Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Usnee @ 2017 04 23, 07:42)
Aš kažkaip užmiršau paklausti. Ką žinau kokia ten tvarka. Gal kokioj palatoj palikt reiks. O iš seniau žinau, kad kartais būna prasieina. Dabar gal jau nebe  smile.gif  Pasakė tik naktinukus chalatą ir tapkutes atsinešti.

Ir bambalio vandens nepamirskit smile.gif
Atsakyti
Pasidalinkit patirtim, kiek ilgiausia kraujavot po konizacijos? wub.gif
Atsakyti

Pasidalinkit patirtim, kiek ilgiausia kraujavot po konizacijos? wub.gif

Sveika☺pas mane po konizacijos atsakynas buvo mikroinvazivi karcinoma😢t.y. vėzys,daktarė paskambino pasakė kad reikalinga bus gimdos salinimo operacija,apie magnetini kalbos nebuvo😮😮kazkaip keista net😕

O dėl kraujavimo po konizacijos,tai apie desimt dienu didesnis kraujavinas,paskui kai sasas krito "plaukiau",gerai kad tik pusdieni,nes jau galvojau kad teks vėl ligoninen lėkt😕,o paskui patepliojo kazkur iki penktos savaitės,ir sesta sav.jau svaru.

Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 25, 12:14)
Pasidalinkit patirtim,  kiek ilgiausia kraujavot po konizacijos?  wub.gif

2 men.
Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 04 25, 13:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Naira" data-cid="71590117" data-time="1493108046"><div><p>Pasidalinkit patirtim, kiek ilgiausia kraujavot po konizacijos? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Sveika☺pas mane po konizacijos atsakynas buvo mikroinvazivi karcinoma😢t.y. vėzys,daktarė paskambino pasakė kad reikalinga bus gimdos salinimo operacija,apie magnetini kalbos nebuvo😮😮kazkaip keista net😕</p><p>O dėl kraujavimo po konizacijos,tai apie desimt dienu didesnis kraujavinas,paskui kai sasas krito "plaukiau",gerai kad tik pusdieni,nes jau galvojau kad teks vėl ligoninen lėkt😕,o paskui patepliojo kazkur iki penktos savaitės,ir sesta sav.jau svaru.</p>

Dekui uz atsakyma 4u.gif laikykites 4u.gif jei operacija daro , tai bus viskas gerai, kiek as suprantu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2017 04 25, 17:51)

Ilgokai, o cia normalu? Ka gydytojai sako? Kaip dabar jus?
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 25, 10:14)
Pasidalinkit patirtim,  kiek ilgiausia kraujavot po konizacijos?  wub.gif

Iki sekančių mmm . Tai realiai apie mėnesį.

QUOTE(Endrija @ 2017 04 25, 11:26)
Sveika☺pas mane po konizacijos atsakynas buvo mikroinvazivi karcinoma😢t.y. vėzys,daktarė paskambino pasakė kad reikalinga bus gimdos salinimo operacija,apie magnetini kalbos nebuvo😮😮kazkaip keista net

Vakar apie tave pagalvojau. Kokiame "kelyje" dabar esi ?


Truputį ne į temą, bet tiesiog pasidalinsiu šiandiena.
Šiandien buvau Klinikų dienos chemoterapijos skyriuje atsiimti POLA kortelės. Jūs turbūt net neįsivaiduojate kiek daug ten žmonių .... visi guli ir lašinasi ... vieni pasliki ir matosi, kad prastai jaučiasi ... kiti bendrauja ... kažkas kažko laukia ... kažkur pypsi ... kažkas susilašinęs eina namo ... Gyvenimas verda, tik jame daug kančios, prisitaikymo, aptakaus mandagumo sergančiajam ... Vienu žodžiu ...esu pastabi stebėtoja, todėl išėjau kaip maišu daužta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 25 balandžio 2017 - 19:52
QUOTE(Voverė @ 2017 04 25, 21:41)
Iki sekančių mmm . Tai realiai apie mėnesį.
Vakar apie tave pagalvojau. Kokiame "kelyje" dabar esi ?
Truputį ne į temą, bet tiesiog pasidalinsiu šiandiena.
Šiandien buvau Klinikų dienos chemoterapijos skyriuje atsiimti POLA kortelės. Jūs turbūt net neįsivaiduojate kiek daug ten žmonių .... visi guli ir lašinasi ... vieni  pasliki ir matosi, kad prastai jaučiasi ... kiti bendrauja ... kažkas kažko laukia ... kažkur pypsi ... kažkas susilašinęs eina namo ... Gyvenimas verda, tik jame daug kančios, prisitaikymo, aptakaus mandagumo sergančiajam ... Vienu žodžiu ...esu pastabi stebėtoja, todėl  išėjau kaip maišu daužta.

