Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Tanite @ 2017 04 20, 17:27)
<p>Man pirmą kartą PAP padarė, kai pamatė tą vadinamą žaizdelę. Buvau tik pradėjusi lytinį gyvenimą, 20 metų. Tai man dažnai rasdavo ascus, paskui momentu LSIL buvo, paskui viskas normalizavosi. Bet niekada nesiuntė pas onko iki dabar. Ir ZPV nekartojom iki šio momento. Bet onkoginekologė sakė būtinai kartosim zpv, kai jau ateisiu aš pas ją po gimdymo (jei pavyks greitu laiku pastoti). Jei nepavyksta, tai po pusmečio rodausi. Ir dar pasakė, kad jeigu neplanuočiau nėštumo, sekantis žingsnis būtų vakcinacija. Tai kadangi dabar jokių vakcinų negali man leisti, nebesigilinau. Tik šiek tiek keista, kai zpv teigiamas, prie ko ta vakcina. Gal nuo kitų tipų apsaugot nebent  hmm.gif </p>

As tai aplamai galima sakyt dziaugiuosi,kad daktare po dvieju ascus pasiule ta konizacija.maziau mane sutraumavo.jei ne,tai butu reikeja daryt biopsija,koloskopija.o kai ispjove.pasake cin3.
bet dar uzknisa,kad negalima pasakysi ar vietomis radikaliai ispjauta verysad.gif
Uztat seimos d. Siunte pas onkoginekologe.ta paziurejo mane,pasiule kt.ir pasidaryt žpv ir skystoje terpeje.
O kazin jei yra endimetrioze,tai su ja buna geras pap atsakymas?
Papildyta:
Man 27metai,tai galima vakcinuotis?
Pas mane dabar nera zpv.
bet vistiek neramina.sakau gal mazu negeras atsakymas.ar ka.bet reik manyt kad tikrai jo nera.gal uzmiges.
nes jis atceit ir isvysto ta vezi ilgainiui,taip sake onko.
Ar yra tokiu kad be zpv atsirado pakitimai?
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 20, 12:56)
Gal yra tema kur yra sergančių šia liga? tokia populiari liga, o temoje "Gimdos kaklelio vėžys" paskutiniai pokalbiai tik 2016 m....
Gal čia yra kam pašalinta gimda dėl to?

Dėkui


Sveika,

aš daugiausiai bendravau vilties temoj, ten visos arab pačios susidūrę ar jų artimieji su įvairiom formom, stadijom ir t.t..
mano atsakymas po konizacijos buvo toks kaip jūsų. Gruodžio mėn. pašalino gimdą, gimdos kaklelį ir limfmazgius. Gegužės 30 laukia pirmas rimtas patikrinimas, kuo arčiau data, tuo daugiau visokių minčių ir pojūčių.
Jei kažkas domina ar norit šiaip pabendrauti, galit rašyt į a.ž., kad neteršti čia eterio.
Mielai pasidalinsiu savo patirtim ir išgyvenimais, o čia palinkėsiu vidinės stiprybės ir nusititeikimo, kad viskas bus gerai ( o taip ir bus).
Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2017 04 20, 20:44)
Sveika,

aš daugiausiai bendravau vilties temoj, ten visos arab pačios susidūrę ar jų artimieji su įvairiom formom, stadijom ir t.t..
mano atsakymas po konizacijos buvo toks kaip jūsų. Gruodžio mėn. pašalino gimdą, gimdos kaklelį ir limfmazgius. Gegužės 30 laukia pirmas rimtas patikrinimas, kuo arčiau data, tuo daugiau visokių minčių ir pojūčių.
Jei kažkas domina ar norit šiaip pabendrauti, galit rašyt į a.ž., kad neteršti čia eterio.
Mielai pasidalinsiu savo patirtim ir išgyvenimais, o čia palinkėsiu vidinės stiprybės ir nusititeikimo, kad viskas bus gerai ( o taip ir bus).

dėkui 4u.gif
Atsakyti

Papildyta:
Man 27metai,tai galima vakcinuotis?
Pas mane dabar nera zpv.
bet vistiek neramina.sakau gal mazu negeras atsakymas.ar ka.bet reik manyt kad tikrai jo nera.gal uzmiges.
nes jis atceit ir isvysto ta vezi ilgainiui,taip sake onko.
Ar yra tokiu kad be zpv atsirado pakitimai?

