Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Endrija @ 2017 05 26, 12:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Naira" data-cid="71646166" data-time="1495781509"><div><p>Man po konizacijos is kart buvo parasyta gimdos kaklelio piktybinis navikas. Tai nieks nekalbejo daugiau apie tyrimus tik apie salinima. Ir pati norejau kuo greiciau. Ir dar kompiuterine tomografija parode padidejusius limfmazgius. Tai dar nervu turejau. Reiske , kad gali but metastazave jau ten.Bet operacijos metu mts lyg ir nerado, bet db atiduota tirt mano tie organai. Gyvenu kaip ant adatu.
As jusu vietoj ir dzaugciaus kad nieko nerado vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man po konizacijos,mikroinvazyvi karcinoma pjuvio krastuose😕</p><p>Padėmė tepinėli,po savaitės ats.sako viskas ok,atsakymas geras,nieko nėra,jei nebutų buve kad pakitumai rasti pjuvio krastuose tai kazkaip ir nebesukciau sau galvos,nors daktarė sakė,kad buna jog tie likuciai patys savaime pasisalina😊</p><p>Ir dziaugiuosi ir bijau,kad nebutų apsirikę ir kad nebutų kas nedadaryta😯</p>

Tai jo, tikrai neramu. Gal dar kartot galima ta tyrima? Kad ir privaciai
Atsakyti

Tai jo, tikrai neramu. Gal dar kartot galima ta tyrima? Kad ir privaciai

Tai as taip ir galvoju😕reikia pabaigt vaistus nuo uzdegimo,ir bandyt pas savo gine eit,mokamai juk ten kas menesi gali daryt ta tepinėli☺

Maza kas😕o jei ir sitas bus geras,tai kokiem trim menesiams manau nurimsiu☺

Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 05 26, 12:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Naira" data-cid="71646386" data-time="1495787646"><div><p>Tai jo, tikrai neramu. Gal dar kartot galima ta tyrima? Kad ir privaciai</p></div></blockquote><p>Tai as taip ir galvoju😕reikia pabaigt vaistus nuo uzdegimo,ir bandyt pas savo gine eit,mokamai juk ten kas menesi gali daryt ta tepinėli☺</p><p>Maza kas😕o jei ir sitas bus geras,tai kokiem trim menesiams manau nurimsiu☺</p>

Kazin,ar kas menesi darant jis bus tikslus,nes man gydytoja buvo sakiusi,kad kazkiek turi praeiti laiko,norint gauti tikslius atsakymus.
Atsakyti

Kazin,ar kas menesi darant jis bus tikslus,nes man gydytoja buvo sakiusi,kad kazkiek turi praeiti laiko,norint gauti tikslius atsakymus.

Tikrai?😕Na reiks savo gydytojos paklaust😕,atrodo juk koks skirtunas kada ta tepinėli paima😕,bet reiktu sšzinot tiksliai,o tai paskui ir pinigai i bala,ir atsakymas neaisku ar tikslus😕

Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 05 27, 14:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="maltakava" data-cid="71646778" data-time="1495800405"><div><p>Kazin,ar kas menesi darant jis bus tikslus,nes man gydytoja buvo sakiusi,kad kazkiek turi praeiti laiko,norint gauti tikslius atsakymus.</p></div></blockquote><p>Tikrai?😕Na reiks savo gydytojos paklaust😕,atrodo juk koks skirtunas kada ta tepinėli paima😕,bet reiktu sšzinot tiksliai,o tai paskui ir pinigai i bala,ir atsakymas neaisku ar tikslus😕</p>

Kas mėnesį daryt tikrai pinigai į balą, o ir krapštyt, žalot imant dažnai nėra gerai.
Atsakyti
Merginos, ar per vaisingas dienas galima daryti onkocitologini skystoj terpej? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam W... @ 2017 05 31, 18:14)
Merginos, ar per vaisingas dienas galima daryti onkocitologini skystoj terpej?  unsure.gif

Man gydytoja sake svarbu nepataikyt ant mmm, apie vaisingas dienas nieko nesake g.gif manau, kad tai neturi itakos rezultatui 4u.gif
Atsakyti
ar gali dar pateplioti po santykių praėjus metams po konizacijos dėl konizacijos? jau maniau kad tai praeitis, bet pasirodo ne.
Aistrencija, nebegeriat KT? praėjo tie tepliojimai po santykių?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 06 01, 09:47)
ar gali dar pateplioti po santykių praėjus metams po konizacijos dėl konizacijos? jau maniau kad tai praeitis, bet pasirodo ne.
Aistrencija, nebegeriat KT? praėjo tie tepliojimai po santykių?

Man tepliojimai baigesi dar nepradejus gert kt.matyt kai gerai sugijo viskas.arba sutapimas.
o kt geriu dar..idomu kaip butu nutraukus.pasvarstau taip.bet geriu dar.
Ir kai tepineli ime po konizacijos tepliojo.
Dabar tai kaip ir gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistrencija: 01 birželio 2017 - 14:05
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 06 01, 08:47)
ar gali dar pateplioti po santykių praėjus metams po konizacijos dėl konizacijos? jau maniau kad tai praeitis, bet pasirodo ne.
Aistrencija, nebegeriat KT? praėjo tie tepliojimai po santykių?

Man irgi tepliojo po santykiu ir vidury ciklo tepliodavo,viska sutvarke kt.Nelabai as ju noriu gerti,bet kai matau pagerejima,tai tuo save ir guodziu,kad reikia.
Atsakyti
Man po konizacijos taip pat teplioja. Kaip pradeda savaitė iki mėnesinių... žiauriai nervina, bet ginė sako, kad net labai norėdama neturi prie ko prisikabint. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamaica 06 @ 2017 06 07, 10:05)
Man po konizacijos taip pat teplioja. Kaip pradeda savaitė iki mėnesinių... žiauriai nervina, bet ginė sako, kad net labai norėdama neturi prie ko prisikabint.  blink.gif

Man tai budavo tik pora dienu pries.
Atsakyti