Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Man ta pati diagnozė. Kolposkopija nieko nerodė tad atliko gimdos kaklelio konizacija. Į tarimai negeri, bet dar laukiu patvirtinimo. Apsipratau su tais negerais įtarimai, kol nepatvirtinta nėra dar dėl ko save laidot. Neramu laukt atsakymų, bet guodžiuosi ta mintim, kad bus laiku susigriebta ir pagydoma. Stiprybės kantrybės linkiu :4u:​ 

Atsakyti

dekui :) as apskritai baili ir jautri esu, o cia... :oh:  telefonu sake, kad nepergyvent cia tikrai ne vezys tik lasteliu pakitimai, ir po biopsios bus aisku ar reikia operacijos ar ne. po zodziu operacija ir vezys daugiau as nieko nepamenu, visa likusia diena pamenu tik kaip per migla. Be valerijonu jau gyvent neina  :oh:​ 

Atsakyti

Aš jau gyvenine kartą su vėžiu" žaidžiau "ir išlošiau. Truputį lengviau su tokiom žiniom susitaikyt. Bet buvo ir ašarų ir atminties praradimo visko buvo. Bet dar ne gyvenimo pabaiga. Aš dar pakovosiu jei reiks, tokios mano mintys. :4u:​ 

Atsakyti

as dar bandau nusiteikt, kad iki vezio dar toli, kad blogiausiu atveju tik kazka papjaustys ir tiek. tas zpv kazi lb baisu, jog jis yra? as jopkios info neturiu :hmm:​ 

Atsakyti

Googlėj info pakankamai tik kuo daugiau skaitau tuo baisiau daros. Nes neviską suprantu, o kol nėra galutinio atsakymo prisigalvoti galima belenką. 

Atsakyti

as jau bijau ta google ir skaityt, jau atrodo kaip ir nusiraminu, bet tik pradedi kazka skaityt ir vel asaros is naujo... man baisu, kad iskart biopsija nori daryt, atrodo, kad jau bus rade kazka rimto jei iskart siuncia biopsijai. 

Atsakyti

Jau geriau biopsija nei vilkinant tyrimus ir gydant vaistais kai nėra aišku nuo ko. Paims ištirs ir bus viskas aišku, ir kokie tolesni sprendimai. Stenkitės aprimti, ir atitraukti dėmesį bent jau tam kartui. ŽPV 18 yra agresyvus tipas, ir pakitimai žymūs ląstelėse , todėl ir kolposkopija ir biopsija atliekama, kad ištirt ir diagnozuot teisingai. Tai dar ne nuosprendis- vėžys. Tik įtarimai kuriuos reikia paneigti ar patvirtinti, gal tai ikivėžinė būsena ir atlikus tinkamą gydymą galima pasveikt.

Atsakyti

tai cia jau gali but ir vezys? as jau buvau tiek nurimus, kad tikrai ne vezys, nes taip sake telefonu, o tik kazkokie pakitimai  :bijau:  :bijau:  :bijau:  :bijau:  :bijau:  :bijau:​ 

Atsakyti
Kol neįrodyta faktais galvoti apie geriausia. Jums patariu  ir pati stengiuosi taip daryt. Faktas tas, kad 16'18 tipai dažniausiai sukelia gimdos kaklelio vėžį. Bent taip sakė gydytoja siuntusi tyrimams, o ar jau jis yra ar tik pakitimai kuriuos reikia gydyti, bus aišku po tyrimų.
Atsakyti

O kokius tyrimus Jus siunte darytis?

Atsakyti

Kaip suprantu asc h tai jau yra dideli pakitimai?

Atsakyti

Du kartus onkocitologinį kartojo, buvo acus, tada skystoj terpėj buvo asc-h ir žvp 18. Du kart kolposkopija įtaria polipą ir daug cistų gimdos kaklelyje. Dabar atliko gimdos kaklelio konizacija paėmė audinius ištyrimui laukiu ats.

Atsakyti