Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Mastau dar apie zpv. Kaip nors saugojotes su vyru po konizacijos? (Su tuo paciu ta prasme).
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 25, 15:53)
man prieš kokius aštuonis metus tepliodavo kokias šešias dienas iki mmm ilgą laiką, bet paskui praėjo. Esu puse metų gėrusi kontraceptines, po jų labai pasikeitė mmm, sumažėjo visi gausumai. Po nakvišų aliejaus vartojimo gausumas padidėjo šiek tiek.
Papildyta:

o po pačios operacijos daug tepliojo iki pirmų mmm?
Papildyta:
Egliosha, susiskambinot su savo daktare? Ką patarė?

Nu jo.anksciau mm dar susirgau.
Va kajp tik dbr sergu.mm juokingos.o ana men verkiau,kad gausios.taj suprask kajp nori.be to as apie 3men baigus vaikuti maitint.tai gal dar nesusinormalizave
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 23, 23:12)
Angliskuose puslapiuose radau, kad pries zpv padeda kovoti folio rugstis, indol-3-carbinol, beta gliukanai. Gal kas bandet?
Dar rasoma, kad su partneriu reikia saugotis prezervatyvu tol, kol pas moteri tyrimas neberas zpv, nes nesisaugant virusai veikia didesniu pajegumu ir su jais kovoti organizmui reikia didesnio pajegumo.
Papildyta:
Yra tokia operacija trachelektomija, kai salinamas visa kaklelis, bet paliekama gimda, norint tureti vaiku. Gal kam dare?

neteko nieko tokiu girdeti. bet reikes pasidomet del visu foliu ir tu kitu..

del zpv, man irgi gine sake butinai tik su prezervatyvu. bet kiek teko dometis, tai nera simtaprocentine apsauga, kad ir partneriui nepersiduos virusas, nes nu logiska, kad lieciasi ir daugiau kuno toje dalyje, kas neapsaugota. centimetras ten ar anen.. g.gif


QUOTE(Aistrencija @ 2016 04 25, 15:40)
Man butent po operacijos tajp pasidare.o kokie pozymiai tos endometriozes?butent tik tepliojimas?

o del endo, tai cia daug kas gyre straipsni, idedu, pati dar nespejau perskaityt
http://enorca.blogsp...dometrioze.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajociuke: 26 balandžio 2016 - 09:44
QUOTE(Aistrencija @ 2016 04 25, 18:57)
Nu jo.anksciau mm dar susirgau.
Va kajp tik dbr sergu.mm juokingos.o ana men verkiau,kad gausios.taj suprask kajp nori.be to as apie 3men baigus vaikuti maitint.tai gal dar nesusinormalizave

T prasme po konizacijos pirmos mm prasidėjo anksčiau nei turėjo?

