Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Ramce @ 2017 05 16, 13:08)
Zarazos nesimato per kitus tyrimus, tik spec daroma. Jos gali tunoti ilgai, be aiskiu simptomu, bet zalos pridaro daug. ZPV juk irgi kai kurios sugebejom pasigauti, tad ir zarazu atmesti negalima. O gydomi tai taip, abu partneriai.

Nu bet is lempos tikrintis tas zarasas ir nei sis nei tas..nebent jei partnerius keitelioji.gal tada verta.ai nezinau net.nesuku galvos.
O kaip raso,kai buna aplamai geras pap?
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 05 16, 12:44)
Nu bet is lempos tikrintis tas zarasas ir nei sis nei tas..nebent jei partnerius keitelioji.gal tada verta.ai nezinau net.nesuku galvos.
O kaip raso,kai buna aplamai geras pap?

kodel is lempos?kitos net pries planuojant vaikus eina visus situs tyrimus pasidaryt, ypac, jei yra bedu su pastojimu.

jei moteris nori issigyt pastovu kaklelio uzdegima, tai turi visu pirma priezasti rasti to uzdegimo. nemaisykit, sitos zarazos tai ne sifilis ir ne gonoreja, nes kiek suprantu, tai visoms iskart apima nenormali atmetimo reakcija del pavadinimu. cia lygiai tokios pacios bacilos kaip ir pvz mikoplazma, kuria gali nesiot visa gyvenima, bet nusilpus organizmui, nuo jos susirgsi plauciu uzdegimu.

o kai buna geras PAP tai raso nera pakitimu ir naviko. jei sone pvz reaktyvus pakitimai, tai bent pas mane visada uzdegimas buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramce: 16 gegužės 2017 - 13:17
QUOTE(Ramce @ 2017 05 16, 14:12)
kodel is lempos?kitos net pries planuojant vaikus eina visus situs tyrimus pasidaryt, ypac, jei yra bedu su pastojimu.

jei moteris nori issigyt pastovu kaklelio uzdegima, tai turi visu pirma priezasti rasti to uzdegimo. nemaisykit, sitos zarazos tai ne sifilis ir ne gonoreja, nes kiek suprantu, tai visoms iskart apima nenormali atmetimo reakcija del pavadinimu. cia lygiai tokios pacios bacilos kaip ir pvz mikoplazma, kuria gali nesiot visa gyvenima, bet nusilpus organizmui, nuo jos susirgsi plauciu uzdegimu.

o kai buna geras PAP tai raso nera pakitimu ir naviko. jei sone pvz reaktyvus pakitimai, tai bent pas mane visada uzdegimas buna.

Tai matot,jei sekantis pap bus ir su uzdegimu,tada ziuresim.o dabar suvartojau 2 zvakutes ir tiek.daktare nieko baisaus nekomentavo.o as paprasta moteriske ir kur galiu zinot apie tas baisias bacilas.gerai,kad dar yra grupes.kuriuose pasiskaitineji,pataria kazka.
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2017 05 16, 14:34)
Tai matot,jei sekantis pap bus ir su uzdegimu,tada ziuresim.o dabar suvartojau 2 zvakutes ir tiek.daktare nieko baisaus nekomentavo.o as paprasta moteriske ir kur galiu zinot apie tas baisias bacilas.gerai,kad dar yra grupes.kuriuose pasiskaitineji,pataria kazka.

Žodziu neieskai problemu ,kol nesusiduri
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 05 16, 13:35)
Tai matot,jei sekantis pap bus ir su uzdegimu,tada ziuresim.o dabar suvartojau 2 zvakutes ir tiek.daktare nieko baisaus nekomentavo.o as paprasta moteriske ir kur galiu zinot apie tas baisias bacilas.gerai,kad dar yra grupes.kuriuose pasiskaitineji,pataria kazka.
Papildyta:

Žodziu neieskai problemu ,kol nesusiduri

labai linkiu, kad zvakutes padetu 4u.gif
Atsakyti

Zarazos nesimato per kitus tyrimus, tik spec daroma. Jos gali tunoti ilgai, be aiskiu simptomu, bet zalos pridaro daug. ZPV juk irgi kai kurios sugebejom pasigauti, tad ir zarazu atmesti negalima. O gydomi tai taip, abu partneriai.

O kaip tas zarazas istempt i dienos sviesa?tepinėli ima ar kraujo koks tyrimas?nes pas mane pastoviai ta bakterinė vaginozė,ar kaip ten ji vadinas😕israso zvakuciu kokiu ir tiek ziniu,nieks netiria kas ir nuo kokio "gėrio"tas atsiranda😠

Siandien buvau pas gine,pries savaitę darė oct,siandien atsakymai,pakitimų nėra😮laaaabai noriu dziaugtis,bet bijau...,juk po konizacijos atsakymas buvo mikroinvazyvi karcinoma siekianti pjuvio krasta😢,dabar padarė ta tyrima,sako svaru,jokiu pakitimu,nes ,ale,buna,kad likuciai negerumo pasisalina po konizacijos patys😕😕ir noriu tikėt ir bijau😕sakė vėl tirtis po pusmecio,iskart perspėjau,kad tiek neislauksiu,po triju men.tikrai atvyksiu😕patarkit,ar taip gali but?ar cia man dziaugtis ar kito daktaro ieskot?pasimetus esu visiskai😞

Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 05 17, 15:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ramce" data-cid="71630229" data-time="1494929290"><div><p>Zarazos nesimato per kitus tyrimus, tik spec daroma. Jos gali tunoti ilgai, be aiskiu simptomu, bet zalos pridaro daug. ZPV juk irgi kai kurios sugebejom pasigauti, tad ir zarazu atmesti negalima. O gydomi tai taip, abu partneriai.</p></div></blockquote><p>O kaip tas zarazas istempt i dienos sviesa?tepinėli ima ar kraujo koks tyrimas?nes pas mane pastoviai ta bakterinė vaginozė,ar kaip ten ji vadinas😕israso zvakuciu kokiu ir tiek ziniu,nieks netiria kas ir nuo kokio "gėrio"tas atsiranda😠</p><p>Siandien buvau pas gine,pries savaitę darė oct,siandien atsakymai,pakitimų nėra😮laaaabai noriu dziaugtis,bet bijau...,juk po konizacijos atsakymas buvo mikroinvazyvi karcinoma siekianti pjuvio krasta😢,dabar padarė ta tyrima,sako svaru,jokiu pakitimu,nes ,ale,buna,kad likuciai negerumo pasisalina po konizacijos patys😕😕ir noriu tikėt ir bijau😕sakė vėl tirtis po pusmecio,iskart perspėjau,kad tiek neislauksiu,po triju men.tikrai atvyksiu😕patarkit,ar taip gali but?ar cia man dziaugtis ar kito daktaro ieskot?pasimetus esu visiskai😞</p>

Ima tepineli ir ziuri ar isaugo bacila. Del vaginozes ar pienliges, pavartokit stipriu geruju bakteriju, butu gerai ir zvakuciu kartu su Lacto bakterijom. Ju trukumas ar disbalansas, dazna priezastis situ negerumu.

O del PAP, bukit budri, as taip pat pusmecio nelaukciau. Jei po 3men atsakymai butu prasti, eiciau pas kita gyd. 4u.gif
Atsakyti

Na taip,puse metų tikrai neislauksiu😕jauciu jau po dvieju men. eisiu pas gine,kad paimtų ta skystoj terpėj,kazkaip kai pasakė,kad tepinėlis geras,net nepatikėjau😮norėjau sakyt,kad gal pakartokim,kad isitikinciau,bet,tikriausiai,gydytoja butų pagalvojus,kad man ne visi namie😲,reiktų dziaugtis,kad viskas kaip ir gerai,o as kazko bijau dziaugtis😯

Po konizacijos jau apie gimdos salinima kalbėjo,as jau visko baisiau prisigalvojau,chemijos ir t.t.,o cia,opa!!!viskas gerai,atvaziuok po pusmecio😮

Atsakyti

O su tais uzdegimais,gyd.kazka kalbėjo,kad reikia vyra pas daktara siusti,pas urologa😕,kazin cia realu?na kad uzdegimas gali is vyro puses pareiti?

Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 05 17, 20:12)
<p>O su tais uzdegimais,gyd.kazka kalbėjo,kad reikia vyra pas daktara siusti,pas urologa😕,kazin cia realu?na kad uzdegimas gali is vyro puses pareiti?</p>

Vyrams tuos tyrimus berods iš šlapimo daro. Yra visokių anoniminių, moterims irgi, nueini nuneši, susimoki ir po kelių dienų ats. atsiunčia e,paštu.
Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 05 17, 19:12)
<p>O su tais uzdegimais,gyd.kazka kalbėjo,kad reikia vyra pas daktara siusti,pas urologa😕,kazin cia realu?na kad uzdegimas gali is vyro puses pareiti?</p>

Nematau prasmes dar ir vyra siusti, jei yra pas moteri, tai faktas, kad bus ir pas vyra. Gydymas tada skiriamas abiems, bet kokiu atveju.
Atsakyti

Man tai zvakuciu israsė,o vyra sako siusk pas urologa,jei uzdegimai kartojasi😕

Galėjo ir jam israsyt kokiu tabletikiu,buciau sumaitinus😂

Atsakyti
Labas rytas, kaip laikotes? Dienos ilgeja, silteja, nuotaikos gereja , na bent jau leidzia ilgiau uzsimirst. Praeita savaite pasidariau issamia sveikatos patikrinimo programa, kraujo tyrimus skydliaukei, inkstams, kepenims, visokiems cholesteroliams, bendra kraujo tyrima, tuo paciu iejo vezio zymenys del kiausidziu ir krutu vezio.. nes vis visokiu minciu kirba galvoje, galvoju gal dar neblogai butu ir echoskopa pasidaryt vidaus organu, maza kas. Atrodo kol bedu nera, tai viskas gerai. O jei tik kas atsiranda su sveikata blogai, tai jau tada atrodo, kad reik viska tikrintis is eiles biggrin.gif
Atsakyti