Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(triusyte1990 @ 2017 05 19, 09:01)
Labas rytas, kaip laikotes? Dienos ilgeja, silteja, nuotaikos gereja , na bent jau leidzia ilgiau uzsimirst. Praeita savaite pasidariau issamia sveikatos patikrinimo programa, kraujo tyrimus skydliaukei, inkstams, kepenims, visokiems cholesteroliams, bendra kraujo tyrima, tuo paciu iejo vezio zymenys del kiausidziu ir krutu vezio.. nes vis visokiu minciu kirba galvoje, galvoju gal dar neblogai butu ir echoskopa pasidaryt vidaus organu, maza kas. Atrodo kol bedu nera, tai viskas gerai. O jei tik kas atsiranda su sveikata blogai, tai jau tada atrodo, kad reik viska tikrintis is eiles  biggrin.gif

Nu ir kaip atsakymai? ;)
Atsakyti
man toks klausimas kilo, ar onkocito tyrimas (paprastas arba skystoje terpėje) rodo paprastus uždegimus, kurie gydomi žvakutėmis ir pan. ar čia turi būti daromas dar koks kitoks tyrimas?

aš labai seniai esu dariusi tepinėlius, ir rasdavo uždegimą, parašydavo žvakučių ir po jų padarydavo tyrimą ir uždegimo nebebūdavo, bet tada nieko negirdėjau apie onkocito tyrimą, dabar galvoju čia tas pats ar ne? Ar jei onkocito tyrimas geras tai reiškia ir tų paprastų uždegimų nėra?

Bandžiau paskaitunėti, kas tos chlamidijos, pavadinimas tai skamba tikrai kraupiai, bet visiško aiškumo neradau, arba reikia labai daug gilintis. Kiek suprantu tyrimą galima ir iš kraujo pasidaryti. Galvoju gal nepakenktų pasidaryti. Nors gal ir daugiau ką verta pasidaryti. Medcentre radau kažkokį PGR (polimerazinės grandininės reakcijos) tyrimas, tik neradau kainos, čia daugiau vienu metu ištiria. Tas ir baisiausia, kad jeigu galima nejausti, kad bacila yra, tai nesi garantuotas, kad jos nėra, aš vis pagalvoju, kodėl nepastoju daugiau, nors ir nesisaugom. Gal kas dar kokius tyrimus darėtės dėl tų visokių uždegimų? maža kas galvoju, gal kažkur kažkada užsikrėsta ir tebenešiojam tas bacilas. Bet jei tos LPL gydomos antibiotikais, tai pagalvoju esu ne karta sugėrusi stiprių antibiotikų kursą dėl dantų, dėl operacijos, ar galėjo jie sunaikinti, jei kas ir buvo? gal kas žinot, kokiais antibiotikais būna gydoma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 22 gegužės 2017 - 11:55
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 05 22, 12:47)
man toks klausimas kilo, ar onkocito tyrimas (paprastas arba skystoje terpėje) rodo paprastus uždegimus, kurie gydomi žvakutėmis ir pan. ar čia turi būti daromas dar koks kitoks tyrimas?

aš labai seniai esu dariusi tepinėlius, ir rasdavo uždegimą, parašydavo žvakučių ir po jų padarydavo tyrimą ir uždegimo nebebūdavo, bet tada nieko negirdėjau apie onkocito tyrimą, dabar galvoju čia tas pats ar ne? Ar jei onkocito tyrimas geras tai reiškia ir tų paprastų uždegimų nėra?

