Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

As bent tikiuosi, kad jei mano prasti tyrimai, tai iskart gales ir operuot, nebereiks biopsijos rolleyes.gif
O jus zpv neturit, jei siulo skiepytis?
Atsakyti

Turiu, ir dar aukstos rizikos 18 :( 

Atsakyti

Sake jei ne hpv gal dar ir su biopsija butu neskupeje, nes mikroskopu ziurint viskas neatrodo blogai, bet tas hpv :oh:​ 

Atsakyti
Kam vakcina, jei jau yra zpv??? blink.gif Negaliu klausyt kaip dirba farmacija kartu su medikais.
Atsakyti

Man paaiskino taip: kad isvengt kitu tipu hpv

Atsakyti
As turiu 16, bet apie skiepus nekalbejo ne viena gydytoja, o ir kiek skaiciau, kad jei jau turi, tai nelabai yra tikslo hmm.gif
Atsakyti

Man atvirksciai, visos liepe pasiskiepyt :) as dar ir masciau, verta-neverta, ir galiausiai sumasciau: tegu buna kad ir 1% procento nauda ir tai geriau nei nieko. Blogiau nepadarys

Atsakyti
QUOTE(oferta @ 2017 11 10, 14:10)
<p>Man atvirksciai, visos liepe pasiskiepyt smile.gif as dar ir masciau, verta-neverta, ir galiausiai sumasciau: tegu buna kad ir 1% procento nauda ir tai geriau nei nieko. Blogiau nepadarys</p>

na kaip cia pasakius, vakcinos tai ne vitaminai...

beje, kuria butent zadat skiepytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramce: 10 lapkričio 2017 - 13:24
Kiek gydytoju - tiek nuomoniu, o kaip susigaudyt, jei nueko apie medicina nenutuoki unsure.gif
Atsakyti

Tiesa pasakius net nezinau, tik pirmadieni skambinuos uzsiregistruot :)

Atsakyti

Greiciausiai, kad Cervarix :)

Atsakyti
Cervarix skirta ''apsaugai'' nuo 16 ir 18 tipo. O cia dar ''idomybiu'':

Moterį paskiepijus Cervarix vakcina, imuninė sistema (natūrali organizmo gynybinė sistema) gamins antikūnus, nukreiptus į ŽPV 16 ir ŽPV 18. Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad Cervarix apsaugo 15– 25 metų amžiaus moteris nuo ŽPV 16 ir ŽPV 18 sukeliamų ligų. Vakcina taip pat stimuliuoja antikūnų gamybą 10–14 metų amžiaus mergaitėms bei paauglėms.

Cervarix neapsaugo nuo 16 ir 18 tipo ŽPV sukeliamų ligų žmonių, jeigu jie skiepijimo metu jau yra infekuoti 16 ar 18 žmogaus papilomos viruso tipu.

Šiuo metu nežinoma, kokia po skiepijimo būna apsaugos trukmė. Klinikinių tyrimų metu buvo nustatyta, kad nepertraukiama apsauga moterims nuo 15 iki 25 metų po pirmosios vakcinos dozės tęsiasi iki 6,4 metų. Kartotinės dozės(-ių) poreikis nebuvo tirtas.

Moterys, pries puldamos pildyt visus mediku reikalavimus, pasidomekit placiau ir giliau. Ir nepamirskit, kad uz prastumta vakcina jie gauna tam tikrus ''atkatus''. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramce: 10 lapkričio 2017 - 15:20