ir privaciai ir santarškėse). Tai manau daug ką pasako apie eiles pas genetikus sad.gif

Sveikos 4u.gif as is temos salimais biggrin.gif negalejau tyleti, nes tikrai, pati apsilankiusi savo noru (be indikaciju) privaciai, ta pati gydytoja pati pasisiule jog galeciau pas ja atvykti i santariskes biggrin.gif ir santariskese AISKU uz apsilankyma paeme pinigeliu, aisku kad jai labiau apsimoka tokias pacientes priimti nei pagal talonus, tokia vat neteisybe...
Jums lengvo nesiojimo ir susitikimo su mazyliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2016 04 22, 08:38)
Labai džiaugiuosi už Jus smile.gif

Dėl genetinių tyrimų: jau vos ne mėnesį bandau rasti vietą prisiregistruoti Klaipėdoje arba Vilniuje - nėra talonų. Toks jausmas, kad viskas atiduota į privačias rankas, kur mokami nemaži pinigai - ten patekti be problemų. Klaipėdoje ilgą laiką nebuvo talonų, o kai atsirado - tai tik du talonai ir man per vėlai. Vilniuje - nė vieno - jau visą mėnesį seku.
Kaip randate? Ar einate privačiai?
Ačiū už info.

Na, situacija išties kurioziška. Bandyti užsirašyti pas genetikus nuo to laiko, kai sužinai, kad laukiesi - near šansų arba tikrai reikia sekti nuolat ir gaudyti atsilaisvinusią vietą. Aš ėjau privačiai, nors visą laiką kėliau sau klausimą - kodėl einu? Gerai, kad rezultatai buvo puikūs ir man buvo ramu, o jei būtų priešingai? Ar būčau ką keitųsi, ar nervinčiausi iki pat galo? Bet šiaip tai juk turėtų būti 35+ be eilės.
Atsakyti
Labas mamytės 4u.gif
Aš negavau talonėlio į santariškes niekaip, skambindavau vos ne kasdien ar neatsilaisvino talonėlis koks, bet vistik teko eiti privačiai į genetikos kliniką. Bet ir ten eilės, reikėjo gerokai iš anksto registruotis. Džiaugiuosi, kad nuėjau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Klaipedoje yra taip, eini pas gydytoja ir klausi ar priims, Ir priima turbut visas, juolab kam pagal amziu priklauso. Dirba antradieniais. Gydytoja labai maloni, skiria laiko kiekvienai, neskuba, i visus klausimus atsako, kas neduoda ramybes.
Atsakyti
Matyt man tiesiog pasisekė. Skambinau į Santariškes iškart kai sužinojau apie nėštumą, tai talonėlį gavau. Bet jei būčiau delsus, tai ko gero tektų eit privačiai.
Atsakyti
jungiuosi ir as, Man 39 - 3cia vaikas, kai gims man bus 40:). Ot nesijauciu! bet cis kur gyvenu tai normalus amzius, nes moterys gimdo kol dievas duoda, tai nesijauciu kazkokia isskirtine. Mano vyro mama paskutine gimde kai jai buvo apie 44. nors su visais trims dariau genetinius tyrimus, Va pirmadieni dariau Harmony testa, tai tyrimas pats atliekamas JK arba Prancuzijoje, ilgas gan ir sudetingas, ir rupuze brangus aisku. Tai dabar lauksiu atsakymo, kazkus kitos savaites pabaigoje.
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2016 04 26, 12:43)
Sveikos,

Klaipedoje yra taip, eini pas gydytoja ir klausi ar priims, Ir priima turbut visas, juolab kam pagal amziu priklauso. Dirba antradieniais. Gydytoja labai maloni, skiria laiko kiekvienai, neskuba, i visus klausimus atsako, kas neduoda ramybes.


Ech, kad anksciau buciau pamaciusi sita patarima.... buvau privaciai Klaipedoje. Gyd atvaziavo is Vilniaus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jungiuosi ir aš, jei priimsit. Man 42 ir laukiuosi ketvirto. Nors nėštumas eina į pabaigą, vis tiek dar neapsiprantu, kad bus keturi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivivi: 21 liepos 2016 - 17:11
QUOTE(vivivi @ 2016 07 21, 18:07)
Sveikos  4u.gif  Jungiuosi ir aš, jei priimsit. Man 42 ir laukiuosi ketvirto. Nors nėštumas eina į pabaigą, vis tiek dar neapsiprantu, kad bus keturi  smile.gif

Sveika atvykusi 4u.gif Miela, kad jungiatės. Šaunuolė, 4 thumbup.gif Prašom plačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 07 22, 11:59)
Sveika atvykusi  4u.gif  Miela, kad jungiatės. Šaunuolė, 4  thumbup.gif  Prašom plačiau  mirksiukas.gif


Dar nėra nei metų kai atsikėlem į kaimą. Ketvirtas mažiukas nusprendė užtvirtint naujus namus, nes nuo atsikėlimo praėjus porai savaičių sužinojau, kad laukiuos. Kadangi namie vyrų dauguma, tai jie labai laukė mergaitės. lotuliukas.gif Matyt tikai labai norėjo, nes ketvirtoji bus mergytė. Nu aš po truputį irgi jau apsiprantu, kad mergaitė bus. Šliaužtus baltus baigiu visus gėlėm išsiuvinėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos
Man kitąmet irgi bus 40 - laukiuosi 6sav. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vivivi @ 2016 07 23, 17:12)
Dar nėra nei metų kai atsikėlem į kaimą. Ketvirtas mažiukas nusprendė užtvirtint naujus namus, nes nuo atsikėlimo praėjus porai savaičių sužinojau, kad laukiuos. Kadangi namie vyrų dauguma, tai jie labai laukė mergaitės.  lotuliukas.gif Matyt tikai labai norėjo, nes ketvirtoji bus mergytė. Nu aš po truputį irgi jau apsiprantu, kad mergaitė bus. Šliaužtus baltus baigiu visus gėlėm išsiuvinėt  lotuliukas.gif


Jetau, kaip faina, kaip miela... 4u.gif Net šliaužtus siuvinėji? Ir kada laiko turi tam su 4 vyrais??? g.gif 4u.gif
QUOTE(Maybye @ 2016 07 23, 17:21)
Sveikos
Man kitąmet irgi bus 40 - laukiuosi 6sav.  ax.gif

Sveika atvykusi ir sveika pastojusi 4u.gif Gal irgi kiek plačiau?... ax.gif
Atsakyti