Bandžiau paskaitunėti, kas tos chlamidijos, pavadinimas tai skamba tikrai kraupiai, bet visiško aiškumo neradau, arba reikia labai daug gilintis. Kiek suprantu tyrimą galima ir iš kraujo pasidaryti. Galvoju gal nepakenktų pasidaryti. Nors gal ir daugiau ką verta pasidaryti. Medcentre radau kažkokį  PGR (polimerazinės grandininės reakcijos) tyrimas, tik neradau kainos, čia daugiau vienu metu ištiria. Tas ir baisiausia, kad jeigu galima nejausti, kad bacila yra, tai nesi garantuotas, kad jos nėra, aš vis pagalvoju, kodėl nepastoju daugiau, nors ir nesisaugom. Gal kas dar kokius tyrimus darėtės dėl tų visokių uždegimų? maža kas galvoju, gal kažkur kažkada užsikrėsta ir tebenešiojam tas bacilas. Bet jei tos LPL gydomos antibiotikais, tai pagalvoju esu ne karta sugėrusi stiprių antibiotikų kursą dėl dantų, dėl operacijos, ar galėjo jie sunaikinti, jei kas ir buvo? gal kas žinot, kokiais antibiotikais būna gydoma?

Aš dariausi dėl ureaplasmos.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prejo puse metu po konizacijos, pirmadieni nuejau tyrimams. Atsakymas kita savaite, sakes kaip bijau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Naira @ 2017 04 25, 10:14)
Pasidalinkit patirtim,  kiek ilgiausia kraujavot po konizacijos?  wub.gif

Keturis men tepliojau unsure.gif tik penkto men pabaigoj susinormalizavo. Sirgau mmm 5-6 dienas ir paskui normaliai jau, lyg nieko nebuve. Iki tol jau galvojau, kad taip ir teks vargti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tangi @ 2017 05 24, 12:07)
Sveikos  4u.gif

Prejo puse metu po konizacijos, pirmadieni nuejau tyrimams. Atsakymas kita savaite, sakes kaip bijau  unsure.gif
Papildyta:

Keturis men tepliojau  unsure.gif  tik penkto men pabaigoj susinormalizavo. Sirgau mmm 5-6 dienas ir paskui normaliai jau, lyg nieko nebuve. Iki tol jau galvojau, kad taip ir teks vargti  blink.gif

Oho. Na, mane jau sutvarke daktarai 😊
Atsakyti

Oho. Na, mane jau sutvarke daktarai 😊

Kaip sekėsi, Naira? Kas toliau? :4u:

Aš dar tebelaukiu biopsijos. Atkėlė mėnesiui. Jau tas laukimas... :unsure:

Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2017 05 24, 20:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Naira" data-cid="71643667" data-time="1495636636"><div><p>Oho. Na, mane jau sutvarke daktarai 😊</p></div></blockquote><p></p><p>Kaip sekėsi, Naira? Kas toliau? 4u.gif
</p><p></p><p></p><p></p><p>Aš dar tebelaukiu biopsijos. Atkėlė mėnesiui. Jau tas laukimas... unsure.gif
</p>

4u.gif laukimas visada baisiausia dalis
O
Kodel nukele?
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2017 05 24, 22:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Naira" data-cid="71643667" data-time="1495636636"><div><p>Oho. Na, mane jau sutvarke daktarai 😊</p></div></blockquote><p></p><p>Kaip sekėsi, Naira? Kas toliau? 4u.gif
</p><p></p><p></p><p></p><p>Aš dar tebelaukiu biopsijos. Atkėlė mėnesiui. Jau tas laukimas... unsure.gif
</p>

Ne kaip man sekasi... iseme gimda. Vezys man. Dabar vel laukiu ka tie ispjauti organai parodys verysad.gif
Tai jums jei po konizacijos nieko nerado, tai ir bus viskas gerai greiciausia. Man is kart po konizacijos vezi nustate
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 25 gegužės 2017 - 21:07
QUOTE(Naira @ 2017 05 25, 22:05)
Ne kaip man sekasi... iseme gimda. Vezys man. Dabar vel laukiu ka tie ispjauti organai parodys  verysad.gif
Tai jums jei po konizacijos nieko nerado,  tai ir bus viskas gerai greiciausia. Man is kart po konizacijos vezi nustate

