Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Va būtent dėl to amžiaus labai stereotipai. Pvz man visai jaunutei atsirado krūty darinukas. Maždaug nieko čia tokio, daug kam taip būna, nesuk galvos. Aišku ėjau vis tikrintis, ar nedidėja ir pan. Galiausiai neiškenčiau, sakau šalinam, nenoriu aš jo turėti. Išoperuoja, paaiškėja, kad ten tokio tipo adenoma, kuri yra linkusi supiktybėti. Atėjęs gydytojas man taip ir pasako - gerai, kad laiku susigriebėm. Na ir aišku liepė lankytis kasmet ir tiktintis. Tą ir darau, bet paskutinio vizito metu echoskopuotoja man atskaito moralą, ko čia einu, eilę užimu, kitos moterys ateit negali ir pan. Lyg aš ten pramogaut atėjus būčiau ir šiaip neturiu ką veikt.

Va, va, stereotipai. O po to kai ateini su rimta bėda jau, tai gauni velnių "kodėl anksčiau nesikreipei?" :))

Atsakyti
vakar sulaukiau blogų tyrimų atsakymų...
"Gimdos kaklelio piktybinis navikas"....
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 20, 13:48)
vakar sulaukiau blogų tyrimų atsakymų...
"Gimdos kaklelio piktybinis navikas"....

verysad.gif Laikykitės, viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2017 04 20, 14:53)
verysad.gif Laikykitės, viskas bus gerai. 4u.gif


Gal yra tema kur yra sergančių šia liga? tokia populiari liga, o temoje "Gimdos kaklelio vėžys" paskutiniai pokalbiai tik 2016 m....


Gal čia yra kam pašalinta gimda dėl to?

Dėkui
Atsakyti

Labas. Aš ir iš gydytojos. Na nešneki, nepaaiškinanti, jei neklausi (o iš to lengvo streso nelabai man ir kilo kokių klausimų sėdint kainete). Tai tik biopsijai užrašė, su pilna narkoze. Tad kaip suprantu (pasiskaičius SM), darys rimtesnę biopsiją, daugiau ims mėginiui ir iš giliau? Dabar mėnesį laukt, jau taip neramu.

Gal yra tema kur yra sergančių šia liga? tokia populiari liga, o temoje "Gimdos kaklelio vėžys" paskutiniai pokalbiai tik 2016 m....


Gal čia yra kam pašalinta gimda dėl to?

Dėkui

Stiprybės ir pozityvių minčių! Paskaitykit temą atgal, kažkur buvau skaičiusi, lyg kažkuriai buvo šalinta gimda. Čia po biopsijos tokie atsakymai?

Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 20, 14:56)
Gal yra tema kur yra sergančių šia liga? tokia populiari liga, o temoje "Gimdos kaklelio vėžys" paskutiniai pokalbiai tik 2016 m....
Gal čia yra kam pašalinta gimda dėl to?

Dėkui


Labai jus uzjauciu. Daug panasaus likimo moteru rastumete facebooke grupej "issigydziau vezi". Bet man cia labai viskas neaisku. Juk jums tik ASC-H buvo rade. O dabar jau visai blogai verysad.gif tie tyrimai tik gyvenima gadina.
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2017 04 20, 15:10)
<p>Labas. Aš ir iš gydytojos. Na nešneki, nepaaiškinanti, jei neklausi (o iš to lengvo streso nelabai man ir kilo kokių klausimų sėdint kainete). Tai tik biopsijai užrašė, su pilna narkoze. Tad kaip suprantu (pasiskaičius SM), darys rimtesnę biopsiją, daugiau ims mėginiui ir iš giliau? Dabar mėnesį laukt, jau taip neramu.
</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Naira" data-cid="71580169" data-time="1492685786"><div><p>Gal yra tema kur yra sergančių šia liga? tokia populiari liga, o temoje "Gimdos kaklelio vėžys" paskutiniai pokalbiai tik 2016 m....
Gal čia yra kam pašalinta gimda dėl to?