dėl žpv tiek prisiskaičiau info, kad galiu daryt savo išvadas, kad:
1. pasigavus žpv jis yra "miego" būsenoje ir išlenda dėl imuniteto nusilipimo, ar kitų tai įtakojančių priežasčių, tokių kaip rūkymas, kitos ligos, uždegimai, kiti virusai
2. žpv pas moterį galima aptikti tik kai jis iš "miego" būsenos pereina į veikimo būseną, o po konizacijos jis yra dauguma atvejų grąžinamas į "miego" būseną
3. nesavarbu ar buvo daryta konizacija, ar žpv buvo išnykęs (grįžęs į "miego" būseną) savaime, jis gali vėl pasireikšti dėl 1. punkte išvardintų priežasčių.
4. užsikrėtus žpv lieka organizame visam gyvenimui tik jis "miega" arba veikia. Kai "miega" jo tyrimu aptikti neįmanoma, todėl nuo to paties partnerio negali nei užsikrėsti pakartotinai nei jam sugrąžinti virusą atgal, nes abu jį turite (to paties tipo), todėl prezervatyvu saugotis reikia su kiekvienu nauju partneriu (tikimybės, kad apsaugos nuo apsikeitimo kitokiais žpv tipais nėra, kaip ir nėra tikimybės, kad neapsaugos, bet viltis yra tokio paties dydžio kaip ir kad nuo viruso įsiskverbimo gali apsaugoti didesnis folio rūgšties ar panašių papildų kiekis ir dar kokie kitokie panašūs variantai t. y. kas saugosi folio rūgštimi, kas prezervatyvais, bet jokių garantijų šiame reikale nėra)
5. konizacija yra labai veiksmingas gydymo būdas panaikinant pakitimus ir perkeliant žpv į "miego" būseną, bet tuo ir baigiasi, tolimesnių garantijų nėra (žr. pirmą punktą). Todėl prieš atliekant konizaciją visais įmanomais būdais reikia stebėti turimų pakitimų progresavimą ir įsitikinti, kad pakitimai nepraeis savaime, kitu atveju nėra prasmės konizuoti to, kas praeitų savaimę, nes daugiau kažkokių kitokių garantijų į ateitį ji nepriduoda, išskyrus tai, kad nepražiopsosime esamų pakitimų staigaus paūmėjimo (kol lauktume, kada jie išnyks)
6. Visa tai ką surašiau yra daugiausia vyraujanti nuomonė, bet visada yra ir mažiau vyraujanti nuomonė, tokia kaip, kad prezervatyvas apsaugo nuo padidintos viruso dozės, arba tai, kad žpv ir pakitimai yra nesusiję dalykai, nes niekur nėra įrodyta, kad pakitimus sukelia žpv, nors pakitimus turinčios moterys beveik visada turi ir žpv ir pagrinde 16 ar 18 tipą.
7. Svarbiausias faktorius ir didžiausias patarimas kaip visada išlieka - imuniteto stiprinimas, miegojimas ne mažiau 7 val. per parą, nerūkymas, sportas ir pan. kaip ir nieko naujo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 26, 10:45)
T prasme po konizacijos pirmos mm prasidėjo anksčiau nei turėjo?

dėl žpv tiek prisiskaičiau info, kad galiu daryt savo išvadas, kad:
1. pasigavus žpv jis yra "miego" būsenoje ir išlenda dėl imuniteto nusilipimo, ar kitų tai įtakojančių priežasčių, tokių kaip rūkymas, kitos ligos, uždegimai, kiti virusai
2. žpv pas moterį galima aptikti tik kai jis iš "miego" būsenos pereina į veikimo būseną, o po konizacijos jis yra dauguma atvejų grąžinamas į "miego" būseną
3. nesavarbu ar buvo daryta konizacija, ar žpv buvo išnykęs (grįžęs į "miego" būseną) savaime, jis gali vėl pasireikšti dėl 1. punkte išvardintų priežasčių.
4. užsikrėtus žpv lieka organizame visam gyvenimui tik jis "miega" arba veikia. Kai "miega" jo tyrimu aptikti neįmanoma, todėl nuo to paties partnerio negali nei užsikrėsti pakartotinai nei jam sugrąžinti virusą atgal, nes abu jį turite (to paties tipo), todėl prezervatyvu saugotis reikia su kiekvienu nauju partneriu (tikimybės, kad apsaugos nuo apsikeitimo kitokiais žpv tipais nėra, kaip ir nėra tikimybės, kad neapsaugos, bet viltis yra tokio paties dydžio kaip ir kad nuo viruso įsiskverbimo gali apsaugoti didesnis folio rūgšties ar panašių papildų kiekis ir dar kokie kitokie panašūs variantai t. y. kas saugosi folio rūgštimi, kas prezervatyvais, bet jokių garantijų šiame reikale nėra)
5. konizacija yra labai veiksmingas gydymo būdas panaikinant pakitimus ir perkeliant žpv į "miego" būseną, bet tuo  ir baigiasi, tolimesnių garantijų nėra (žr. pirmą punktą). Todėl prieš atliekant konizaciją visais įmanomais būdais reikia stebėti turimų pakitimų progresavimą ir įsitikinti, kad pakitimai nepraeis savaime, kitu atveju nėra prasmės konizuoti to, kas praeitų savaimę, nes daugiau kažkokių kitokių garantijų į ateitį ji nepriduoda, išskyrus tai, kad nepražiopsosime esamų pakitimų staigaus paūmėjimo (kol lauktume, kada jie išnyks)
6. Visa tai ką surašiau yra daugiausia vyraujanti nuomonė, bet visada yra ir mažiau vyraujanti nuomonė, tokia kaip, kad prezervatyvas apsaugo nuo padidintos viruso dozės, arba tai, kad žpv ir pakitimai yra nesusiję dalykai, nes niekur nėra įrodyta, kad pakitimus sukelia žpv, nors pakitimus turinčios moterys beveik visada turi ir žpv ir pagrinde 16 ar 18 tipą.
7. Svarbiausias faktorius ir didžiausias patarimas kaip visada išlieka - imuniteto stiprinimas, miegojimas ne mažiau 7 val. per parą, nerūkymas, sportas ir pan. kaip ir nieko naujo  4u.gif

