Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Man rašo mikroskopiniame aprašyme apoie rezekcijos kraštą.

O ką daktarė/daktaras sako? 

Atsakyti

Man rašo mikroskopiniame aprašyme apoie rezekcijos kraštą.

O ką daktarė/daktaras sako? 

Nėr tokio aprašymo. Ginė nematė išrašo, nes kortelės nesulaukėm. Dabar eisiu kartot tepinėlio lapkričio gale. Mąstau gal operavusiam gyd pasiskambint, nes turiu nr. Bet gal kvailai atrodys po 4mėn skambinant ir klausiant. Bet išraše nieko neparašyta... :unsure: 

Atsakyti

Nemanau, kad atrodys kvailai - juk čia Jūsų sveikata.

Aš skambinau ir ne vieną kartą, visais įmanomais kanalais ieškojau, kol išsiaiškinau irgi niuansus.

Atsakyti
Laba diena.
Mielosios, gal galit rekomenduot kur Vilniuje privaciai atlikt gimdos kaklelio biopsija? Turiu HSIL ir Zpv 16 unsure.gif
Atsakyti

Grybo gatvėje, bent aš dariausi- tą pačią dieną buvo vieta ir iškart važiavau.

Atsakyti
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras? Aš ne vilnietė, nelabai žinau 4u.gif
O turėjot siuntimą? Aš su savo gine tik 11.14 susitiksiu, o norisi viską kuo greičiau pasidaryt. Ar galima taip be jokių popierių nueit?
Atsakyti

Taip: https://www.medcentras.lt/

Tik aš neatsimenu kokius popierius ten nešiausi - paskambinkite į registratūrą ir pasikalbėkite - tikrai pasakys ko reikia.

Atsakyti

Pagaliau biopsija atlikta, dabar tik apie 6 savaites rezultatu laukt. Ilgokai, bet kazkaip daktare siandien apramino, jog neatrodo viskas labai blogai. Tai ir streso kazkiek apmazejo

Atsakyti
Taigi nuvaziavau be jokiu popieriu i Medcentra, pas gydytoja Bartkeviciene. Ji paziurejo, kad Pap paprastas darytas, ne skystoj terpej ir pareiske, kad jis isvis tik 50% tikimybe, kad gerai rodo blink.gif paimtas po gimdymo 6 savaitems praejus, o pasak jos turi 6 menesiai praeiti. biopsijos nedare, paeme skystai terpei megini. tai jei pareis atsakymas su pakitimais, tuomet CINtechPlus tyrima dar reikes darytis. Kazkaip dviprasmiskai dabar jauciuosi, rode tai Hsil vistik, gal tikslingiau butu paimt gabaliuka ir istirt, o dabar tik laikas eina ir nervai unsure.gif
Atsakyti

Kaip idomiai. As buvau labai prisigasdinus pries biopsija,kad ten viskas smarkiai pakite ir vos jau ne vezys, bet kol ziurejo mikroskopu sako tikrai nematau dideliu pakitimu ir biopsijai siuntem tam, kad visiem ramiau butu. 

Atsakyti
Na tai jei bus prasti tyrimai - gal iskart sius operuot? hmm.gif nes man dar granuliacijas po gimdymo nudegino, uzteko tam kartui malonumo blink.gif
Atsakyti

Tiesa sakant as jau nebezinau ka jie darys, bet manau, kad taip, jei bus ryskus pakitimai tai siuntimas operacijai. O belaukiant atsakymu liepe pasiskiepyt. Tai reiks greiciausiai pirmadieni savo gydytojai skambintis ir skiepam registruotis

Atsakyti