Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

O kaip ar greit atsigavot po konizacijos? Man jau beveik meno praejo, man taip silpna! Maudzia ir nugara.pila karstis. Kazin ar normalu?
Atsakyti

O kaip ar greit atsigavot po konizacijos? Man jau beveik meno praejo, man taip silpna! Maudzia ir nugara.pila karstis. Kazin ar normalu?

Na man pirmos savaitės tai sunkios buvo,as daug nukraujavau,is pusiaukelės namo teko vėl gryzt i ligoninę nes upeliu per slaunis tekėt buvo pradėję😕bet paskui kazkaip greit atsigavau,bet pirmos dvi -trys savaitės tokios silpnesnės.

Ryt bus jau sesios savaitės po konizacijos,tai jau pora savaiciu gyvenu kaip nieko nebuvę,jei tik cia butų pabaiga,tai jau buciau ir uzmirsus kad kazkas daryta buvo.

Manau,kad cia ir nuo kiekvienos organizmo priklauso,kas greiciau,kas sunkiau😊

Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 25, 21:38)

Ilgokai,  o cia normalu?  Ka gydytojai sako?  Kaip dabar jus?

Man sakė, kad visiškai normalu. Dabar tikiuos gerai, bet kad sitoj temoj nusiramint turbut niekad neimanoma.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jungiuosi į Jūsų būrelį smile.gif

Esu po konizacijos 4 savaitės. Nustatė gimdos kaklelio karcinoma in situ verysad.gif .
Kokie tolimesni gydymo veiksmai nepasakė... Ar po konizacijos gali tai pranykti? Ar reikia kažkokio gydymo, ar tik laiko į kurią pusę mesis liga ..?
Atsakyti
QUOTE(Smilga333 @ 2017 04 28, 09:44)
Sveikos  4u.gif

Jungiuosi į Jūsų būrelį smile.gif

Esu po konizacijos 4 savaitės. Nustatė gimdos kaklelio karcinoma in situ verysad.gif .
Kokie tolimesni gydymo veiksmai nepasakė... Ar po konizacijos gali tai pranykti? Ar reikia kažkokio gydymo, ar tik laiko į kurią pusę mesis liga ..?

Labas,

turėtų būti konizacijos atsakymas ar išpjauta radikaliai (jeigu ta nupjauta dalis tinkama tyrimui), nuo to ir priklauso ar tolimensių veiksmų reikia, ar pilnai pašalino.
Atsakyti
Sveikos,

turiu siuntimą konizacijai Vilniuje.
Gal patarsit kur reikia važiuoti - į priimamajį, ar ten kur registratūra laukti eilėj su numeriuku?

Nepaklausiau gydytojos, dabar net nepatogu dėl to ir skambint.
Pas B.Intaitę operuosiuosi.
Atsakyti

Sveikos,

turiu siuntimą konizacijai Vilniuje.
Gal patarsit kur reikia važiuoti - į priimamajį, ar ten kur registratūra laukti eilėj su numeriuku?

Nepaklausiau gydytojos, dabar net nepatogu dėl to ir skambint.
Pas B.Intaitę operuosiuosi.

O kortelė yra? Konizacijos data paskirta, ane?

Aš NVI tik biopsijai, tai apsilankius pas gyd NVI, paskyrė datą ir sakė su tyrimais jau ateiti prie kabineto gydytojos. Ir toliau jau nuves.

Pasiskambinkit į kokią registratūrą ir pasiklauskit.

Atsakyti
O kortelė yra? Konizacijos data paskirta, ane?
</p><p>Aš NVI tik biopsijai, tai apsilankius pas gyd NVI, paskyrė datą ir sakė su tyrimais jau ateiti prie kabineto gydytojos. Ir toliau jau nuves.
</p><p>Pasiskambinkit į kokią registratūrą ir pasiklauskit.
</p>
[/quote]


Aš pas Intaitę ėjeu privačiai. Po apžiūros liepė pasiimti siuntima ir tyrimus iš šeiomos gydytojos ir atvykti į NVI. Pati Intaitė į kompiuterį užrašė penktadieniui.
NVI nei kortelės nėra nei išvis esu ten buvus. Tai dabar pasimetus visisškai.

Gal skambinsiuos į registratūrą. hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukas71 @ 2017 05 11, 07:54)
Aš pas Intaitę ėjeu privačiai. Po apžiūros liepė pasiimti siuntima ir tyrimus iš šeiomos gydytojos ir atvykti į NVI. Pati Intaitė į kompiuterį užrašė penktadieniui.
NVI nei kortelės nėra nei išvis esu ten buvus. Tai dabar pasimetus visisškai.

Gal skambinsiuos į registratūrą. hmm.gif

jei paskirta konizacija, tada reikia į priimamąjį, ten užpildo guldymo dokumentus ir nuveda į skyrių (bent jau Klaipėdoj tvarka tokia).
Atsakyti

O kortelė yra? Konizacijos data paskirta, ane?
</p><p>Aš NVI tik biopsijai, tai apsilankius pas gyd NVI, paskyrė datą ir sakė su tyrimais jau ateiti prie kabineto gydytojos. Ir toliau jau nuves.
</p><p>Pasiskambinkit į kokią registratūrą ir pasiklauskit.
</p>

[/quote]


Aš pas Intaitę ėjeu privačiai. Po apžiūros liepė pasiimti siuntima ir tyrimus iš šeiomos gydytojos ir atvykti į NVI. Pati Intaitė į kompiuterį užrašė penktadieniui.
NVI nei kortelės nėra nei išvis esu ten buvus. Tai dabar pasimetus visisškai.

Gal skambinsiuos į registratūrą. hmm.gif

Na aš dar iki to nepriėjau, tai nepatarsiu.

Atsakyti

O važiuodamos vežetės naktinukus, chalatą, tapkes ir vandenį?

Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2017 05 12, 08:12)
<p>O važiuodamos vežetės naktinukus, chalatą, tapkes ir vandenį?
</p>

naktinukus duoda, bet chalatą, šlepetes, vandens ir ką nors užkrimst po operacijos reikėtų įsidėti.
Atsakyti