Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Sveikos.as jau gavau ats pap.
Isvada:reaktyvus pakitimai susije su uzdegimu.
Mikroskopinis aprasymas:rasta pavirsinio tarpinio plokscio epitelio lasteliu su padidejusiais apvalios formos branduoliais,membrana lygi,chromatinas destosi tolygiai,matomas nezymus chromatino sutankejimas,citoplazma vakuolizuota.
Tai vat.israse vaistu arilin papid 1000mg.
Atrodo kaip ir nieko baisaus.ane?
Kaip jus galvojate?
Dbr patikra vel po 6-7men.
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 05 12, 10:21)
Sveikos.as jau gavau ats pap.
Isvada:reaktyvus pakitimai susije su uzdegimu.
Mikroskopinis aprasymas:rasta pavirsinio  tarpinio plokscio epitelio lasteliu su padidejusiais apvalios formos branduoliais,membrana lygi,chromatinas destosi tolygiai,matomas nezymus chromatino sutankejimas,citoplazma vakuolizuota.
Tai vat.israse vaistu arilin papid 1000mg.
Atrodo kaip ir nieko baisaus.ane?
Kaip jus galvojate?
Dbr patikra vel po 6-7men.

Tikrai nieko baisaus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2017 05 12, 13:36)
Tikrai nieko baisaus. 4u.gif

Nes buvo cin 3 kai padare konizacija.tai kas puse metu vis tikrinuosį
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 05 12, 10:21)
Sveikos.as jau gavau ats pap.
Isvada:reaktyvus pakitimai susije su uzdegimu.
Mikroskopinis aprasymas:rasta pavirsinio  tarpinio plokscio epitelio lasteliu su padidejusiais apvalios formos branduoliais,membrana lygi,chromatinas destosi tolygiai,matomas nezymus chromatino sutankejimas,citoplazma vakuolizuota.
Tai vat.israse vaistu arilin papid 1000mg.
Atrodo kaip ir nieko baisaus.ane?
Kaip jus galvojate?
Dbr patikra vel po 6-7men.

kažin nuo ko tas uždegimas gali būti?

Aš va klausiau mamologo, ar galėjo konizacija įtakoti krūtyse cistų atsiradimą, tai sakė tai nesusiję, cistas gali įtakoti kiaušidžių, skydliaukės veikla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 15 gegužės 2017 - 15:10
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 05 15, 16:08)
kažin nuo ko tas uždegimas gali būti?

Aš va klausiau mamologo, ar galėjo konizacija įtakoti krūtyse cistų atsiradimą, tai sakė tai nesusiję, cistas gali įtakoti kiaušidžių, skydliaukės veikla.

Nu nzn.
Dar raso taip:
Pavirsinio tarpinio sluoksnio plokscio epitelio lasteles:daug
Endocervikines lasteles:daug
Ragejimas:parakeratoze
Leukocitai:vidutinis kiekis
Bakterijos:lazdeline mikroflora
Bakteriju kiekis:vidutinis kiekis
Reaktyvus pakitimai:rasta
Gleives:vidutinis kiekis
Eritrocitai:rasta

Tai vat.svarbu ascus nera.man tas svarbu.nes taip pastoviai ascus,da ascus.manau svarbu kas puse metu tikrintis ir bus gerai.ar ne taip?
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2017 05 15, 20:33)
Nu nzn.
Dar raso taip:
Pavirsinio tarpinio sluoksnio plokscio epitelio lasteles:daug
Endocervikines lasteles:daug
Ragejimas:parakeratoze
Leukocitai:vidutinis kiekis
Bakterijos:lazdeline mikroflora
Bakteriju kiekis:vidutinis kiekis
Reaktyvus pakitimai:rasta
Gleives:vidutinis kiekis
Eritrocitai:rasta

Tai vat.svarbu ascus nera.man tas svarbu.nes taip pastoviai ascus,da ascus.manau svarbu kas puse metu tikrintis ir bus gerai.ar ne taip?