Tajp.anksciau 4d.
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2016 04 26, 09:44)
del zpv, man irgi gine sake butinai tik su prezervatyvu. bet kiek teko dometis, tai nera simtaprocentine apsauga, kad ir partneriui nepersiduos virusas, nes nu logiska, kad lieciasi ir daugiau kuno toje dalyje, kas neapsaugota. centimetras ten ar anen..  g.gif

bet kokiu atveju tas kitas kūno vietas, kurių nedengia prezervatyvas, labai norint galima uždengti apklijuoti ir pan., bet niekur apie tai neminima, matyt nelabai yra prasmės, nes šis virusas skysčiais neplinta, prilietei ir turi, o paskui jokia apsauga nebeturi prasmės.
Jeigu ginė patarė saugotis prezervatyvu, gal dėl kitų priežasčių. Kad kokie nešvarumai nepatektų į neseniai sugijusią žaizdą ir pan. Visa kita paremta kažkokiu kažko tikėjimu, na aš irgi tikiu ir tikiuosi, kad tai padės, vis tiek galvoju pusę metų reikės pasisaugoti, nes jei yra bent kokia viltis, tai reikės ja naudotis, bent prie gimdos kaklelio tų virusų nepriliesti, kas ten žino, o gal tai padės, ir ryklio taukus geriu, nors niekas neįrodė, bet aš jais tikiu, o tikėjimas kartais daro stebuklus 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2016 04 26, 09:48)
Tajp.anksciau 4d.

aš taip tikiuosi, kad man vėluos nors šiek tiek, kas spėtų tas šašas nukristi iki mėnesinių. Man konizacija 17-tą ciklo dieną daryta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 26 balandžio 2016 - 09:55
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 26, 10:45)
dėl žpv tiek prisiskaičiau info, kad galiu daryt savo išvadas, kad:
1. pasigavus žpv jis yra "miego" būsenoje ir išlenda dėl imuniteto nusilipimo, ar kitų tai įtakojančių priežasčių, tokių kaip rūkymas, kitos ligos, uždegimai, kiti virusai

va va, man būtent prieš pusantrų metų išleidus vaiką į darželį labai imunitetas nusilpo, nes kiek sūnus sirgo, tai aš kartu ir dar stipriau, turėjau tris bronchitus iš eilės, tris kursus antibiotikų tą žiemą turėjau...
Atsakyti
Laba diena 4u.gif va katik atejo atsakymas tepynelio,dare skystoje terpeje ir patasyta kad nera IPPN,lb dziaugiuosi ir vel gi neramu,nes priestai buvo ASC-H,ar galejo pats isnykti?ar galiu pasitiketi isvada?
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 04 26, 12:35)
va va, man būtent prieš pusantrų metų išleidus vaiką į darželį labai imunitetas nusilpo, nes kiek sūnus sirgo, tai aš kartu ir dar stipriau, turėjau tris bronchitus iš eilės, tris kursus antibiotikų tą žiemą turėjau...

