Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje

QUOTE(Senoji @ 2016 04 16, 14:13)
Iš kokio miesto? Kokios nuotaikos laukiantis?

Aš tiesą sakant, vis dar esu pasimetusi. Du vaikai jau paaugliai, išvargta nemažai, o dabar vėl viskas iš naujo.... ir baisoka, ir smagu, ir nežnia tokia. Vyras džiaugiasi nerealiai, bet vat mane kažkokios baimės apėmusios.

Aš taippat jaučiuosi. Maniškiai vaikai jau irgi dideli,o čia mažytis psgrandukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2016 04 16, 15:13)
Iš kokio miesto? Kokios nuotaikos laukiantis?

Aš tiesą sakant, vis dar esu pasimetusi. Du vaikai jau paaugliai, išvargta nemažai, o dabar vėl viskas iš naujo.... ir baisoka, ir smagu, ir nežnia tokia. Vyras džiaugiasi nerealiai, bet vat mane kažkokios baimės apėmusios.


Mane irgi siandien nerimas apeme smile.gif Dukrai vel paauglyste paastrejo... Tai galjoju, kai mazuliui bus 16, man 57..... tai kaip reikes su visu tuo tvarkytis....... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimasaule @ 2016 04 16, 15:47)
Mane irgi siandien nerimas apeme smile.gif Dukrai vel paauglyste paastrejo... Tai galjoju, kai mazuliui bus 16, man 57..... tai kaip reikes su visu tuo tvarkytis....... smile.gif


Va va :-). Dėl to irgi neramu. Aš jau buvau save palaidojusi save kaip gimdyvę. Ir gimdymo baimė... nu žodžiu, kaip reik susirinkti save tokią pabirusią :-)
Atsakyti
Norim ar nenorim,bijom ar nebijom,bet kas įdėta teks išimti biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Smagu zinoti, kad tokiu mamyciu daugiau yra. Jungiuosi ir as prie jusu. Man neseniai sukako 40, laukiuosi jau 20 sav ir 4 d 😊. Pirmam sunui jau 15 😊
Atsakyti
QUOTE(rimasaule @ 2016 04 16, 15:47)
Mane irgi siandien nerimas apeme smile.gif Dukrai vel paauglyste paastrejo... Tai galjoju, kai mazuliui bus 16, man 57..... tai kaip reikes su visu tuo tvarkytis....... smile.gif

Man irgi kartais neramu. Bet... jaunatviškumas, mokėjimas įsiklausyti ir suprasti savo vaikus ne vien tik nuo amžiaus priklauso. Manau, kad visi tėvai, o ypač vyresni, turi stengtis neatsilikti nuo gyvenimo. Aišku, vyresniems sunkiau, bet yra nemažai pavyzdžiu, kai pagyvenę žmonės ir sportiškesni, ir labiau pažengę technologijose, ir labiau apsiskaitę. Mums reikia labiau pasitempti, kad būtume pavyzdys savo vaikams. Ir visiems nuo to bus tik geriau. Manau, ir šiame forume kažkada esu skaičiusi vaikų, kurių tėvai yra daug vyresni, mintis. Vieni jų gėdijasi, kiti atsiliepia labai pagarbiai ir sakosi niekada nejutę amžiaus skirtumo tarp savo tėvų ir kitų vaikų tėvų.
Atsakyti
QUOTE(kaktusėlis123 @ 2016 04 16, 20:25)
Norim ar nenorim,bijom ar nebijom,bet kas įdėta teks išimti biggrin.gif


Mama sakydavo - kas teisybė, tas ne melas smile.gif

Kaip sakant, kojas į rankas ir pirmyn... Na, mano gyvenimo istorija nestandartinė, daug ko išgyventa, tai ir baimių visokių daug. Jau galvojau, kad gyvensiu sau, kol neatėjo į gyvenimą žmogus, kuris savo didžiuliu noru turėti kūdikėlį, užkrėtė ir mane. Taip ir gavosi, kad teks viską prisiminti iš naujo smile.gif . Pasikeitimų daug, viskas 180 ° kampu keičiasi
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2016 04 16, 14:13)
Iš kokio miesto? Kokios nuotaikos laukiantis?