Man 30, o kalbėjo apie vakciną, tai manau galima bet kokio amžiaus, tik koks to tikslingumas mano atveju, nežinau.
O aie zpv kalbama daug, nes tai didžiausias sukėlėjas tų pakitimų. Bet kiek teko skaityti ir domėtis, būna atvejų ir be zpv.

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 04 20, 20:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Aistrencija" data-cid="71580780" data-time="1492700847"><div><p>Papildyta:
Man 27metai,tai galima vakcinuotis?
Pas mane dabar nera zpv.
bet vistiek neramina.sakau gal mazu negeras atsakymas.ar ka.bet reik manyt kad tikrai jo nera.gal uzmiges.
nes jis atceit ir isvysto ta vezi ilgainiui,taip sake onko.
Ar yra tokiu kad be zpv atsirado pakitimai?</p></div></blockquote><p>Man 30, o kalbėjo apie vakciną, tai manau galima bet kokio amžiaus, tik koks to tikslingumas mano atveju, nežinau.
O aie zpv kalbama daug, nes tai didžiausias sukėlėjas tų pakitimų. Bet kiek teko skaityti ir domėtis, būna atvejų ir be zpv.
</p>

Tai gal jis užmigo pas mane.
As tai nezinau,ar skiepyciausi.man atrodo reik nuo jaunystes.dar nepradejus santykiu.
Galvoju,galvoju.kas bus,jei atsakymas vel bus ascus?
Pasirysciau,kad antra karta konizuotu.bet gal nereiks.as visad galvoju,tik kas blogai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 04 20, 20:55)
Tai gal jis užmigo pas mane.
As tai nezinau,ar skiepyciausi.man atrodo reik nuo jaunystes.dar nepradejus santykiu.
Galvoju,galvoju.kas bus,jei atsakymas vel bus ascus?
Pasirysciau,kad antra karta konizuotu.bet gal nereiks.as visad galvoju,tik kas blogai verysad.gif

Sveikos.nu buvau pas gine.paime tepineli paprasta.paziurejo gimda,kiausides.sake jei bus blogas atsakymas tada gal imsime skystoje terpeje,arba gal duos siuntima koloskopijai.
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2017 04 21, 13:29)
Sveikos.nu buvau pas gine.paime tepineli paprasta.paziurejo gimda,kiausides.sake jei bus blogas atsakymas tada gal imsime skystoje terpeje,arba gal duos siuntima koloskopijai.

Sakau ar matosi,kad kaklelyje kazkas daryta?sako,nu trumpesnis
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 20, 12:56)
Gal yra tema kur yra sergančių šia liga? tokia populiari liga, o temoje "Gimdos kaklelio vėžys" paskutiniai pokalbiai tik 2016 m....
Gal čia yra kam pašalinta gimda dėl to?

Dėkui

Nepabėk tik ir imk balioną 4u.gif Mums rūpi.

QUOTE(Naira @ 2017 04 20, 13:30)
Čia po konizacijos tokie atsakymai. Dabar magnetinį rezonansą darys, žiūrės ar nėra metastazių. o aš jaučiu, kad yra, nes man skauda dubenį, koją...
jei neras metastazių, tai išims gimdą


Lauksime gerų rezultatų.
Atsakyti
Merginos, o kai darė konizaciją, tai į ligoninę kažkas atlydėjo? Man tik biopsija su narkoze, bet susimąsčiau, o tai kur daiktus palikti? Palatoj lyg ir nesaugu anksčiau būdavo.
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2017 04 22, 08:08)
Merginos, o kai darė konizaciją, tai į ligoninę kažkas atlydėjo? Man tik biopsija su narkoze, bet susimąsčiau, o tai kur daiktus palikti? Palatoj lyg ir nesaugu anksčiau būdavo.