aš tris paskutinius metus ariau dviem darbais, tuo pačiu du metus studijavau (pastovus stresas), trys antibiotikų kursai nuo vasaros dėl dantų.
Bet va vyras sirgo dvi savaites gripu neseniai, manęs neužkrėtė, nesuprasi to imuniteto.

Papildyta:
QUOTE(jele25 @ 2016 04 26, 13:45)
Laba diena 4u.gif va katik atejo atsakymas tepynelio,dare skystoje terpeje ir patasyta kad nera IPPN,lb dziaugiuosi ir vel gi neramu,nes priestai buvo ASC-H,ar galejo pats isnykti?ar galiu pasitiketi isvada?

Jei nėra, vadinasi nėra thumbup.gif O po kiek laiko darys pakartotinai? Svarbiausia laiku pakartotinai pasitikrinti, nes jei prieš tai buvo, tai tikriausiai po 6 mėn. reiktų pakartotinai pasidaryti.
Atsakyti
Sveikos,

Vilnieciu noreciau paklausti ar domejotes kur geriau daryti konizacija, kurioje ligoninėje, ar taretes su konkreciu daktaru? Ar geriau onkologineme operuotis, gal ten geriau istyria del ar nera kur salia dar pazeidimu. Pas mane biopsijos rezultatas: III laipsnio displazija t.y. CIN3 carcinoma in vitro. Onkocitologinis tepinelis pries savaite iki biopsijos buvo padarytas tai atsakymas buvo ne pakitimu. Del to nezinau kaip tais tepineliais galima pasikliauti.
Atsakyti
QUOTE(Daria @ 2016 04 26, 13:54)
Sveikos,

Vilnieciu noreciau paklausti ar domejotes kur geriau daryti konizacija, kurioje ligoninėje, ar taretes su konkreciu daktaru? Ar geriau onkologineme operuotis, gal ten geriau istyria del  ar nera kur salia dar pazeidimu. Pas mane biopsijos rezultatas: III laipsnio displazija t.y. CIN3 carcinoma in vitro. Onkocitologinis tepinelis pries savaite iki biopsijos  buvo padarytas tai atsakymas buvo ne pakitimu. Del to nezinau kaip  tais tepineliais galima pasikliauti.

Laba,
Ar tepinėlis buvo darytas skystoje terpėje? Nes jei atsakymas buvo be pakitimų, tai kyla klausimas, kokiu pagrindu daryta biopsija?
Mane operavo ne ligoninėje, o poliklinikoje, bet ta pati daktarė operuoja ir santariškėse ir medcentre. Aš daugiau rinkčiausi pagal daktarę, ne pagal vietą. Šiaip jei situacija rimta, tai gal geriau prieš operuojant pas tą patį daktarą užsirašyti į konsultaciją prieš tai.
Atsakyti
QUOTE(Daria @ 2016 04 26, 13:54)
Sveikos,

Vilnieciu noreciau paklausti ar domejotes kur geriau daryti konizacija, kurioje ligoninėje, ar taretes su konkreciu daktaru? Ar geriau onkologineme operuotis, gal ten geriau istyria del  ar nera kur salia dar pazeidimu. Pas mane biopsijos rezultatas: III laipsnio displazija t.y. CIN3 carcinoma in vitro. Onkocitologinis tepinelis pries savaite iki biopsijos  buvo padarytas tai atsakymas buvo ne pakitimu. Del to nezinau kaip  tais tepineliais galima pasikliauti.

Koki daret? paprasta ar skystoj terpej? Del ko dare biopsija, jei tepinelis geras? 4u.gif
Atsakyti