Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Tanite @ 2017 04 14, 13:16)
<p>Sulaukit atsakymo, o tada jau bus aišku, kas ir kaip. Gal tie kraujavimai dėl hormoninių kažkokių sutrikimų, o ne dėl kaklelio. Geriau nespėlioti, nes labai daug nervų susigadina tokiais atvejais. Suprantu, kad pergyvenat, bet pasistenkit kaip įmanoma labiau visas tas blogas mintis į šoną nustumti.</p>

Tai taip, žinau, kad reikia sulaukti smile.gif
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 14, 12:58)
Tai taip, žinau, kad reikia sulaukti smile.gif
Dėkui 4u.gif

Man labai stipriai kraujavo 1.5 men po konizacijos,irgi tą patį sakė -hormoniniai sutrikimai ir t.t.. Po 2 savaičių kraujavimo liepė gert Duphastoną - per porą dienų viskas baigės.
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 14, 11:02)
Konizaciją padarė kovo 31, tai aišku, kad kraujuoju, tik ne taip baisiai.Tai čia turbūt normalu. Gydytoja sakė kreiptis, tik jei čiurkšle kraujuos.


Aš kraujavau po konizacijos iki pat mmm. Po konizacijos kokius 3 mėnesius mmm irgi buvo labai dažnos ir gausios. Vėliau apsitvarkė.

Dabar po endometriozės iš kiaušidės pašalinimo vėl smaginuosi. Savaitė švari .... savaitė mmm ... savaitė švari ... savaitė mmm. Žiūrėsime kaip čia toliau klosis. Dar trijų mėnesiu po operacijos nėra. Nusipirkau nakvišos aliejaus. Tipo bandau sau padėti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 15 balandžio 2017 - 16:19

Merginos, o aš čia taip pamąsčiau. Ar neplanavot pasitikrinti sveikatos (kitų organų)? Na ne vėžys rastas daug kam, bet vis tiek. Nėra tokių minčių? O gal gyd. rekomendavo?

Aš tai nežinau, ar sutapimas, ar ne, bet po naujų buvo kažkokie spudimo šokinėjimai, keista savijauta taip staigiai užeinanti, bet staigiai ir praeinanti. Kartais lyg širdį suskausdavo. Eisiu dar prašytis skydliaukės echo, bet mąstau ir apie kitų organų echo.

Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2017 04 14, 23:27)
Man labai stipriai kraujavo 1.5 men po konizacijos,irgi tą patį sakė -hormoniniai sutrikimai ir t.t.. Po 2 savaičių kraujavimo liepė gert Duphastoną - per porą dienų viskas baigės.

Kad aš prieš konizaciją pradėjau stipriai kraujuot.... Nežinau kuom čia man baigsis. Nusibodo tokia savijauta nenormali. Dar tas atsakymo laukimas. Bet kažkokia mistika su tais tyrimų atsakymais. Aš galvojau, kad po konizacijos pasakys ar vėžys yra ar ne ir kelinta stadija. O dabar tai visai nieko nesuprantu...
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2017 04 17, 09:39)
Na ne vėžys rastas daug kam, bet vis tiek. Nėra tokių minčių?


Nėra dienos kada apie tai nepagalvočiau. Diagnozė paženklino. Deja.

Aš turiu savo terapiją - fizinį krūvį, jeigu kūnas leidžia. Kai ima pasiutimas ir mintys per daug nuklysta ten kur nevalia, einu į treniruotes arba .... Arba sėdu ant dviračio ir minu iki artimiausio kalno. Mažiausiai du kartus visu greičiu užminu viršun, kol pritrūkstu oro. ....Arba bėgu 5 - 10 km , kol išsivalo galva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 17 balandžio 2017 - 11:32
QUOTE(Naira @ 2017 04 17, 10:52)
Kad aš prieš konizaciją pradėjau stipriai kraujuot....


Dilgėlių arbatos "kibirais" pagerk. Dilgėlė kraujo krešumą didina, geležį taip pat. Dabar šviežučių jau yra. Trejetą- ketvertą šakučių su blenderiu (ar kokteiline) prasuk, papildomai kokį vaisių įsimetusi ir šviežią kokteiliuką išgerk. Tikrai nebritku t.y. beveik jokio kitokio skonio nepajausi. Nauda dar didesnė. Labai rekomenduoju pastarąjį variantą.
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2017 04 17, 13:48)
Dilgėlių arbatos "kibirais" pagerk. Dilgėlė kraujo krešumą didina, geležį taip pat. Dabar šviežučių jau yra. Trejetą- ketvertą šakučių su blenderiu (ar kokteiline) prasuk, papildomai kokį vaisių įsimetusi ir šviežią kokteiliuką išgerk. Tikrai nebritku t.y. beveik jokio kitokio skonio nepajausi.  Nauda dar didesnė. Labai rekomenduoju pastarąjį variantą.