iš Viniaus smile.gif nuotaikos kaip ir kiekvienos iš jūsų, įvairios, bet, kad laukiuosi, vis dar negaliu patikėti, kaip sakoma šiame procese ir aš jau buvau padėjusi tašką wink.gif ir sakiau DAUGIAU NIEKADA, bet niekada nesakyk niekada, tu planuoji, D juokias smile.gif

O kaip jūsų savijautos, man kažkaip vis pilvas pilnas ar diena, ar naktį. Ypač sunku naktį sad.gif, ir aplamai blogai miegu, jei atsikeliu, sunku užmigti... doh.gif






Atsakyti
Sveikos drinks_cheers.gif Man ir kitais jubiliejus ax.gif Pagimdziau 3 pagranduka vasario men....Nuo vyriausiojo skirtumas 17metu..dukrai 14 4u.gif Noriu visas tik padrasinti gimdyti...Tai kazkas nuostabaus kudikis brandziame amziuje... ax.gif Genetinius tyrimus dariausi buvo 1 is 6 Dauno sindromas.Palikome viska kaip yra....Gime sveikas vaikas... drinks_cheers.gif Todel netikekite per daug tais tyrimais visada sansas yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2016 04 20, 17:05)
Sveikos drinks_cheers.gif Man ir kitais jubiliejus  ax.gif Pagimdziau 3 pagranduka vasario men....Nuo vyriausiojo skirtumas 17metu..dukrai 14  4u.gif Noriu visas tik padrasinti gimdyti...Tai kazkas nuostabaus kudikis brandziame amziuje... ax.gif Genetinius tyrimus dariausi buvo 1 is 6 Dauno sindromas.Palikome viska kaip yra....Gime sveikas vaikas... drinks_cheers.gif Todel netikekite per daug tais tyrimais visada sansas yra  wub.gif

Smagu skaityti tokius zodzius, is karto nuotaika pakyla bigsmile.gif Sveikinam ir linkim augti sveikiems ir laimingiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2016 04 20, 17:05)
Sveikos drinks_cheers.gif Man ir kitais jubiliejus  ax.gif Pagimdziau 3 pagranduka vasario men....Nuo vyriausiojo skirtumas 17metu..dukrai 14  4u.gif Noriu visas tik padrasinti gimdyti...Tai kazkas nuostabaus kudikis brandziame amziuje... ax.gif Genetinius tyrimus dariausi buvo 1 is 6 Dauno sindromas.Palikome viska kaip yra....Gime sveikas vaikas... drinks_cheers.gif Todel netikekite per daug tais tyrimais visada sansas yra  wub.gif



Labai džiaugiuosi už Jus smile.gif

Dėl genetinių tyrimų: jau vos ne mėnesį bandau rasti vietą prisiregistruoti Klaipėdoje arba Vilniuje - nėra talonų. Toks jausmas, kad viskas atiduota į privačias rankas, kur mokami nemaži pinigai - ten patekti be problemų. Klaipėdoje ilgą laiką nebuvo talonų, o kai atsirado - tai tik du talonai ir man per vėlai. Vilniuje - nė vieno - jau visą mėnesį seku.
Kaip randate? Ar einate privačiai?
Ačiū už info.
Atsakyti
kas tiesa, tai ne melas, pas genetikus papulti BE ŠANSŲ doh.gif Jau prieš pastojant reikia pas juos užsirašyti lotuliukas.gif Aš buvau privačiai. Už tat dabar 06 mėn. darys vaisiaus vandenu biopsiją, tai be jokio vargo daktare pati užrasė į santariškes man patogiausiu laiku (ta pati daktare dirba ir privaciai ir santarškėse). Tai manau daug ką pasako apie eiles pas genetikus sad.gif
Atsakyti