Baisu verysad.gif
O kas ta Pola kortele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 25 balandžio 2017 - 20:33
QUOTE(Naira @ 2017 04 25, 20:32)
Baisu verysad.gif
O kas ta Pola kortele?


POLA organizacija ir kortelė ir ja teikiamos nuolaidos ir pan. POLA partneriai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 25 balandžio 2017 - 20:50
QUOTE(Naira @ 2017 04 25, 11:14)
Pasidalinkit patirtim,  kiek ilgiausia kraujavot po konizacijos?  wub.gif

Po konizacijos neturi kraujuot, pradžioj toks rožinis vandenėlis bėgo, o paskui tepliojo apie mėnesį.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif kasdien uzsuku jusu paskaityt, kazkaip si tema tapo tokia artima, linkiu visoms sveikatos daug ir stiprybes smile.gif as kad nesedet nieko nedarant ir laukti pusmecio kol reiks pasidaryt onkocitologini, susipirkau visus tuos rekomenduojamus papildomus, selena, folio rugsti, vit a+e, b grupes. Bandysiu menesi pagert smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2017 04 25, 19:41)
Truputį ne į temą, bet tiesiog pasidalinsiu šiandiena.
Šiandien buvau Klinikų dienos chemoterapijos skyriuje atsiimti POLA kortelės. Jūs turbūt net neįsivaiduojate kiek daug ten žmonių .... visi guli ir lašinasi ... vieni  pasliki ir matosi, kad prastai jaučiasi ... kiti bendrauja ... kažkas kažko laukia ... kažkur pypsi ... kažkas susilašinęs eina namo ... Gyvenimas verda, tik jame daug kančios, prisitaikymo, aptakaus mandagumo sergančiajam ... Vienu žodžiu ...esu pastabi stebėtoja, todėl  išėjau kaip maišu daužta.


Daug žmonių prie chemo, eilės tiesiog, bet kiekvieno situacija yra individuali. Mano kolegei buvo šalinta gimda dėl gimdos kaklelio vėžio, po metų aptiko vėžį krūtyje ir šalino krūtį. Dabar viskas jai gerai.

QUOTE(triusyte1990 @ 2017 04 26, 08:05)
Labas rytas 4u.gif  kasdien uzsuku jusu paskaityt, kazkaip si tema tapo tokia artima, linkiu visoms sveikatos daug ir stiprybes  smile.gif as kad nesedet nieko nedarant ir laukti pusmecio kol reiks pasidaryt onkocitologini, susipirkau visus tuos rekomenduojamus papildomus, selena, folio rugsti, vit a+e, b grupes. Bandysiu menesi pagert smile.gif

Aš b grupės vitaminų vengiu, nes vienąkart ginei rekomendavus sugėriau b grupės pakuotę tai pajutau krutyje padidėjusią cistą, nors mamologas sakė, kad kaip tik b grupės vitaminai būna skiriami toms cistoms gydyti, bet manęs neįtikino. Folio rūgštį esu gėrusi šeimos daktarės nurodymu dėl per mažo leukocitų kiekio, vit a+e esu gėrusi keturis mėnesius paskyrus mamologui. Selenas man mažiau žinomas. Pernai kai laukė konizacija buvau susigalvojusi gerti ryklio ir krilių taukus pasistiprinimui, bet šiemet jau nebe.
Atsakyti

Iki sekančių mmm . Tai realiai apie mėnesį.

Vakar apie tave pagalvojau. Kokiame "kelyje" dabar esi 

Tas mano kelias kolkas apsiribojo apsilankymu pas savo gine,kuriai daugiau informacijos papasakojau as,negu ji man,menesi laiko bandau prasimust prie norimo daktaro,deja,nesekmingai,tai geguzes 10 uzsiregiatravau pas tapacia kur darė konizacija,deja,bet eilės laaaabai didelės,o labiausiai "pjauna" supratimas,kad laikas man ne draugas😕

Kiek girdėjau,kad operacijas daro butent tas daktaras pas kuri bandziau prasibraut konsultacijai,tai tikiuosi nors pries operacija ji sutikt,ir nuomonę isgirst,dar neramina magnetinio tyrimas😕eilės kiek domejaus visur labai didelės,o laukt labai labai labai nesinori😕ryt eisiu pas savo gine bandysiu prasyt siuntimo tam tyrimui,gal kazkaip greiciau prasibrausiu.

Galvoj kosė😕galėjau jau senai uzsiregistruot tam magnetiniam,bet tiek suaiko setravus buvau,kad pirma reik papult pas ta norima daktara,kad viska kita uzmeciau i sona😡

Atsakyti