Dėkui 4u.gif geriu dilgėlių arbatą, geležį ir vit C smile.gif tikiuosi ne per daug smile.gif
Atsakyti

Nėra dienos kada apie tai nepagalvočiau. Diagnozė paženklino. Deja.

Aš turiu savo terapiją - fizinį krūvį, jeigu kūnas leidžia. Kai ima pasiutimas ir mintys per daug nuklysta ten kur nevalia, einu į treniruotes arba .... Arba sėdu ant dviračio ir minu iki artimiausio kalno. Mažiausiai du kartus visu greičiu užminu viršun, kol pritrūkstu oro. ....Arba bėgu 5 - 10 km , kol išsivalo galva.

Bet profilaktiškai nėra minčių nueiti išsitirti ir kitų organų? Žinau, kad yra ir nieko nesergančių žmonių, einančių viso kūno echo ir dar kažkam  metus kartą. Tikrinasi sveikatą, pagrinde - ar nėra vėžio užuomazgų...

Aš dar be diagnozės, bet tokių minčių kirba. Manau, paveikė ir aplinka (du jauni žmonės ~30m susidurė su tuo ir su gydymu).

Atsakyti
Aš tai visada vadovaujuos tokia logika, kad jeigu kyla minčių pasitikrinti, tai ir reikia padaryti. Tik į mane visada kreivai gydytoja žiūri, lyg labai norėčiau aš ligų sau rast (maždaug ai jauna, ko čia kabinėjies prie savęs). Tai bent jau kraujo tyrimus einu ir privačiai pasidarau (specifinius vitaminų ir pan.), o jeigu reiktų kokios echoskopijos, ko gero reiktų pripasakot, kad ką nors skauda, tada ir paskirtų, arba vėlgi - eiti mokamai privačiai. Vyras norėjo vidaus organų echo pasidaryti, tai sako, ok ateik užrašysim pagal kvotą. Ateina sutartą dieną, sako, oj, jau išdalinom vietas, tai nebent mokamai gali. 
Atsakyti

Aš tai visada vadovaujuos tokia logika, kad jeigu kyla minčių pasitikrinti, tai ir reikia padaryti. Tik į mane visada kreivai gydytoja žiūri, lyg labai norėčiau aš ligų sau rast (maždaug ai jauna, ko čia kabinėjies prie savęs). Tai bent jau kraujo tyrimus einu ir privačiai pasidarau (specifinius vitaminų ir pan.), o jeigu reiktų kokios echoskopijos, ko gero reiktų pripasakot, kad ką nors skauda, tada ir paskirtų, arba vėlgi - eiti mokamai privačiai. Vyras norėjo vidaus organų echo pasidaryti, tai sako, ok ateik užrašysim pagal kvotą. Ateina sutartą dieną, sako, oj, jau išdalinom vietas, tai nebent mokamai gali. 

Nu va aš ir mąstau, kad mintys be reikalo neatsiranda. Gydytoja irgi kreiviau žiūri, jauna, tai kokios čia dar ligos. Bet geriau tikrintis ir nieko nerasti, nei ateiti jau su didele problema ir rasti vėlai. Aišku baisu ir tų iš aplinkos įteigtų minčių, kaip kad va aplinkui daugiau sergančių, tada ir pačiai kyla minčių, jog visko gali būti. Nebūtų aplinkui, nekiltų turbūt ir pačiai.

Atsakyti

Va būtent dėl to amžiaus labai stereotipai. Pvz man visai jaunutei atsirado krūty darinukas. Maždaug nieko čia tokio, daug kam taip būna, nesuk galvos. Aišku ėjau vis tikrintis, ar nedidėja ir pan. Galiausiai neiškenčiau, sakau šalinam, nenoriu aš jo turėti. Išoperuoja, paaiškėja, kad ten tokio tipo adenoma, kuri yra linkusi supiktybėti. Atėjęs gydytojas man taip ir pasako - gerai, kad laiku susigriebėm. Na ir aišku liepė lankytis kasmet ir tiktintis. Tą ir darau, bet paskutinio vizito metu echoskopuotoja man atskaito moralą, ko čia einu, eilę užimu, kitos moterys ateit negali ir pan. Lyg aš ten pramogaut atėjus būčiau ir šiaip neturiu ką veikt.

Atsakyti