Na tikiuosi laiku viskas ir neprireiks ilgo gydymo. Laikom kumščius už Jus smile.gif
Atsakyti

Ne kaip man sekasi... iseme gimda. Vezys man. Dabar vel laukiu ka tie ispjauti organai parodys verysad.gif
Tai jums jei po konizacijos nieko nerado, tai ir bus viskas gerai greiciausia. Man is kart po konizacijos vezi nustate

Sveika☺Linkiu,kad tuo gydymas ir baigtusi,kad nebereikėtu nieko daugiau :4u: 

Man po konizacijos irgi karcinoma rado :unsure: ,o tau pries operacija dar eme tepinėli?ar iskart operacija?nes man praejus apie du men po konizacijos paeme tepinėli skystoj terpėj ir atsakynas buvo,kad viskas svaru :hmm: ir noriu ir bijau dziaugtis :unsure: ,nes kai konizacija padarė,gavus atsakymus irgi apie gimdis salinima kalbėjo,nes antra konizacija nehalima,per pirma daug nupjovė,tai sakė nebėr ko pjaut :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 05 26, 08:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Naira" data-cid="71645708" data-time="1495739104"><div><p>Ne kaip man sekasi... iseme gimda. Vezys man. Dabar vel laukiu ka tie ispjauti organai parodys vartotojo įkelta nuotrauka
Tai jums jei po konizacijos nieko nerado, tai ir bus viskas gerai greiciausia. Man is kart po konizacijos vezi nustate</p></div></blockquote><p>Sveika☺Linkiu,kad tuo gydymas ir baigtusi,kad nebereikėtu nieko daugiau 4u.gif </p><p>Man po konizacijos irgi karcinoma rado unsure.gif ,o tau pries operacija dar eme tepinėli?ar iskart operacija?nes man praejus apie du men po konizacijos paeme tepinėli skystoj terpėj ir atsakynas buvo,kad viskas svaru hmm.gif ir noriu ir bijau dziaugtis unsure.gif ,nes kai konizacija padarė,gavus atsakymus irgi apie gimdis salinima kalbėjo,nes antra konizacija nehalima,per pirma daug nupjovė,tai sakė nebėr ko pjaut unsure.gif </p>

Man po konizacijos is kart buvo parasyta gimdos kaklelio piktybinis navikas. Tai nieks nekalbejo daugiau apie tyrimus tik apie salinima. Ir pati norejau kuo greiciau. Ir dar kompiuterine tomografija parode padidejusius limfmazgius. Tai dar nervu turejau. Reiske , kad gali but metastazave jau ten.Bet operacijos metu mts lyg ir nerado, bet db atiduota tirt mano tie organai. Gyvenu kaip ant adatu.
As jusu vietoj ir dzaugciaus kad nieko nerado 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 26 gegužės 2017 - 09:02

Man po konizacijos is kart buvo parasyta gimdos kaklelio piktybinis navikas. Tai nieks nekalbejo daugiau apie tyrimus tik apie salinima. Ir pati norejau kuo greiciau. Ir dar kompiuterine tomografija parode padidejusius limfmazgius. Tai dar nervu turejau. Reiske , kad gali but metastazave jau ten.Bet operacijos metu mts lyg ir nerado, bet db atiduota tirt mano tie organai. Gyvenu kaip ant adatu.
As jusu vietoj ir dzaugciaus kad nieko nerado 4u.gif

Man po konizacijos,mikroinvazyvi karcinoma pjuvio krastuose😕

Padėmė tepinėli,po savaitės ats.sako viskas ok,atsakymas geras,nieko nėra,jei nebutų buve kad pakitumai rasti pjuvio krastuose tai kazkaip ir nebesukciau sau galvos,nors daktarė sakė,kad buna jog tie likuciai patys savaime pasisalina😊

Ir dziaugiuosi ir bijau,kad nebutų apsirikę ir kad nebutų kas nedadaryta😯

Atsakyti