Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Kaip jums mėnesinės po konizacijos? Pirmos buvo apie 10 d įskaitant ir patepliojimus. Antros dienų skaičiumi neatsilieka.  Šiandien 10 d ir vis teplioja....pilvą keistokai maudžia. Mireną įsidėjau po pirmų mėnesinių. Tikėjausi šį ciklą tik kelių dienų ir nedidelių patepliojimu... Gydytojas dedant mireną minėjo kad reikia kantrybės ir trupučio laiko ir viskas susitvarkys. 

Atsakyti

Kaip jums mėnesinės po konizacijos? Pirmos buvo apie 10 d įskaitant ir patepliojimus. Antros dienų skaičiumi neatsilieka. Šiandien 10 d ir vis teplioja....pilvą keistokai maudžia. Mireną įsidėjau po pirmų mėnesinių. Tikėjausi šį ciklą tik kelių dienų ir nedidelių patepliojimu... Gydytojas dedant mireną minėjo kad reikia kantrybės ir trupučio laiko ir viskas susitvarkys.

Atsakyti
QUOTE(jolitukas80 @ 2017 12 02, 16:09)
<p>Kaip jums mėnesinės po konizacijos? Pirmos buvo apie 10 d įskaitant ir patepliojimus. Antros dienų skaičiumi neatsilieka. Šiandien 10 d ir vis teplioja....pilvą keistokai maudžia. Mireną įsidėjau po pirmų mėnesinių. Tikėjausi šį ciklą tik kelių dienų ir nedidelių patepliojimu... Gydytojas dedant mireną minėjo kad reikia kantrybės ir trupučio laiko ir viskas susitvarkys.</p>

Man apie 6-7 dienas trunka jei skaiciuot su patepliojimais. Gydytoja sake, kad normalu, nes kraujui sunkiau prateket per surandejusi kakleli unsure.gif man metai po konizacijos jau
Atsakyti

Mielosios , kadangi šventės jau čia pat, noriu visas pasveikinti ir palikėti tikėjimo, vilties ir stiprybės įveikiant mus užklumpančias negandas. Gražių jaukių švenčių :4u: 

pic-a1293270342-1.jpg

Atsakyti
Pagaliau atejo biopsijos rezultatai. Rasti lengvi pakitimai, rekomendacijos: pasitikrint metu begyje. Net nuotaika pagerejo :)
Atsakyti

Labas merginos. Na aš pirmą kartą kartojau po 5mėn ir vėl ascus :( tai keliausiu pas gyd. Kas toliau? Vėl konizacija?

Man biški neramu, kad tik kelios dienos po mm ėmė tepinėlį, nebetepliojo imant, bet vis tiek nesenai tepimai pasibaigę. Gal tai dar duoda ascus? Nors aišku labiau tikėtina, kad vėl pakitimai. Pirmą kartą irgi ascus ir po konizacijos cin2. Tiek kad nežinau, ar radikaliai išpjauta buvo.

Atsakyti

Labas merginos. Na aš pirmą kartą kartojau po 5mėn ir vėl ascus :( tai keliausiu pas gyd. Kas toliau? Vėl konizacija?

Man biški neramu, kad tik kelios dienos po mm ėmė tepinėlį, nebetepliojo imant, bet vis tiek nesenai tepimai pasibaigę. Gal tai dar duoda ascus? Nors aišku labiau tikėtina, kad vėl pakitimai. Pirmą kartą irgi ascus ir po konizacijos cin2. Tiek kad nežinau, ar radikaliai išpjauta buvo.

Ach, visgi kraštai be patologijos. Tai kaip taip greit naujai ascus  :hmm: 

Užsakiau šian cintec plus. Bet spėju bus teigiamas. 

Atsakyti

Sveikos merginos, su Naujaisiais metai Jus. Laukiu gimdos kaklelio konizacijos sausio 9d. Labai neramu, ar nepasikeis diagnozė į blogąją puse po šios procedūros. Po biopsijos 3 laipsnio pažeidimai nustatyti /carcinoma in situs.  Anot gydytojos žpv po procedūros per laiką tūrėtų išnykti. Ar buvo taip kam nors iš Jūsų, kad po konizacijos nebeliktų po kurio laiko žpv?

Atsakyti

Sveikos merginos, su Naujaisiais metai Jus. Laukiu gimdos kaklelio konizacijos sausio 9d. Labai neramu, ar nepasikeis diagnozė į blogąją puse po šios procedūros. Po biopsijos 3 laipsnio pažeidimai nustatyti /carcinoma in situs.  Anot gydytojos žpv po procedūros per laiką tūrėtų išnykti. Ar buvo taip kam nors iš Jūsų, kad po konizacijos nebeliktų po kurio laiko žpv?

Kažkur vidury šios temos skaičiau atvejį (o gal ir kelis), kad po konizacijos pakartotinas tepinėlis geras ir žpv nebuvo. Bet kaip suprantu čia diskutuotinas klausimas, ar jį išpjauna, ar jis "užmiega".

Atsakyti
Jei teisingai viska suprantu, tai zpv pats is organizmo pasisalina su laiku
Atsakyti

Jei teisingai viska suprantu, tai zpv pats is organizmo pasisalina su laiku

Na šnekėjusios merginos, kad jei sustiprėja imunitetas, tai jį sudoroja. Kitos sako, kad jis tik užmiega, bet visą gyvenimą lieka.

Atsakyti

Sveikos. Man po citologinio tyrimo nustatė hsil. Tada ginekologė darė kolposkopija ir biopsija. Atsakymai daug pakitusiu audiniu ir leukoplakija. Nustatė cin3. Davė siuntimą ir liepė skubiai operuotis.Sakė galiu tai padaryti bet kurioje ligonineje išskyrus klinikas. Minejo kad paskambinti i bet kurią ligoninę ir pasakyti kad turiu siuntima ir net ta pačią diena turi priimti operuotis.ar tikrai? Kyla daug klausimų kur tai geriausia daryti? Ar tikrai viskas taip greitai? Kaip po to  galėsiu dirbti(dirbu restorano vireja,darbas fizinis),ar gausiu biuletenį? Padėkite man su atsakymais. Esu  is kauno

Atsakyti