Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Smagu girdėt, kad tyrimai geri. Džiaugiuosi už Jus desire. Man pačiai ne taip pasisekė, po biopsijos- CIN3 carcinoma in situ. Laukiu 12.15 konsultacijos ir paskyrimo konizacijai. Optimistiškai nusiteikus kol kas esu. Tiķuos, kad viskas bus padaryta laiku nors žpv18...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laktukas: 14 lapkričio 2017 - 16:06
Man ir palengvejo, bet ir pikta pasidare, kad tas paprastas Pap tyrimas toks netikslus ir daug nervu prigadina doh.gif aisku, jau blogiausio tikejausi... linkiu visoms sveikatos, sklandaus gydymo 4u.gif as dabar susitelksiu i imuniteto stiprinima, kad ta virusa isgyvendint.
Atsakyti
QUOTE(desire @ 2017 11 14, 22:23)
Man ir palengvejo, bet ir pikta pasidare, kad tas paprastas Pap tyrimas toks netikslus ir daug nervu prigadina  doh.gif  aisku, jau blogiausio tikejausi... linkiu visoms sveikatos, sklandaus gydymo  4u.gif  as dabar susitelksiu i imuniteto stiprinima, kad ta virusa isgyvendint.


Aš jūsų vietoj dar pasidaryčiau CintecPlus tyrimą, kuris parodo ar pakitimai linkę suvėžėti. Ten tiriama pakitusių ląstelių DNR.
Atsakyti

Sveikos gal galite paiskinti kas yra cin3?airijoje onkocitologinis buvo su pakitimais.padare laporoskopija ir biopsija.dabar grystu i lietuva operuotis.

Atsakyti

Sveikos gal galite paiskinti kas yra cin3?airijoje onkocitologinis buvo su pakitimais.padare laporoskopija ir biopsija.dabar grystu i lietuva operuotis.

Atsakyti
Klasifikacija

Klasifikuojama remiantis histologiniu tyrimu, kuris rodo, kokią dalį epitelio užima padidėjusio aktyvumo sluoksnio ląstelės. Histologija CIN kriterijus taip pat lemia epitelių branduolių aneuploidija, – mitotinis aktyvumas ir epitelio ląstelių subrendimas. Remiantis histologinio tyrimo metu nustatytais požymiais, skiriami trys CIN laipsniai:

Lengva displazija (CIN1) – bazinio sluoksnio epitelio, kurio aktyvumas padidėjęs, ląstelės užima ne daugiau kaip trečdalį epitelio storio.
Vidutinė displazija (CIN2) – padidėjusio aktyvumo bazinis sluoksnis užima nuo 1/3 iki 2/3 epitelio.
Sunki displazija (CIN3/CIS)-visiškai sutrikęs ląstelių dauginimasis ir pakitęs epitelis užima daugiau kaip 2/3 epitelio sluoksnio.
Papildyta:
Klasifikacija

Klasifikuojama remiantis histologiniu tyrimu, kuris rodo, kokią dalį epitelio užima padidėjusio aktyvumo sluoksnio ląstelės. Histologija CIN kriterijus taip pat lemia epitelių branduolių aneuploidija, – mitotinis aktyvumas ir epitelio ląstelių subrendimas. Remiantis histologinio tyrimo metu nustatytais požymiais, skiriami trys CIN laipsniai:

Lengva displazija (CIN1) – bazinio sluoksnio epitelio, kurio aktyvumas padidėjęs, ląstelės užima ne daugiau kaip trečdalį epitelio storio.
Vidutinė displazija (CIN2) – padidėjusio aktyvumo bazinis sluoksnis užima nuo 1/3 iki 2/3 epitelio.
Sunki displazija (CIN3/CIS)-visiškai sutrikęs ląstelių dauginimasis ir pakitęs epitelis užima daugiau kaip 2/3 epitelio sluoksnio.
Atsakyti

As siandiena jau gavau pirma vakcina nuo hpv :) 

Atsakyti

Pasiskambinau siandien atsakymu skystoj terpej Pap, taigi visiskai jokiu pakitimu nerodo bigsmile.giftai dabar po pusmecio pasitikrint vel, kadangi turiu zpv 16.

