Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(maltakava @ 2017 06 18, 11:56)
Nebutunai turi parodyti hsil,kad jau reiktu tik tuomet labiau sunerimti.Mano atveju skystoje terpeje irgi rode ascus,o po konizacijos atsakymas hsil cin 3.

Jan ir tas pats.bet pap dariausi paprastus.po 2 ascus iskart pasiule konizacija.o po jos cin 3.ir ad kad ispjove .
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 06 18, 19:29)
Jan ir tas pats.bet pap dariausi paprastus.po 2 ascus iskart pasiule konizacija.o po jos cin 3.ir ad kad ispjove .

O zpv nedare?
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2017 06 18, 11:12)
O kodėl jum darė konizaciją?Vien todėl,kad rodė ascus?Ar darė dar ir kitus tyrimus?

Man zpv dare.Rado tuos negeruosius du skaiciukus.Bet dar neskubejo pradzioj man nieko pjauti.Turejau labai didele zaizda ir ji buvo gydytojos issireiskimu labai negrazi.Darydavau tepinelius,viskas budavo gerai,dare kazkuomet biopsija,rado cin 1,po to vel seke kazkiek metu,kol galiausiai rado ascus ir nusprende operuot.
Tikiu,kad kitom merginom,tas ascus nepavojingas ir gali savaime pranykt,bet cia tikriausiai kiekvienai jau indivudualiai...svarbiausia neapleisti ir tikrintis toliau.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2017 06 18, 20:15)
Man zpv dare.Rado tuos negeruosius du  skaiciukus.Bet dar neskubejo pradzioj man nieko pjauti.Turejau labai didele zaizda ir ji buvo gydytojos issireiskimu labai negrazi.Darydavau tepinelius,viskas budavo gerai,dare kazkuomet biopsija,rado cin 1,po to vel seke kazkiek metu,kol galiausiai rado ascus ir nusprende operuot.
Tikiu,kad kitom merginom,tas ascus nepavojingas ir gali savaime pranykt,bet cia tikriausiai kiekvienai jau indivudualiai...svarbiausia  neapleisti ir tikrintis toliau.

O jums ta zaizdele mate apziuros metu?
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2017 06 18, 20:53)
O jums ta zaizdele mate apziuros metu?

Mate,nes ji buvo labai didele.
Atsakyti
Siandien paskambino mano gydytojas ir pasake kad tyrimas normalus ir nereikia pergyvent del ascus. Liepe net nesidaryt zpv tyrimo. Sake jis neaktualus. Jis butu aktualus iki 30 metu. Taigi nezinau net kuo patiket....Tiesa, mano g daktaras labai placiai zinomas Lietuvoje ir turintis gera varda. Liepe tik po puse metu pakartot tyrima.
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2017 06 19, 11:16)
Siandien paskambino mano gydytojas ir pasake kad tyrimas normalus ir nereikia pergyvent del ascus. Liepe net nesidaryt zpv tyrimo. Sake jis neaktualus. Jis butu aktualus iki 30 metu. Taigi nezinau net kuo patiket....Tiesa, mano g daktaras labai placiai zinomas Lietuvoje ir turintis gera varda. Liepe tik po puse metu pakartot tyrima.

Nu nesąmones kalba. ŽPV tyrimas yra kone auksinis standartas sprendžiant dėl pakitimų stebėjimo. Jis rekomenduojamas tiek iki 30 metų tiek ir vėliau. Išsityrus žinosite, ar esate padidintos rizikos grupėje. Neišsityrus, rizikuojate "dasivaryti" pakitimus iki labai labai didelių, kur tik chirurginis gydymas.
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2017 06 18, 20:42)
O zpv nedare?

Dariausi zpv puse metu po konizacijos.ats:nerasta.
Bet man onkoginekologe sake kad tas zpv ir padaro tuos negerumus.as pirma pasidariau konizacija ir tik po to ejau pas onko,tada ji pasiule zpv ir skystoje terpeje.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 06 16, 18:33)
Vajetau verysad.gif bekit pas gydytoja, kad kakleli kolposkopu paziuretu. Man tik kelis kartus patepimai buvo. Bet as labai privengiu santykiu is tos baimes kad tik kas blogiau nebutu...paranoja vos ne verysad.gif

Ziurejo man pries kelis men kolposkopu, sake grazus tas kaklelis. Dabar vel tyrima dariau laukiu ats.
Atsakyti
Del kraujavimų ir tepliojimų aš visgi manau, kad tai ir pačios konizacijos pasekmė gali būti. Reta kuri intervencija būna be kažkokių padarinių.

NOKIA, vis susitinkam... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2017 06 20, 07:35)
Del kraujavimų ir tepliojimų aš visgi manau, kad tai ir pačios konizacijos pasekmė gali būti. Reta kuri intervencija būna be kažkokių padarinių.

NOKIA, vis susitinkam... 4u.gif

Tai va nuo vienu ligu prie kitu...😉
Atsakyti
Aš jau visai susipainiojau ASCUs čia prieš CIN ar jau po ? Sausį buvo CIN 1su įtarimu CIN 2. Šiandien gavau ats ASCUs. Pas gydytoją tik 28d.
Atsakyti