Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Aš jau visai susipainiojau ASCUs čia prieš CIN ar jau po ? Sausį buvo CIN 1su įtarimu CIN 2. Šiandien gavau ats ASCUs. Pas gydytoją tik 28d.

Man rado ascus'ą. Biopsija parodė CIN2. Galėjo ir CIN3 ar CIN1 rodyt.

Atsakyti

Labas paneles,

panikuoju, tai galiu nesamoniu privelt ir ne toje temoje kur reikia...

ejau sian pas gine, pasitikrint profilaktiskai ir leliuka norom planuoti, o ji imdama tepineli ta kur kas 3 metus priklauso, pasake, kad jai nepatinka mano kaklelis, lig kazkokiu kraujosruvu pamate, as is to streso visiskai pasimeciau,,,dave dabar siuntyma, kazkokiam specifiniam tyrimui, su spalvom...dazymu... ar gali kas pakomentuoti...

Atsakyti
QUOTE(Morka:) @ 2017 07 05, 22:30)
<p>Labas paneles,</p><p></p><p>panikuoju, tai galiu nesamoniu privelt ir ne toje temoje kur reikia...</p><p></p><p>ejau sian pas gine, pasitikrint profilaktiskai ir leliuka norom planuoti, o ji imdama tepineli ta kur kas 3 metus priklauso, pasake, kad jai nepatinka mano kaklelis, lig kazkokiu kraujosruvu pamate, as is to streso visiskai pasimeciau,,,dave dabar siuntyma, kazkokiam specifiniam tyrimui, su spalvom...dazymu... ar gali kas pakomentuoti...</p>

Kalposkopija-gimdos kaklelis patepamas jodo tirpalu ir mikroskopu ziurima, ar nėra pakitusiu plotų. Čia paprastai kalbant, pasiskaitykite internete. Labai paprastas tyrimas ner ko bijoti.
Atsakyti

Kazkoks keistas jausmas...neramu kodel gydytoja is kart siulo si tyrima, netgi nesulaukus teoinelio atsakymo...o norejau tik zalios spalvos nestumui...

Atsakyti

Kazkoks keistas jausmas...neramu kodel gydytoja is kart siulo si tyrima, netgi nesulaukus teoinelio atsakymo...o norejau tik zalios spalvos nestumui...

Tai gerai, kad siunčia. Pažiūrės ir bus ramu. Kol kas tikrai ramiai būkit.

Atsakyti

Sveikos, Esu po konizacijos jau trecia savaite, menesines prasidejo anksciau laiko, pries tai pakraujuodavau, nors po operacijos nebuvo kraujingu isskyru, tik rudas, veliau rozinis vandenukas, 10-12 diena prasidejo kraujavimas po konizacijos, o po menesiniu ir toliau tepa...ar tai normalu? Nesinori i tas ligonines/poliklinikas vaziuot, dar laukiu... Buvo cin3 in sito, bet tik viena vietele reikejo ispjaut nedidele.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gella*: 10 liepos 2017 - 22:55
QUOTE(Gella* @ 2017 07 11, 00:51)
<p>Sveikos, Esu po konizacijos jau trecia savaite, menesines prasidejo anksciau laiko, pries tai pakraujuodavau, nors po operacijos nebuvo kraujingu isskyru, tik rudas, veliau rozinis vandenukas, 10-12 diena prasidejo kraujavimas po konizacijos, o po menesiniu ir toliau tepa...ar tai normalu? Nesinori i tas ligonines/poliklinikas vaziuot, dar laukiu... Buvo cin3 in sito, bet tik viena vietele reikejo ispjaut nedidele.</p>

Man gydytojai sake, kad iki 2 men normalu tepliojimai
Atsakyti

Aciu :) 

Atsakyti
Sveikos. Turiu dideli nerima. Esu konizuota su CIS pries du metus. Trys atsakymai kas 6 men geri. Taciau kazkas negerai su menstruacijomis. Paskutinius 4 menesius menstruacijos negausios, ilgai trunka, gale tepa ryskiu, svieziu krauju. Paskutinis ciklas tesesi 3 dienas. 4 diena tik ryskus kraujas. Gydytojos vis ramina, nieko blogo neranda, viska nuraso hormonu disbalansui. Bijausi kad nebutu kas rimciau. Mano CIS buvo nusileides i kakleli. Gal kuriai taip buvo? Ar toks kraujavimas vezio signalas? (Tarp menstruaciju nebuna tepliojimu, tik gale sirgimo). Be to jau ilgokai vartoju agnus castus.
Atsakyti

Aš ir su dviem klausimais:

1) Ar kuri po konizacijos ir rezultatų su cin, draudėtės gydybės draudimu? Kaži ar draudžia jau po tokių atsakymų nuo kritinių ligų - vėžio?

2) Po konizacijos pirmos mm buvo įprastos, gal kiek gausesnės. Bet su antrom kažokia mistika. Prasidėjus 6ai(tai buvo 18c.d) savaitei po kon. buvo ls, po kurių iškart išbėgo koks pusė šaukštelio šviežio kraujo, po to ir kitą dieną jau tik biškuti rudai tepliojo. Kitą dieną pasirodžiau gydytojai, sako šašo nemato, echo žiūrint atrodo, kad iš gimdos tepliotų, kraujagyslės padidėjusios, kaip prieš mm, bet viskas ok. Tai taip ir pratepliojo rudai...O tada 3d prieš mm, biški rausvai pateplioja, tada rudai visai dieną. Na ir mm dieną jau viskas įprastai. Čia gali būti tokių nesamonių po kon? Lyg skaičiau atgal temoj, kad po kon. visokių nesamonių atsiranda.

Atsakyti
Manes nedraude, bent jau Aviva. Pasiule tik kaupiamaji draudima, kurio sukaupti pinigai butu ismoketi ligos atveju. Draudzia tik tuomet kai po 2 m atnesi kad esi sveikas ir nera tos ligos.
Po konizacijos visko buna. Man prailgejo menesines, padaznejo pilvo skausmai. Itarineja endometrioze, bet laparoskopijos nedaro del galimu komplikaciju. Tai taip ir vargstu. Tai patepliojimai, tai rudos menesines, tai skausmai,tai kone 10 dienu trunkancios menesines su tepliojimais...
Atsakyti

Manes nedraude, bent jau Aviva. Pasiule tik kaupiamaji draudima, kurio sukaupti pinigai butu ismoketi ligos atveju. Draudzia tik tuomet kai po 2 m atnesi kad esi sveikas ir nera tos ligos.
Po konizacijos visko buna. Man prailgejo menesines, padaznejo pilvo skausmai. Itarineja endometrioze, bet laparoskopijos nedaro del galimu komplikaciju. Tai taip ir vargstu. Tai patepliojimai, tai rudos menesines, tai skausmai,tai kone 10 dienu trunkancios menesines su tepliojimais...

O ką buvo radę po konizacijos? Man tie visi nukrypimai nuo įprastinių požymių...Nors jei tikrai lankantis pas gerą gydytoją, tikėčiau, kad viskas ok. Tiek kad ja būčiau dažnesnis svečias :huh2:

Atsakyti