Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Manau del situ dalyku kiekvienas savo nuomone turi, o informacijos tikrai smarkiai truksta. As linkus klausyt daktaru, juolab, lad visi iki vieno sake skiepykis :) ir taip, perskaicius straipsnius aisku, lad dideles naudos jau nera kai turi virusa, bet kazkiek padedi imuninei sistemai su juo kovot ir nepasigaut nauju :) 

Atsakyti
QUOTE(oferta @ 2017 11 10, 07:04)
<p>Manau del situ dalyku kiekvienas savo nuomone turi, o informacijos tikrai smarkiai truksta. As linkus klausyt daktaru, juolab, lad visi iki vieno sake skiepykis smile.gif ir taip, perskaicius straipsnius aisku, lad dideles naudos jau nera kai turi virusa, bet kazkiek padedi imuninei sistemai su juo kovot ir nepasigaut nauju smile.gif </p>


Oferta,gal kiek nuraminsiu pasidalinusi savo patirtimi. Man jau po konizacijos,patare skiepytis vakcina,butent del tu paciu priezasciu,del kuriu ir Jums rekomendavo gydytoja. Skiepijaus pries 8 metus, beje USA,kur vakcina nieko nekainuoja,tad ir gydytoja uztai nieko "negauna" ;) Skiepijo gardasil.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2017 11 10, 16:19)
Cervarix skirta ''apsaugai'' nuo 16 ir 18 tipo. O cia dar ''idomybiu'':

Moterį paskiepijus Cervarix vakcina, imuninė sistema (natūrali organizmo gynybinė sistema) gamins antikūnus, nukreiptus į ŽPV 16 ir ŽPV 18. Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad Cervarix apsaugo 15– 25 metų amžiaus moteris nuo ŽPV 16 ir ŽPV 18 sukeliamų ligų. Vakcina taip pat stimuliuoja antikūnų gamybą 10–14 metų amžiaus mergaitėms bei paauglėms.

Cervarix neapsaugo nuo 16 ir 18 tipo ŽPV sukeliamų ligų žmonių, jeigu jie skiepijimo metu jau yra infekuoti 16 ar 18 žmogaus papilomos viruso tipu.

Šiuo metu nežinoma, kokia po skiepijimo būna apsaugos trukmė. Klinikinių tyrimų metu buvo nustatyta, kad nepertraukiama apsauga moterims nuo 15 iki 25 metų po pirmosios vakcinos dozės tęsiasi iki 6,4 metų. Kartotinės dozės(-ių) poreikis nebuvo tirtas.

Moterys, pries puldamos pildyt visus mediku reikalavimus, pasidomekit placiau ir giliau. Ir nepamirskit, kad uz prastumta vakcina jie gauna tam tikrus ''atkatus''. 4u.gif


Man nesiule skiepytis unsure.gif nors pas mane ne 16 ir ne 18 tipas hmm.gif vieninteli ka sake po konizacijos tai kartot tyrimus kas puse metu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tangi @ 2017 11 11, 22:24)
Man nesiule skiepytis  unsure.gif nors pas mane ne 16 ir ne 18 tipas hmm.gif  vieninteli ka sake po konizacijos tai kartot tyrimus kas puse metu  unsure.gif

Pas mane taip pat sie tipai ir ginekologe sake,kad skiepas jau nieko nebepakeis.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2017 11 11, 14:21)
Pas mane taip pat sie tipai ir ginekologe sake,kad skiepas jau nieko nebepakeis.

Esamu bedu,asq,kad skiepas nesutvarkys...O bet taciau,kai as skiepijausi buvau dar jaunute,tad gydytoja sake,ateityje pades isvengti kitu tipu...
Atsakyti
Tai, kad tie kiti tipai pries 16 ir 18 jau mizeris palyginus. O vezi pagrinde sie 2 ir sukelia.
Atsakyti
Na kiek zmoniu,gydytoju,tiek nuomoniu.
Buvau as ir pas prof. Intaite,ji irgi sake gerai,kad pasiskiepijau. Taip kad negrauziu saves ir gyvenu toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tikius @ 2017 11 12, 10:26)
Na kiek zmoniu,gydytoju,tiek nuomoniu.
Buvau as ir pas prof. Intaite,ji irgi sake gerai,kad pasiskiepijau. Taip kad negrauziu saves ir gyvenu toliau smile.gif

Nu manau, kad del skiepo blogiau tikrai nebus 4u.gif
Atsakyti
Būna, visko būna.

https://www.japantim...s/#.WghN12i0NPY

https://www.tokyotim...apanese-market/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramce: 12 lapkričio 2017 - 15:32
Pasiskambinau siandien atsakymu skystoj terpej Pap, taigi visiskai jokiu pakitimu nerodo bigsmile.gif tai dabar po pusmecio pasitikrint vel, kadangi turiu zpv 16.
Atsakyti
QUOTE(desire @ 2017 11 14, 13:27)
Pasiskambinau siandien atsakymu skystoj terpej Pap, taigi visiskai jokiu pakitimu nerodo  bigsmile.gif tai dabar po pusmecio pasitikrint vel, kadangi turiu zpv 16.

Puikios naujienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(desire @ 2017 11 14, 13:27)
Pasiskambinau siandien atsakymu skystoj terpej Pap, taigi visiskai jokiu pakitimu nerodo  bigsmile.gif tai dabar po pusmecio pasitikrint vel, kadangi turiu zpv 16.

Dziaugiuosi uz Jus 4u.gif
Man 23 d. kartot tyrima unsure.gif jau dabar neramu...
Atsakyti