 


Labas,

o man buvo taip, kad paprastas tyrimas rodė pakitimus, tada pasidariau medcentre skystoje terpėje ( po kelių mėnesių) ir sakė nėra jokių pakitimų, deja vėl pas savo ginę pasidarius paprastą man rodė pakitimus (po kelių mėnesių), vėliau pas savo ginę (po kelių mėnesių) kartojau paprastą tyrimą ir vėl rodė pakitimus tada pas tą pačią ginę dariau skystą terpę ir taip pat buvo pakitimai. Kažkaip vis prisimenu ir nesuprantu kaip man medcentre nerodė pakitimų, na gal tam tikru momentu gal buvo pranykę, bet vis pagalvoju ir ar tikrai gerai atliko tyrimą.

Dabar jau pusantrų metų po konizacijos dariausi paprastą tyrimą, atsakymai geri, gine sakė tik po metų ateiti.

Aš kaip įsivaizduoju, kad jeigu paprastas tyrimas geras, tai gali būti netikslu, bet jei jis blogas, tai kaip skysta terpė gali rodyti kad tyrimas (tyrimo atsakymas) geras. Įdomu ar galima skystos terpės tyrimą atlikti netiksliai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 21 lapkričio 2017 - 12:44
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 11 21, 12:43)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="desire" data-cid="71885742" data-time="1510655241">
<div>
<p>Pasiskambinau siandien atsakymu skystoj terpej Pap, taigi visiskai jokiu pakitimu nerodo vartotojo įkelta nuotraukatai dabar po pusmecio pasitikrint vel, kadangi turiu zpv 16.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>

<p>Labas,</p>
<p>o man buvo taip, kad paprastas tyrimas rodė pakitimus, tada pasidariau medcentre skystoje terpėje ( po kelių mėnesių) ir sakė nėra jokių pakitimų, deja vėl pas savo ginę pasidarius paprastą man rodė pakitimus (po kelių mėnesių), vėliau pas savo ginę (po kelių mėnesių) kartojau paprastą tyrimą ir vėl rodė pakitimus tada pas tą pačią ginę dariau skystą terpę ir taip pat buvo pakitimai. Kažkaip vis prisimenu ir nesuprantu kaip man medcentre nerodė pakitimų, na gal tam tikru momentu gal buvo pranykę, bet vis pagalvoju ir ar tikrai gerai atliko tyrimą.</p>
<p>Dabar jau pusantrų metų po konizacijos dariausi paprastą tyrimą, atsakymai geri, gine sakė tik po metų ateiti.</p>
<p>Aš kaip įsivaizduoju, kad jeigu paprastas tyrimas geras, tai gali būti netikslu, bet jei jis blogas, tai kaip skysta terpė gali rodyti kad tyrimas (tyrimo atsakymas) geras. Įdomu ar galima skystos terpės tyrimą atlikti netiksliai</p>

Taip, manes tokia mintis irgi neapleidzia. Na gal jau po gimdymo viskas atsistate i vietas? Ar jau profesore nemoksiskai tepineli paeme? Dabar eisiu vel pas savo gine, ziuresiu ka sakys.
Atsakyti
Sveikos merginos🤗 pas ką kreiptis į Kauno klinikas?
Trumpa istorija mano:
Prieš du metus buvo asc-h nėštumo metu, pagimdžius ir metus darėm PAP ir skystoje terpeje ir vis buvo geri atsakymai, bet va daktarei nepatinka mano kaklelis, ir įtaria kad bus dizplazija ir tie mano buvę pakytimai nukeliavo gylin į kaklelį.ir liepė pasikonsultuoti klinikose ☺
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2017 11 29, 11:40)
Sveikos merginos🤗 pas ką kreiptis į Kauno klinikas?
Trumpa istorija mano:
Prieš du metus buvo asc-h nėštumo metu, pagimdžius ir metus darėm PAP ir skystoje terpeje ir vis buvo geri atsakymai, bet va daktarei nepatinka mano kaklelis, ir įtaria kad bus dizplazija ir tie mano buvę pakytimai nukeliavo gylin į kaklelį.ir liepė pasikonsultuoti klinikose ☺

As konsultacijos Klinikose nebuvau, bet operavausi pas gyd. Vaidotiene. Ji zinau dirba ir Kliniku moteru konsultacijoje 4u.gif
Atsakyti

Kaip jums mėnesinės po konizacijos? Pirmos buvo apie 10 d įskaitant ir patepliojimus. Antros dienų skaičiumi neatsilieka.  Šiandien 10 d ir vis teplioja....pilvą keistokai maudžia. Mireną įsidėjau po pirmų mėnesinių. Tikėjausi šį ciklą tik kelių dienų ir nedidelių patepliojimu... Gydytojas dedant mireną minėjo kad reikia kantrybės ir trupučio laiko ir viskas susitvarkys. 

Atsakyti