Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

sveikos, man reikia pasidaryti ŽPV testa. gal pasakysite, kuf jus daretes ir uz kiek? ypac domina siaulieciu nuomone. aciu
Atsakyti
Sveikos. Kreipiuosi i tas moteris, kurios po konizacijos praejus daugiau nei metams. Ar buna jums ilgos menesines (iki 10 dienu) su patepliojimais nuo kokios 7 dienos? Man jau ne pirmas kartas. Anksciau patepliojimai rudi budavo,tai nurasem endometriozei. O dabar jie jau tokie raudoni verysad.gif pertikribta esu n kartu. Nu bet nerimas vis tiek yra,kad cia kazkas nenormalu. Gal pakitimai giliai ir niekas ju nepastebi, neranda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 06 15, 13:56)
Sveikos. Kreipiuosi i tas moteris, kurios po konizacijos praejus daugiau nei metams. Ar buna jums ilgos menesines (iki 10 dienu) su patepliojimais nuo kokios 7 dienos? Man jau ne pirmas kartas. Anksciau patepliojimai rudi budavo,tai nurasem endometriozei. O dabar jie jau tokie raudoni verysad.gif pertikribta esu n kartu. Nu bet nerimas vis tiek yra,kad cia kazkas nenormalu. Gal pakitimai giliai ir niekas ju nepastebi, neranda verysad.gif

Man gan ilgai teplioja, o mm laba trumpos 2-3 dienos, su tepliojimais kartais virs savaites gaunas. O dabar labai pradejo po lytiniu santykiu kraujuot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2017 06 16, 00:41)
Man gan ilgai teplioja, o mm laba trumpos 2-3 dienos, su tepliojimais kartais virs savaites gaunas. O dabar labai pradejo po lytiniu santykiu kraujuot verysad.gif

Vajetau verysad.gif bekit pas gydytoja, kad kakleli kolposkopu paziuretu. Man tik kelis kartus patepimai buvo. Bet as labai privengiu santykiu is tos baimes kad tik kas blogiau nebutu...paranoja vos ne verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal galit nors kiek nuraminti, nes jau negera darosi. Pries 10 metu buvo operuota zaizdele ir visada tyrimai po to geri. Siais metais pasidariau pap tyrima ir jis parode asuc . uzdegiminis procesas. Liepe kartot po puse metu. Dabar pasidariau skystoje terpeje atsakymas pribloske: acus. Atlikti zpv dnr tyrima. Mintyse vezinis susirgimas .Ar jums taip buve? 😔
Atsakyti

Sveikutes, gal galit nors kiek nuraminti, nes jau negera darosi. Pries 10 metu buvo operuota zaizdele ir visada tyrimai po to geri. Siais metais pasidariau pap tyrima ir jis parode asuc . uzdegiminis procesas. Liepe kartot po puse metu. Dabar pasidariau skystoje terpeje atsakymas pribloske: acus. Atlikti zpv dnr tyrima. Mintyse vezinis susirgimas .Ar jums taip buve? 😔

Man ascus buvo iš šlapios terpės. Iš to paties ėmimo dariaus žpv (teigiamas), sintecplus (teigiamas). Yra kam sintecplus neigiamas ir žpv ne tie rimtesni tipai (ne 16 ir 18), tai paliko kartot testą po pusmečio. Mano atveju darė biopsiją ir toliau žiūrės.

Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2017 06 17, 15:58)
Sveikutes, gal galit nors kiek nuraminti, nes jau negera darosi. Pries 10 metu buvo operuota zaizdele ir visada tyrimai po to geri. Siais metais pasidariau pap tyrima ir jis parode asuc . uzdegiminis procesas. Liepe kartot po puse metu. Dabar pasidariau skystoje terpeje atsakymas pribloske: acus. Atlikti zpv dnr tyrima. Mintyse vezinis susirgimas .Ar jums taip buve? 😔

Nebijokit ŽPV. Zinosit kaip toliau elgtis. Jei jis bus, tuomet reiks tikrintis bent kas 4-6 men. Kai skysta terpe parodys HSIL, tuomet jau reiks konsultuotis del chirurginio gydymo. Tik nepalikit visko ilgam stebejimui. Galit pasidomet ar yra galimybe is to jau paimto skystos terpes meginio padaryti zpv, kad nereiktu pakartotinio tyrimo.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 06 18, 09:54)
Nebijokit ŽPV. Zinosit kaip toliau elgtis. Jei jis bus, tuomet reiks tikrintis bent kas 4-6 men. Kai skysta terpe parodys HSIL, tuomet jau reiks konsultuotis del chirurginio gydymo. Tik nepalikit visko ilgam stebejimui. Galit pasidomet ar yra galimybe is to jau paimto skystos terpes meginio padaryti zpv, kad nereiktu pakartotinio tyrimo.

Taip, darys is to pacio. Aciu, kad nuraminot, nes kazkaip visokiu minciu...Zvp dariausi pries kazkuek metu, jis buvo neigiamas, o dabar nezinia....
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 06 18, 09:54)
Nebijokit ŽPV. Zinosit kaip toliau elgtis. Jei jis bus, tuomet reiks tikrintis bent kas 4-6 men. Kai skysta terpe parodys HSIL, tuomet jau reiks konsultuotis del chirurginio gydymo. Tik nepalikit visko ilgam stebejimui. Galit pasidomet ar yra galimybe is to jau paimto skystos terpes meginio padaryti zpv, kad nereiktu pakartotinio tyrimo.

Nebutunai turi parodyti hsil,kad jau reiktu tik tuomet labiau sunerimti.Mano atveju skystoje terpeje irgi rode ascus,o po konizacijos atsakymas hsil cin 3.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2017 06 18, 11:56)
Nebutunai turi parodyti hsil,kad jau reiktu tik tuomet labiau sunerimti.Mano atveju skystoje terpeje irgi rode ascus,o po konizacijos atsakymas hsil cin 3.

O kodėl jum darė konizaciją?Vien todėl,kad rodė ascus?Ar darė dar ir kitus tyrimus?
Atsakyti

ASCUS buna kad ir pradingsta metu begyje. Man po konizacijos buvo ASCUS. Po 6 men.jau nerado. Bet kokiu atveju svarbu sekti bukle. Ir konsultuotis su keliais onkoginekologais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4blueflower: 18 birželio 2017 - 11:55
As ir noriu pasiteirauti ar vien del ascus daro konizacija?
Atsakyti