Įkraunama...
Įkraunama...

Stiko blokeliai

Mūsų buvusiuose namuose stiklo blokeliais buvo atitverta prieškambario dalia, kad nebūtų tiesioginio skresvėjo įėjus į namus smile.gif šiaip man patiko ir originalu, ir šviesą praleidžia, ir priežiūra paprasta 4u.gif
p.s. toje pat erdvėje stovėjo baras, kuris skyrė svetainę nuo virtuvės, o baro koja taip pat buvo iš blokelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 10 21, 14:16)
Mūsų buvusiuose namuose stiklo blokeliais buvo atitverta prieškambario dalia, kad nebūtų tiesioginio skresvėjo įėjus į namus  smile.gif  šiaip man patiko ir originalu, ir šviesą praleidžia, ir priežiūra paprasta  4u.gif 
p.s. toje pat erdvėje stovėjo baras, kuris skyrė svetainę nuo virtuvės, o baro koja taip pat buvo iš blokelių  4u.gif


Jau nusipiešiau vaizduotėje thumbup.gif tikrai originalu. O stiklo blokelius tuomet patys montavote?
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2008 10 21, 14:16)
Jau nusipiešiau vaizduotėje  thumbup.gif tikrai originalu. O stiklo blokelius tuomet patys montavote?


Meistriukai mūsų, kurie darė ir visa kita, aišku blokeliai iki pat lubų neišėjo dėti, tad pačioje palubėje yra plotelis iš gipskartonio ax.gif
Atsakyti
Ir aš viename interjerų naudojau stiklo blokelius. Skaiščiai raudonus, sienoje tarp vonios kambario (dušo kabinos) ir darbo kambario:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pele: 22 spalio 2008 - 10:18
QUOTE(pele @ 2008 10 22, 09:48)
Ir aš viename interjerų naudojau stiklo blokelius. Skaiščiai raudonus, sienoje tarp vonios kambario (dušo kabinos) ir darbo kambario:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


super thumbup.gif o durų grožis... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 10 22, 09:51)
super  thumbup.gif  o durų grožis...  wub.gif

Dėkui. Visame bute tokios - stiklinės, net į vonios kambarį. Bet vaikinukas vienas gyvena, tai ir sutiko su tokiais drąsiais sprendimais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 10 22, 09:57)
Dėkui. Visame bute tokios - stiklinės, net į vonios kambarį. Bet vaikinukas vienas gyvena, tai ir sutiko su tokiais drąsiais sprendimais cool.gif


Mums irgi tokias siūlė, labai norėjau, bet kai 6 vnt, tai gana brangus malonumas wink.gif
Atsakyti
Labai gražu good.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 10 22, 11:48)
Ir aš viename interjerų naudojau stiklo blokelius. Skaiščiai raudonus, sienoje tarp vonios kambario (dušo kabinos) ir darbo kambario:

WOW! thumbup.gif interjeras unreal... sakyciau tikras vyriskas smile.gif super
Atsakyti
Sveiki,

Mumi irgi norim vieną vonios sieną mūryti iš stiklo blokelių, tačiau problematiška rasti meistrų - nenori apsiimt, nes ilgas darbas (max po 3 eiles per dieną), o pati siena nelabai didelė, neapsimoka.
Gal kas nors turite rekomendacijų (Kaune)?
Atsakyti
sveiki, gal kas galetu patarti kur galeciau nusipirkti kampiniu stiklo blokeliu??? nes kiek ieskau niekur nerandu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(avecka @ 2008 12 03, 18:23)
sveiki, gal kas galetu patarti kur galeciau nusipirkti kampiniu stiklo blokeliu??? nes kiek ieskau niekur nerandu... verysad.gif

Žinau, kad je būna užsakomi ten kur prekiauja blokeliais g.gif
Atsakyti