Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Man po konizacijos dar tik 3mėn., lapkričio gale vėl tepinėlis laukia. Bet va su mm tai kažkaip irgi idomiai pradeda darytis. Atsiranda krešuliukų. Kažkaip prieš kon lyg nebūdavo. Ir prieš mm kokia 2-3d pradeda rudai tepliot ir pamausti. Aišku aš jau prisigązdinus, kad ir endo gali lįsti  :unsure:  bet tikiuos, kad ne  :rolleyes: 

Atsakyti
Aš kitą penktadienį beveik po metų pertraukos,vėl darysiuos konizaciją,nes atsakymas blogas plius mioma ir polypas verysad.gif ,tada žiūrėsim vėl jei bus atsakymas blogas,teks rimčiau tvarkytis dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2017 09 27, 20:57)
<p>Man po konizacijos dar tik 3mėn., lapkričio gale vėl tepinėlis laukia. Bet va su mm tai kažkaip irgi idomiai pradeda darytis. Atsiranda krešuliukų. Kažkaip prieš kon lyg nebūdavo. Ir prieš mm kokia 2-3d pradeda rudai tepliot ir pamausti. Aišku aš jau prisigązdinus, kad ir endo gali lįsti  unsure.gif  bet tikiuos, kad ne  rolleyes.gif 
</p>


Man gegužės mėnesį daryta konizacija, tai per vasarą visus ciklus prieš mm kokias 4-5 dienas tepliojo rudai ir maudė. Ir šiaip pats ciklas buvo sutrumpėjęs. Jau buvau pradėjus panikuoti, bet paskutiniai du ciklai viskas tvarkoje. Nežinau gal padėjo dilgėlių arbata, ją gėriau, nes ale mažina kraujavimą, o gal tiesiog sutapimas ir praėjo savaime su laiku. 4u.gif
Atsakyti

Aš kitą penktadienį beveik po metų pertraukos,vėl darysiuos konizaciją,nes atsakymas blogas plius mioma ir polypas verysad.gif,tada žiūrėsim vėl jei bus atsakymas blogas,teks rimčiau tvarkytis dry.gif

Ir iš kur tos bjauastys randasi :huh2:  sėkmės ir gerų žinių :4u:

Man gegužės mėnesį daryta konizacija, tai per vasarą visus ciklus prieš mm kokias 4-5 dienas tepliojo rudai ir maudė. Ir šiaip pats ciklas buvo sutrumpėjęs. Jau buvau pradėjus panikuoti, bet paskutiniai du ciklai viskas tvarkoje. Nežinau gal padėjo dilgėlių arbata, ją gėriau, nes ale mažina kraujavimą, o gal tiesiog sutapimas ir praėjo savaime su laiku. 4u.gif

hm, man pirma diena gausi, po to apmažėja. Gal reiktų pagerti. Nors dabar rado geležies trūkumą :huh2:

Atsakyti

Sportuoju.  Ne treniruoklių salėje. Bet būna taip po didesnio nei įprastai fizinio krūvio. Konizacija daryta prieš 1,5 metų.

 

:4u:

man toks jausmas, kad antros mmm po dvieju savaiciu atejo  :unsure:  dabar lyg viskas gerai, ziuresiu kaip su situo ciklu bus. Lapkriti taip ar taip pas gine, metai po konizacijos, tyrimus kartot. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tangi: 03 spalio 2017 - 19:16

Man buvo mm, kelios dienos švaru ir vėl rudai patepliojo. Tai papuoliau pas ginę dėl siuntimo, bet padarė echo. Tai kaip ir po konizacijos 5sav buvau pakraujavus ir buvo padidėjusios kraujagyslės, taip ir dabar sako gimdoj ir kaklely jas padidėjusias. Tai kas do nesmonė. Patarė vit c pagert ir tiek. Kažkaip keistai. Nejau konizacija galėjo įtakos turėt tam išsiplėtimui.

Atsakyti

Sveikos, jungiuosi į Jūsų būrely. Numatyta gimdos kaklelio konizacija, nes du okocitologiniai buvo ACUS, trečia kartą atliktas skystoj terpėj atsakymas ACS-H, HISL ir prie šitos puokštės žpv 18. :cray: 

Žinau, kad tai nieko gero nežada, jaučiuosi klaikiai o laukimas žudo už viską labiausiai.

Atsakyti

Sveikos, jungiuosi į Jūsų būrely. Numatyta gimdos kaklelio konizacija, nes du okocitologiniai buvo ACUS, trečia kartą atliktas skystoj terpėj atsakymas ACS-H, HISL ir prie šitos puokštės žpv 18. :cray:

Žinau, kad tai nieko gero nežada, jaučiuosi klaikiai o laukimas žudo už viską labiausiai.

:4u:  laikykites! O laukti tai tikrai visu baisiausia  :unsure: 

Atsakyti

Ačiū už palaikymą. Šiandien jau procedūrą atliko. Kadangi gydytoja pasitaikė labai nekalbi, tad ir jokių paaiškinimų nesulaukiau, kaip kas atlikta ir kokiu būdu. Apie gijimo laikotarpi info ir minimaliai. Tad laukti šio mėnesio 20d.tada skambinsiu siuntusiai gydytojai dėl atsakymų.

Atsakyti
O, sakykit, konizacija tas pats kas biopsija? Ar čia dvi skirtingos procedūros?
Atsakyti

skirtingos procedūros, gali būti tik biopsija kai imamas tik nedidelis plotelis arba iš kelių vietų, o konizacija jau skaitosi operacija, bet ją irgi galima traktuoti kaip konusinę biopsiją nes ištiriamas jau visas nupjautas plotas (jeigu pavyksta ištirti, nesusvyla ta nupjauta dalis pjaunant) ir tuo pačiu kaip gydymą, nes pašalinama jau visi negerumai (jeigu pavyksta žinoma juos pašalinti). Bet pati biopsija tai nėra konizacija. Tai gali būti procedūra daroma nustatymui ar reikia konizacijos arba kiek ką pjauti konizacijos metu.

Atsakyti

Labas merginos :) neseniai atliktas tyrimas, atsakymas asc-h, ZPV 18. Kitas apsilankymas po menesio kolposkopijai (lygtai taip vadinas) ir biopsijai. Ar cia jau labai blogi rezultatai? Net nebegaliu  logiskai ir protingai mastyt, vien tik asaros ir nervai...

Atsakyti