Dėkui</p></div></blockquote><p></p><p>Stiprybės ir pozityvių minčių! Paskaitykit temą atgal, kažkur buvau skaičiusi, lyg kažkuriai buvo šalinta gimda. Čia po biopsijos tokie atsakymai?
</p>

Čia po konizacijos tokie atsakymai. Dabar magnetinį rezonansą darys, žiūrės ar nėra metastazių. o aš jaučiu, kad yra, nes man skauda dubenį, koją...
jei neras metastazių, tai išims gimdą

Papildyta:
QUOTE(4blueflower @ 2017 04 20, 15:14)
Labai jus uzjauciu. Daug panasaus likimo moteru rastumete facebooke grupej "issigydziau vezi". Bet man cia labai viskas neaisku. Juk jums tik ASC-H buvo rade. O dabar jau visai blogai verysad.gif tie tyrimai tik gyvenima gadina.

jo, man rado ASC-H-ir HSIL. Tai aš kaip suprantu ASC-H- yra negerai, ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 20 balandžio 2017 - 13:31
QUOTE(Naira @ 2017 04 20, 15:30)
Čia po konizacijos tokie atsakymai. Dabar magnetinį rezonansą darys, žiūrės ar nėra metastazių. o aš jaučiu, kad yra, nes man skauda dubenį, koją...
jei neras metastazių, tai išims gimdą

Papildyta:

jo, man rado ASC-H-ir HSIL. Tai aš kaip suprantu ASC-H- yra negerai, ar kaip?

ASC-H reiskia nezymius pakitimus su zymiu itarimu. O HSIL teiskia zymius didelius pakitimus bet dar ne vezi. Cia ikiveziniai pakitimai. Vezys tai CIS arba carcinoma.
Atsakyti
Sveikos.
Kaip gyvuojate?
As ryt eisiu imti tepineli.
Po 7 men laiko.tik klausimas koki darytis?ar paprasta,ar skystoje terpeje?
Atsakyti

Naira, užjaučiu dėl atsakymo. Tikrai nuoširdžiai tikėjausi, kad vėžio nebus. Kada dabar einat tolimesniems tyrimams? Gal skubos tvarka bandys vietą gauti? Laikykitės.

Aistrencija, nors sako, kad skystoj terpėj geriau, bet mano atveju tai labai dviprasmiška nuomonė. Paprastas - ASC-H, skysta terpė - ASCUS, biopsija CIN2-3, PAP po biopsijos  - be pakitimų. Taip išeitų PAP buvo tikslesnis pirmu kartu parodęs žymius pakitimus, o skysta įnešė abejonių. 

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 04 20, 16:44)
<p>Naira, užjaučiu dėl atsakymo. Tikrai nuoširdžiai tikėjausi, kad vėžio nebus. Kada dabar einat tolimesniems tyrimams? Gal skubos tvarka bandys vietą gauti? Laikykitės.

Aistrencija, nors sako, kad skystoj terpėj geriau, bet mano atveju tai labai dviprasmiška nuomonė. Paprastas - ASC-H, skysta terpė - ASCUS, biopsija CIN2-3, PAP po biopsijos  - be pakitimų. Taip išeitų PAP buvo tikslesnis pirmu kartu parodęs žymius pakitimus, o skysta įnešė abejonių. 
</p>

Pasitarsiu su daktare.
As tai darydavau paprasta pagal programa.tai ascus du kart.padare konizacija,tada cin3.tada vel paprasta,tai ascus.bet seimos daktare sake nieko baisaus nematau.
Po to dariausi žpv ir skystoje.tai vistiek ascus.dabas beveik 7 men praejo.tai vel darysiuosi.
ziurekit,o kas kiek laiko reikia darytis žpv tyrima?
Dar gerai butu visus tyrimu atsakymus susirinkti.ir tiesiog lyginti.
As bijau tu ascus.gal vezys jau ten mane eda verysad.gif
Man buvo ta erozija.man pasake kai buvo man 19m.o pirma pap atlikau tik 25m .pagalvoju dabar,kodel manes nepaskatino anksciau pasitikrinti.hm
Atsakyti

Man pirmą kartą PAP padarė, kai pamatė tą vadinamą žaizdelę. Buvau tik pradėjusi lytinį gyvenimą, 20 metų. Tai man dažnai rasdavo ascus, paskui momentu LSIL buvo, paskui viskas normalizavosi. Bet niekada nesiuntė pas onko iki dabar. Ir ZPV nekartojom iki šio momento. Bet onkoginekologė sakė būtinai kartosim zpv, kai jau ateisiu aš pas ją po gimdymo (jei pavyks greitu laiku pastoti). Jei nepavyksta, tai po pusmečio rodausi. Ir dar pasakė, kad jeigu neplanuočiau nėštumo, sekantis žingsnis būtų vakcinacija. Tai kadangi dabar jokių vakcinų negali man leisti, nebesigilinau. Tik šiek tiek keista, kai zpv teigiamas, prie ko ta vakcina. Gal nuo kitų tipų apsaugot nebent  :hmm: 

Atsakyti