Mane atlydėjo, bet nebūtina, daugiausia pačios atvažiuoja kiek žinau. Nes pašaliniams kartu būti ten neleidžia. O daiktams susidėt duoda spintelę su raktu, pasiimt galima kokią knygą, jei ilgai laukt reiktų. davė naktinius, dar savo chalatą turėjau, bet yra ir ligoninės.Tapkes rei turėti, ir eini į pooperacinę palatą laukt.Ten daug laukiančių bent jau kai aš buvau buvo . Iš ten po vieną vis pasiima daktarai, ir po to grąžina atgal smile.gif
Iš karto prižadina, ir jei turi jėgų gali eit smile.gif

Gal ne visur vienodai viskas vyksta, nežinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 22 balandžio 2017 - 10:08
QUOTE(Usnee @ 2017 04 22, 06:08)
Merginos, o kai darė konizaciją, tai į ligoninę kažkas atlydėjo? Man tik biopsija su narkoze, bet susimąsčiau, o tai kur daiktus palikti? Palatoj lyg ir nesaugu anksčiau būdavo.

Abu kartus viena atvažiavau. Pirmadienis .. kas į mokyklas, kas į darbus , o aš į ligoninę. O ką ten labai veštis brangaus ? Skudurai dzin, nebent telefonas brangus. Tak galima pigesnį įsimesti, jei vagysčių bijote. Ale kadangi aš nieko nebijau, tai pasidėjau telefoną į spintelę ir tiek žinių ... Rasiu gerai, nerasiu- puiki proga nusipirkti naują ! biggrin.gif biggrin.gif Gyvenau dvi paras viena, o paskui gavau kaimynką. Jei būtų prašiusi pasaugoti daiktus per operaciją, būčiau saugojusi, jei būčiau mačiusi besikėsinantį į jos daiktus pašalinį žmogų , būčiau savo plačia gerkle užstaugusi biggrin.gif Bet viskas buvo gerai ..... nei man kas dingo, nei mano kaimynkai. Klinikų personalas sąžiningas.
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2017 04 22, 11:40)
Abu kartus viena atvažiavau. Pirmadienis .. kas į mokyklas, kas į darbus , o aš į ligoninę. O ką ten labai veštis brangaus ? Skudurai dzin, nebent telefonas brangus. Tak galima pigesnį įsimesti, jei vagysčių bijote. Ale kadangi aš nieko nebijau, tai pasidėjau telefoną į spintelę ir tiek žinių ... Rasiu gerai, nerasiu- puiki proga nusipirkti naują ! biggrin.gif biggrin.gif Gyvenau dvi paras viena, o paskui gavau kaimynką. Jei būtų prašiusi pasaugoti daiktus per operaciją, būčiau saugojusi, jei būčiau mačiusi besikėsinantį į jos daiktus pašalinį žmogų , būčiau savo plačia gerkle užstaugusi biggrin.gif Bet viskas buvo gerai ..... nei man kas dingo, nei mano kaimynkai. Klinikų personalas sąžiningas.


Aš kažkaip užmiršau paklausti. Ką žinau kokia ten tvarka. Gal kokioj palatoj palikt reiks. O iš seniau žinau, kad kartais būna prasieina. Dabar gal jau nebe smile.gif Pasakė tik naktinukus chalatą ir tapkutes atsinešti.
Atsakyti
Gal kas pasakysit, ar užsiregistravus per sergu.lt "žaliam koridoriuj" reikalingas gydytojo siuntimas? jei be siuntimu, kokios kainos gal žinote pasikonsultuoti?


dėkui
Atsakyti