Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens ir vandens simfonija - Malta

Puiki kelionė thumbup.gif Gražios nuotraukos ir pasakojimas. 4u.gif Dėkoju už pasidalijimą. Gal kelionių angelas ir mane palydės link Maltos ax.gif
Atsakyti
Ačiū labai už pasakojimą.
Ir aš pasidalinsiu savo foto įžvalgomis smile.gif
Malta – I dalis
Malta – II dalis
Beveik tais pačiais keliais vaikščiojome smile.gif

P.S. nuotraukų iš Gozo salos dar neįkėliau.
Atsakyti
Ačiū už nuostabų pasakojimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aruna, keliaukite ir būtinai rašykite - tai nepamainoma pagalba besiruošiantiems ir begalinė atgaiva širdžiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2016 05 11, 18:32)
Net ir pati nepatraukliausia vieta po tokio pasakojimo ir nuotraukų taptų norima aplankyti. Ačiū už puikų reportažą.  4u.gif

Valeta, Popaujaus kaimas, salos ir pakrančių uolos sudomino labiausiai. Dėl perpildytų autobusų nustebau. Esame netilpę į autobusą tik keliaujant iš Positano Italijoje. Bet iš paskos važiavo kitas, kuris surinko bedalius.  biggrin.gif


Pakrantės ten gražios ir labai skirtingos. O šiaip į populiarias kryptis autobusai važiuoja dažnai, tai lygiai taip pat galima už poros min įsėsti į kitą.
Papildyta:
QUOTE(dansak @ 2016 05 12, 12:54)
Puiki kelionė thumbup.gif Gražios nuotraukos ir pasakojimas. 4u.gif Dėkoju už pasidalijimą. Gal kelionių angelas ir mane palydės link Maltos ax.gif

Dėkui smile.gif Kartais tikrai nežinai kur nublokš kelionių angelas ir kai tai būna neplanuotai, tai dar smagiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolantuke @ 2016 05 12, 20:10)
Ačiū labai už pasakojimą.
Ir aš pasidalinsiu savo foto įžvalgomis smile.gif


Kuo daugiau gražių vaizdų, tuo geriau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vidiga @ 2016 05 14, 12:55)
Ačiū už nuostabų pasakojimą  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aruna, keliaukite ir būtinai rašykite - tai nepamainoma pagalba besiruošiantiems ir begalinė atgaiva širdžiai  wub.gif

Ačiū, kad skaitot. Aš irgi dažnai norėčiau, kad informacijos būtų daugiau gimtąja kalba, tačiau tenka ieškotis info visai kitur. Pritingi dauguma rašyt, lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar viena serija nuotraukų Gozo sala. Toje saloje – nerealus grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 17 gegužės 2016 - 20:45
Visada paskaitau Arunos pasakojimus - tik dažniausiai ne prieš, o po kelionės. Aš užvakar parskridau iš Maltos smile.gif Turistų jau nemažai, bet sezonas dar tik prasideda. Jūra dar šaltoka, bet maudytis jau galima tongue.gif
Tikrai dar grįšiu į Maltą, nes galima suderinti viską - puiki vieta tiek prie jūros pliaže pagulėti, tiek ir pasigrožėti gamta bei architektūra. O Game of Thrones fanams - dar ir filmavimo vietas pamatyri gyvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gile363 @ 2016 05 19, 11:19)
Visada paskaitau Arunos pasakojimus - tik dažniausiai ne prieš, o po kelionės. Aš užvakar parskridau iš Maltos  smile.gif  Turistų jau nemažai, bet sezonas dar tik prasideda. Jūra dar šaltoka, bet maudytis jau galima  tongue.gif
Tikrai dar grįšiu į Maltą, nes galima suderinti viską - puiki vieta tiek prie jūros pliaže pagulėti, tiek ir pasigrožėti gamta bei architektūra. O Game of Thrones fanams - dar ir filmavimo vietas pamatyri gyvai  smile.gif

Tikrai, Malta nors ir maža, bet tinka ir norintiems pailsėti ir norintiems ką nors naujo pamatyti biggrin.gif
Atsakyti
Pagarba uz toki ispudingai vaizdinga pasakojima 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rentre @ 2016 07 24, 23:41)
Pagarba uz toki ispudingai vaizdinga pasakojima  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū smile.gif
Atsakyti