Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Merginos, nepanikuokit ir nelaidokit savęs! Paskaitykit temą atgal, gausit info ir apsiraminsit. Nors man gavus žinią po tepinėlio, kad rasti pakitimai, lygiai taip pat buvo, nutirpo kojos rankos ir jau mintyse laidojau save. Turbūt naturali pirminė reakcija. Taip pat rasta žpv, ne pats agresyviausias, bet priklauso tam agresyviam. Tiek, kad aš jau po gimdymų ir nusiuntė mane į santariškių onko konsultacijai ir gydytoja skyrė biopsiją (anot jos) pas juos, ir tik po to sužinojau, kad konizacija čia bus. Na ir išlošiau gal laiko prasme, nes padarė konizaciją ir rado CIN2. Tai tik ląstelių pakitimai, dar ne vėžys. Tiesiog esi įtraukta į stebėjimą, tepinėlį vėl darytis po 4-5mėn. Nerimo aišku kelia, bet reikia tikėtis geriausio, stiprinti savo imunitetą, mažiau nervų :)

Abu kartus ispuole per menesines gal del to.. 

Tepinėlį per mm ėmė? O taip galima?

Nes kiek sakydavo, tai tik po mm. Kokią 7-10c.d. darytis.

Tiesa, man rado ascus. Aš dariausi šlapioj terpėj. Tada iš to paties darė žpv-rado teigiamą. Tada dar dariausi sitecplus iš to paties tepinėlio-jei jis būtų neigiamas, tai reiktų kartoti tepinėlio ėmimą vėliau ir stebėti. O man teigiamas, reiškias pakitimai vyksta, dėl to siuntė toliau konsultacijai su onkoginekologu, kuris jau skiria biopsiją ar ką kitą.

Atsakyti

As ne Lietuvoje, tai dar maziau nutuokiu kaip cia viskas vyksta. Kai nuejau tepinelio, pasakiau kad gal kita karta nes man tos dienos. Sako ne viskas ok tik gali nepavykt

Atsakyti
QUOTE(oferta @ 2017 10 12, 23:35)
<p>As ne Lietuvoje, tai dar maziau nutuokiu kaip cia viskas vyksta. Kai nuejau tepinelio, pasakiau kad gal kita karta nes man tos dienos. Sako ne viskas ok tik gali nepavykt</p>

Kokia nesamone imt toki tyrima per menesines... blink.gif
Atsakyti

Turbut del to du kartus ir nesigavo :)

Atsakyti

Man taip pat du kartai onkocitologinis abu kartai hsil,spalio 5 dare antra kart konizacija,laukiu atsakymo bijau ir skambinti

Atsakyti

Tas laukimas baisu, taip visus nervus galima susigadint...

Atsakyti

Jau ne tas žodis,sėdžiu kaip ant adatų,pasiskambinau gyd.dar operuoja,atsilaisvins 13 val.vėl bandysiu skambintis

Atsakyti

Man tik po menesio biopsija, dar tiek pat laukg rezultatu, o jau dabar atrodo, kad tuoj prazilsiu. Be valerijonu jau niekaip  :oh:​ 

Atsakyti

Jūs taip nepergyvenkite,viskas bus gerai,man du kart buvo su pakitimais,bet žiūrėsiu kaip bus po šitos antros konizacijos,jei reiks tvarkysiuos teks su visa gimda šalinti

Atsakyti

Kiek jum metu? Kiek sake telefonu tai kad taip greiciausiai reikes operacijos, bet jinai nera didele. Tai manau apie konizacija snekejo

Atsakyti

Jau man kilo ir minciu gryst atostogu i Lietuva ir cia viska is naujo pasitikrint. Tai gerai, kad kiti uz mane protingiau galvoja ir atkalbineja kad kam be reikalo pinigus moket

Atsakyti
QUOTE(oferta @ 2017 10 13, 12:58)
<p>Kiek jum metu? Kiek sake telefonu tai kad taip greiciausiai reikes operacijos, bet jinai nera didele. Tai manau apie konizacija snekejo</p>

Man dabar 41,oeracija nedidelė ir trunka neilgai,tą pačią dieną išleidžia namo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytė: 13 spalio 2017 - 12:12