Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus 3

QUOTE(Erikauzas @ 2016 04 10, 16:23)
Papasakokite daugiau apie tą apsaugą,skamba neįtikėtinai lyg alkanas pasisotintų nuo sotaus 4u.gif

Tamsta apie kolektyvinį imunitetą ir jo teikiamą apsaugą visuomenės nariams? Prašom. 4u.gif
http://www.ovg.ox.ac.uk/herd-immunity
http://www.vaccines....ics/protection/
https://en.wikipedia...i/Herd_immunity
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 10 balandžio 2016 - 16:35
Tai ar gerai supratau šiemet persirgau gripu dabar jau niekas aplinki mane nebesirgs,nes aš saugau visus biggrin.gif
Jei rimtai,tai apie tą bandos imunitetą jau skaičiau,pasijuokiau ir tiek,pasakos ir lieka pasakomis yra kas jomis tiki yra kas netiki.
O šiaip ačiū kackac,kad saugote mane ir mano artimuosius,tesaugo Jus iš aukštybių ,ir toliau skiepykitės,gaudykite baliončiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 04 10, 16:42)
Tai ar gerai supratau šiemet persirgau gripu dabar jau niekas aplinki mane nebesirgs,nes aš saugau visus biggrin.gif
Jei rimtai,tai apie tą bandos imunitetą jau skaičiau,pasijuokiau ir tiek,pasakos ir lieka pasakomis yra kas jomis tiki yra kas netiki.
O šiaip ačiū kackac,kad saugote mane ir mano artimuosius,tesaugo Jus iš aukštybių ,ir toliau skiepykitės,gaudykite baliončiką 4u.gif

Sėsk, Erikauzai, du - pamokos neišmokai. Skaityk dar kartą. 4u.gif
Baliončikus padalink gerokai didesniam visuomenės ratui, nes jei tik aš tamstą "saugočiau", bijau, kad nebūtų kam tuos baliončikus taip dosniai dalinti.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 04 10, 16:47)
Sėsk, Erikauzai, du - pamokos neišmokai. Skaityk dar kartą. 4u.gif
Baliončikus padalink gerokai didesniam visuomenės ratui, nes jei tik aš tamstą "saugočiau", bijau, kad nebūtų kam tuos baliončikus taip dosniai dalinti.

Aš tiesiog niekada nemėgau pasakų ir dabar nemėgstu,todėl manęs jos neįtikina,nevertą dar kartą skaityti schmoll.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif ...Visiems besiskiepijantiems siunčiu,man negaila,tik skiepykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 04 10, 17:05)
Aš tiesiog niekada nemėgau pasakų ir dabar nemėgstu,todėl manęs jos neįtikina,nevertą dar kartą skaityti schmoll.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif ...Visiems besiskiepijantiems siunčiu,man negaila,tik skiepykitės 4u.gif

Matant, kokias nuorodas į straipsnius mums siūlai paskaityti, susidaro kitoks įspūdis. rolleyes.gif
Melsk visus dievus, kad tų besiskiepijančių būtų kuo daugiau.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 04 10, 17:12)
Matant, kokias nuorodas į straipsnius mums siūlai paskaityti, susidaro kitoks įspūdis. rolleyes.gif
Melsk visus dievus, kad tų besiskiepijančių būtų kuo daugiau.

Man taipogi įspūdis susidaro,kad reklamuojate skiepus,aršiai reklamuojate,o kam man melstis,aš netikiu jokia stebuklinga apsauga,nebūkite naivus buratinas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 04 10, 17:16)
Man taipogi įspūdis susidaro,kad reklamuojate skiepus,aršiai reklamuojate,o kam man melstis,aš netikiu jokia stebuklinga apsauga,nebūkite naivus buratinas  bigsmile.gif

Reklamuoju mokslu paremtas žinias apie skiepus ir atsakingą požiūrį į savo, savo vaikų ir ateinančių kartų sveikatą. 4u.gif O pasakų kūryba - tai ne mano stilistika. mirksiukas.gif
Skiepai - tai jokia ne stebuklinga apsauga. Ji labai reali ir mokslo žiniomis paremta, skirtingai nuo kai kurių mistifikuotų, nūnai sklandančių stebuklinių pasakų. Viena iš jų - "Skiepai sukelia autizmą".
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 04 10, 17:29)
Reklamuoju mokslu paremtas žinias apie skiepus ir atsakingą požiūrį į savo, savo vaikų ir ateinančių kartų sveikatą. 4u.gif  O pasakų kūryba - tai ne mano stilistika. mirksiukas.gif
Skiepai - tai jokia ne stebuklinga apsauga. Ji labai reali ir mokslo žiniomis paremta, skirtingai nuo kai kurių mistifikuotų, nūnai sklandančių stebuklinių pasakų. Viena iš jų - "Skiepai sukelia autizmą".

O kas patikėjo šį darbą?Usonis?
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 04 10, 17:37)
O kas patikėjo šį darbą?Usonis?

Pati sau leidau tokią "prabangą",o ir mediko pareiga neleidžia abejingai stebėti kai kuriuos procesus.4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 10 balandžio 2016 - 17:42
QUOTE(kackac @ 2016 04 10, 17:40)
Pati sau leidau tokią "prabangą".4u.gif

Keista savo noru čia kaip sarginis šuo saugote skiepų skyrelį,ir visiems kišate tik savo vienos "šventą"tiesą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 04 10, 17:41)
Keista savo noru čia kaip sarginis šuo saugote skiepų skyrelį,ir visiems kišate tik savo vienos "šventą"tiesą  cool.gif

Čia epitetas, kurį jau ne pirmą kartą matau, adresuotas man? Kaip keista, vienok. g.gif Antivaxeriai visa burna šaukia, kad jiems trūksta informacijos skiepų tema. Pateikus jiems krūvas informacijos - jie ima purvais pilstyti ir tą informaciją, ir jos pateikėją. Iškalbingas elgesys. g.gif
Priminsiu ir pasikartosi n-tąjį kartą, tai ką rašau, ne mano tiesa, o medicinos mokslo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 10 balandžio 2016 - 18:17
Vakaro pasiskaitymams: 4u.gif
https://www.washingt...angering-lives/
http://www.healio.co...feriority-trial
Atsakyti