Nes lyginant su pries tai buvusiu pap.tai bakteriju daug,leukocitu daug.ir buvo ascus.tas guodzia mane.galbut tepinelis negali but geras kai yra endimetrioze?
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 26, 17:12)
O kaip ar greit atsigavot po konizacijos?  Man jau beveik meno praejo,  man taip silpna! Maudzia ir nugara.pila karstis. Kazin ar normalu?



As 5 diena po konizacijos.Neskaudejo visiskai nieko, gal truputi pamaude nugara, 1 ir 2 dienom jauciausi puikiai net isskyru daug jokiu nebuvo.Nemaloniausia buvo kita diena isimti tampona...negalvojau kad jis toks ilgas...net silpna pasidare..
Dabar truputi pradejo begti toks rozinis vandenelis, bet gydytoja sake kad taip turi buti tak neimu labai i galva.Turiu biuleteni savaitei tai nieko baisaus-susitvarkau.
Dabar bijau tik kai nukris sasas..sake kad gali trukti koks kapiliaras ir pradeti kraujuoti.
Iki menesiniu dar dvi savaites.
Vakar buvo uzejes toks silpnunumas, bet praejo.
Pries konizacija labai bijojau, bet Intaite labai gerai viska paaiskino, tai ir baimes neliko.
Visoms kuriu laukia konizacija-nebijokit, aisku kiekvienos organizmas skirtingai reaguoja...bet labai baisu tikrai nera.
Atsakyti
Aistrencija, panašu, kad pas jus lėtinis gimdos kaklelio uždegimas. tikrintis būtina, kad pastebėti bet kokius pakitimus, žaizdeles ir pan.
Atsakyti
Pas mane kaklelis visada paraudes, pastovus uzdegimas, labai rekomendavo issitirti visas zarazas: chlamidijas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2017 05 16, 10:59)
Pas mane kaklelis visada paraudes, pastovus uzdegimas, labai rekomendavo issitirti visas zarazas: chlamidijas ir t.t.

O ju nesimato per pap?
Ar jauciasi kas kai yra tos chlamidijos?
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2017 05 16, 10:55)
Aistrencija, panašu, kad pas jus lėtinis gimdos kaklelio uždegimas. tikrintis būtina, kad pastebėti bet kokius pakitimus, žaizdeles ir pan.

Kdl taip galvojat?
Pries puse metu ats buwo ascus.o dbr kaip jo ale nera.
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 05 15, 19:36)
Nu nzn.


Tai vat.svarbu ascus nera.man tas svarbu.nes taip pastoviai ascus,da ascus.manau svarbu kas puse metu tikrintis ir bus gerai.ar ne taip?
Papildyta:

Nes lyginant su pries tai buvusiu pap.tai bakteriju daug,leukocitu daug.ir buvo ascus.tas guodzia mane.galbut tepinelis negali but geras kai yra endimetrioze?

o po vaistų suvartojimo nereikia pasitikrinti? nes kaip žinoti padėjo jie ar ne..

beje kai rimtesnis uždegimas būna, kurį sukelia lytiškai plintančios ligos, tai kaip suprantu gydymas būna skirtas ir partneriui (turėjau omeny chlamidijas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 16 gegužės 2017 - 10:56
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 05 16, 11:50)
o po vaistų suvartojimo nereikia pasitikrinti? nes kaip žinoti padėjo jie ar ne..

beje kai rimtesnis uždegimas būna, kurį sukelia lytiškai plintančios ligos, tai kaip suprantu gydymas būna skirtas ir partneriui (turėjau omeny chlamidijas)

Nereikia man tikrintis.taj mato gal pagal viska koks tas uzdegimas.ar lb rimtas,ar ne.
Gal nera tu chlamidiju pas mane.nenoreciau tyket 😉
Atsakyti
Zarazos nesimato per kitus tyrimus, tik spec daroma. Jos gali tunoti ilgai, be aiskiu simptomu, bet zalos pridaro daug. ZPV juk irgi kai kurios sugebejom pasigauti, tad ir zarazu atmesti negalima. O gydomi tai taip, abu partneriai.
Atsakyti