Įkraunama...
Įkraunama...

Minčių perlai ir perliukai -XX

_____ Grožis – spindulys iš dangaus, temdantis mums protą.
/škotų poetas Thomas Campbell/

_ user posted image-user posted image
Atsakyti
Kai kuriems žmonėms tiesiog patinka liūdėti. Savaime džiaugsmingų įvykių nutinka retai. Visa kita - jūsų požiūris. Jeigu nori džiaugsmų kasdienybėje, pats turi jų ir susikurti. Todėl jei nėra taip, kad aš mirštu ir blogumo, tada esu laiminga. Variantai gyvenime yra tik du: arba liūdėti, arba džiaugtis.
/menininkė Nomeda Marčėnaitė/

user posted image-user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 24 balandžio 2016 - 20:36
Mes paprasčiausiai svetimi žmonės,kurie atsitiktinai kartu nuėjome kelio atkarpą,taip ir nesupratę vienas kito.

E.G.Remarkas


user posted image
Atsakyti
_______ Geras draugas pritaria mano sumanymams, o aš pritariu jo; mes kartu einame į priekį, nors mūsų mintys ir būtų skirtingos.
/vokiečių poetas Johann Wolfgang von Goethe/

__ user posted image-user posted image
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2016 04 23, 13:38)
... temutės formatą šiuo gyvenimu tarpsniu regiu būtent tokiu, dėl minčių rusiskai atsiprašau visų skaitytojų, gaila, bet lietuviškuoe puslapiuose retai randu savo minčių atspindžių ir projekcijų... ypač eilių... Beje, stengiuos i temą rusų kalba rašyt tik eiles, labai retai įkeliu neišverstą tekstą. Kaip temos pradininkė, manau, turiu teisę kiek koreguoti formatą, nuotraukos tiesiog ... minčių, kitąsyk padrikų, atspindis... Apie temos pavadinimo keitimą jau galvojau nesyk. Užsukti į temutę kviecių visus, kas kažką randa ir pritaiko sau... kitiems neverta gaišti savo laiko, kuris mūsų visuomenėja įgauna vis didesnę vertę. Ir dėkoju visoms ir visiems už supratimą. Varinija.


Varinija, AČIŪ, kad esi!
Užsukau, pasinėriau į žodžius ir pagaliau išverkiau užstrigusį skausmo gumulą. Manau, palengvės!
Atsakyti
Viskas,ką geriausio galėjau šiame gyvenime prapi@ti,jau prapi@u,-tai tu.....

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2016 04 24, 22:30)
Varinija, AČIŪ, kad esi!
Užsukau, pasinėriau į žodžius ir pagaliau išverkiau užstrigusį skausmo gumulą. Manau, palengvės!

user posted image-user posted image

Ašara…
Atrodo viena, bet joje telpa tiek daug…
Džiaugsmas?
O galbūt
Tai, ką atiduoda audringa jūra, virsta lietumi.
Ir nenuostabu, kad lietus daugiausiai vandens gauna iš audringos jūros.
Mes bijome, kai mūsų akyse sužimba ašaros.
Mes to vengiame, mes tai slopiname, bent jau slepiame nuo kitų.
Ašaros – tikro jausmo, tikro gyvenimo išraiška.

Retai mes verkiame dėl fizinio skausmo, dvasiniai skausmai stipresni, intensyvesni už fizinius.

Mes žinome, kad fizinis skausmas praeis, ir gana greitai, tuo metu dvasinis gali trukti ilgai.
Ir nieko tame baisaus, kad juoda neviltis kartais tampa vandens stichija, – tai nuplauna, išgrynina.
Galų gale, tai parodo mums patiems, kad viskas yra tikra ir svarbu: dėl niekų juk neverkiama.
Taigi, ašara dažnai svarbesnė net negu žodis, nebijokime jų, kaip nebijokime ir audringos jūros, ji padės mums suprasti ežero ramybę.

/iš neto/

user posted image-user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 24 balandžio 2016 - 21:48
____ Patirtis išmoko ypatingai vertinti tuos kelis žmones, kurie gali priimti tave tokį, koks esi.
/amerikiečių rašytoja Gail Godwin/

___ user posted image-user posted image
Atsakyti
_______________________LABANAKT __________________
_________________________________ RAMIOS _____________________
________________________________________________ JŪSŲ VARINIJA


user posted image-user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 24 balandžio 2016 - 22:40
... Pastebėjęs, kad mano gyvenimas neteka taip, kaip teka jūros link besiveržianti upė, neatsitiktinai priėmiau sprendimą keliauti - aš paprasčiausiai suvokiau, kad mane supančiam pasauliui iškiltų grėsmė, jei jis liktų stovėti toje pačioje vietoje...
/Paulo Coelho. ALEFAS/

__ user posted image-user posted image

Atsakyti
_____ Širdį nesudaužiau - tai bent nugarą jam sudraskiau ...

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
_________________________ LABRYT ______________________
_______________________________________ GRAŽIOS _______________
___________________________________________________ JŪSŲ VARINIJA


__ user posted image-user posted image

Jei nori būti laimingas – tiesiog turi pradėti džiaugtis. Džiaugsmas yra pasirinkimas ir mano valia padėjo man jį susikurti. Išmokau ne džiaugtis be priežasties, bet visada rasti gerą priežastį džiaugtis. Aš renkuosi džiaugtis dėl to, kad dirbu mėgstamą darbą, nors uždirbu gal ir mažiau, nei norėčiau. Aš renkuosi džiaugtis, kad esu savo draugų gyvenimo dalis, nors ir ne visada sutariame taip, kaip norėtųsi. Aš renkuosi stryktelėti iš lovos vos pakilus pavasarinei saulei, nors ir žinau, kad ji vienodai šviečia visiems. O juk viso to galėtų ir nebūti! Tad aš renkuosi džiaugtis ir savo sąrašą pildau toliau. Ties kuriuo numeriu sustosite jūs?
/dainininkė Kristina Žaldokaitė/
Atsakyti