Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Man po konizacijos: aktyvus cervicitas, CIN1-CIN2.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 08 01, 12:01)
Man po konizacijos: aktyvus cervicitas, CIN1-CIN2.

Nuo cervicito gali buti pakitimai, gydyt butinai ji reikia. Man po antibu viskas ir dingo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2017 08 01, 13:51)
Nuo cervicito gali buti pakitimai, gydyt butinai ji reikia. Man po antibu viskas ir dingo. 4u.gif

Tai gyde man triju rusiu antibais. Po to lyg ir pagereje buvo. O dabar ir vel tas pats lenda.
Atsakyti
man su lėtiniu cervicitu onko pasakė, kad negydomas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 08 04, 09:46)
Tai gyde man triju rusiu antibais. Po to lyg ir pagereje buvo. O dabar ir vel tas pats lenda.

Bandyciau naturalia medicina, zoline...

kas del kraujavimu, tikrai manau, kad cia hormonine beda. 4u.gif tirciaus visus skydliaukes, lytinius ir t.t. hormonus. 4u.gif
Atsakyti

Sveikos. Turiu dideli nerima. Esu konizuota su CIS pries du metus. Trys atsakymai kas 6 men geri. Taciau kazkas negerai su menstruacijomis. Paskutinius 4 menesius menstruacijos negausios, ilgai trunka, gale tepa ryskiu, svieziu krauju. Paskutinis ciklas tesesi 3 dienas. 4 diena tik ryskus kraujas. Gydytojos vis ramina, nieko blogo neranda, viska nuraso hormonu disbalansui. Bijausi kad nebutu kas rimciau. Mano CIS buvo nusileides i kakleli. Gal kuriai taip buvo? Ar toks kraujavimas vezio signalas? (Tarp menstruaciju nebuna tepliojimu, tik gale sirgimo). Be to jau ilgokai vartoju agnus castus.

 

Sveikos, man po mėnesinių irgi tepa krauju, ir tas įvyksta ypač kai užkietėja viduriai tai tiesiog pasituštinus po to pamatau kraują, o po konizacijos jau pusantrų metų praėjo, ką tai galėtų reikšti, ar ten kas nors gimdos kaklelyje įplyšta ar nesulaiko kraujo nesuprantu, labai nesmagu, bet taip būna būtent neseniai pasibaigus mėnesinėms, jau nežinau ką galvoti, arba tai konizacijos pasekmė kaip aš įsivaizduoju išpjovė susiuvo, kitaip sugijo ir gal ten nebėra kam sulaikyti to kraujo ir tik kas ten įplyšta ar susijudina netaip ir iš karto tepa, arba čia karžkia patologija. Be to nėra taip kad kas tiesiog įplyštų, nes tuo metu kai tepa tai ir pilvo apačią maudžia, vadinasi su visu ciklo procesu susiję. Bet taip būna ne po kiekvienų mėnesinių, bet vis kartojasi.

Atsakyti

Laba 4u.gif

Dariausi PAP skystoje terpėje, išvada LSIL (CIN1). Prisiskaičiau, kad tokiu atveju siūloma darytis CINtec plus tyrimą. Pasiskambinau savo ginei šiandien, ji man sako, kad neverta...Siūlo laukti 3 mėn ir tada vėl kartoti PAP...Jeigu pakartojus vėl bus diagnozė LSIL, tada biopsija. Kažkaip keistai man pasirodė.... Ar tikrai tas CINtec plus tyrimas reikalingas ir tikslus? Gal tada kažkaip pačiai jį užsisakyti toje pačioje laboratorijoje, kurioje darė PAP?
Atsakyti

man darė cintecplus po to kai po keturių mėn. pakartotinai buvo LSIL. Nes gali po pakartotino tyrimo nebebūti LSIL, tai neprireiks nieko. Neverta sakė dėl to, kad daugumai pakartotinas tyrimas būna geras, bet norint skubių rezultatų cintecplus iškart parodys ar yra tikimybė, kad sekantis tyrimas bus geras ar ne, nes jei cintecplus teigiamas, tai nėr ko laukti tų trijų mėnesių, retai kam išnyksta pakitimai su cintecplus teigiamu. O jei bus neigiamas, tai kaip ir reikš, kad tikriausiai po trijų mėnesių bus viskas gerai, arba yra koks nors uždegimas.

Atsakyti

Sveikos :4u: ar yra sportuojanciu treniruokliu saleje? Praejo 10 men po konizacijos, pusmeti buvo tepliojimai, po to lyg ir susitvarke. Ir si men vel ciklo vidury organizmas sukvailiojo :unsure: ar gali buti, kad intensyvesnes treniruotes issaukia tepliojimus? :unsure:

Atsakyti

Sveikos, pagaliau susipazinau su savo konizacijos israsu, skystoje terpeje buvo cin1 o konizacijos atsakymas cin2, rezekcijos krastai be patologijos. Nupjauta 0,6 cm sakyciau nemazai..

Patepa man ir po santykiu ir krutines cistos suaktyvejo, mamologui pasakiau, kad konizacija buvo daryta tai sake ai nu viskas aisku..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 19 rugsėjo 2017 - 15:43

Sveikos :4u: ar yra sportuojanciu treniruokliu saleje? Praejo 10 men po konizacijos, pusmeti buvo tepliojimai, po to lyg ir susitvarke. Ir si men vel ciklo vidury organizmas sukvailiojo :unsure: ar gali buti, kad intensyvesnes treniruotes issaukia tepliojimus? :unsure:

 


Sportuoju.  Ne treniruoklių salėje. Bet būna taip po didesnio nei įprastai fizinio krūvio. Konizacija daryta prieš 1,5 metų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 20 rugsėjo 2017 - 18:19

Sveikos, pagaliau susipazinau su savo konizacijos israsu, skystoje terpeje buvo cin1 o konizacijos atsakymas cin2, rezekcijos krastai be patologijos. Nupjauta 0,6 cm sakyciau nemazai..

Patepa man ir po santykiu ir krutines cistos suaktyvejo, mamologui pasakiau, kad konizacija buvo daryta tai sake ai nu viskas aisku..

Hm, pas mane išraše nebuvo parašyta, kiek išpjauta ir pan. Tiesiog aprašymas ir išvada, kad cin2. O dabar ir įdomu, kiek išpjauta ir pan. Kaži čia pas operavusį gyd reikėtų klaust?

Atsakyti