Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

kažin kiek milimetrų tas kūgis apima? O gal leep procedūros paveiksliukų kur yra?
Papildyta:
kažin kiek milimetrų tas kūgis apima? O gal leep procedūros paveiksliukų kur yra?
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 04 11, 11:05)
Man ėmė tyrimą į skystą terpę, o paskui žiūrėjo kolposkopu. Sakė, kad kaklelis normalus. Bet kai ji ten valė man gleives, o jų buvo tikrai nemažai, tai graužė, skaudėjo. Biopsijos neėmė, nes kol kas neaišku, ar jos reikia. Po atsakymų iš patologinio centro bus aišku, ką toliau daryti.

Man paskutinį kartą ginė sakė, kad po konizacijos gimdos kaklelis jautrus pasidaro. Ir įspėjo, kad nesusipergyvenčiau, jei truputį pasirodytų kraujo po PAP tyrimo ėmimo.
Ir man irgi graužia per kolposkopiją, nes ten tą GK kažkuo nudažo, tai man irgi iš karto pasakė, kad gali būt perštėjimas.
Tad gal laukit ramiai atsakymų, vis tiek tos mintys nieko nepakeis.

Visoms mums cia laiku viskas atrasta, visos esam atsakingos, domimes kas su mumis darosi, einam/tikrinames/daromes papildomus tyrimus. viskas bus gerai 4u.gif

Dėl gimdymų... Na mes jau apsivaikavę, tad tokių klausimų nekyla. Bet pirmo nestumo metu, man sake, kad GK negrazus, atseit po gimdymo ateik, sutvarkysim. Tai speju, kad cia tas pacias bedas gyd. omeny turejo ir mate. Po gimdymo GK susitvarke pats. Antro nestumo metu jokiu bedu nebuvo. o dabar po daug metu vel islindo...

Konizacijos metu gyd. klause ar dar noresim vaiku. Man sake, kad ju tikrai bus galima turet ir netgi rekomendavo dar vienam pasiryzti kaip teigiamai veikiancia priemone smile.gif Tik sake priklausomai nuo to kiek ten ko "nukonizuos" priklauso kiek laiko lukteret reiktu po operacijos. Po maniskes konizacijos - pazeidimai pavirsiniai - sake, kad nors ir kita menesi planuot nestuma butu galima....

Jau bandziau kazkada uzvest kalba apie papildus, bet kazkaip neiisivyste. as turiu bedu su skydliauke, nieko ypatingo, stebejimo busenoj daug metu jau. tai vat, kadangi visi ilgalaikiai uzdegimai linke supiktybet, man ne vienas endokrinologas primygtinai siule gerti selena kaip bendra priesvezini preparata. pasiskaitykit jei kuriai idomu, man tai jis atrodo labai neblogai... pati kai cia bedos su GK islindo buvau ji numetus, dabar vel prisiminiau...
Atsakyti

Dėl papildų, kai sužinojau PAP atsakymą, iš karto puoliau naršyt internete apie tai. Radau tokį antioksidantų ir vitaminų rinkinuką, kurį pataria naudoti, tik nesigilinau per daug, kiek laiko tai patariama daryti, nes sąrašas nemenkas. Esmė tokia, kad eina B grupės vitaminai, vit. C, A, E, selenas, folio rūgštis, cinkas.

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 04 13, 13:34)
<p>Dėl papildų, kai sužinojau PAP atsakymą, iš karto puoliau naršyt internete apie tai. Radau tokį antioksidantų ir vitaminų rinkinuką, kurį pataria naudoti, tik nesigilinau per daug, kiek laiko tai patariama daryti, nes sąrašas nemenkas. Esmė tokia, kad eina B grupės vitaminai, vit. C, A, E, selenas, folio rūgštis, cinkas.

</p>


O koks tikslus to papildo pavadinimas? Sudomino.
Atsakyti

O koks tikslus to papildo pavadinimas? Sudomino.

Ten ne papildas, o tiesiog atskiri komponentai. Ir dar dozėm tokiom padidintom, tai abejoju, ar yra kas nors sukūręs vienoj tabletėj viską sudėta. Man tai atrodo kosmosas kasdien po kokias 9 tabletes susiverst į save, skrandžiui amen. Aš geriu folio (nes planavom lialių) ir seleną (tik mano turimos kapsulės baisiai smirdi, tenka nekvėpuot). Na dar geležį naudoju, bet čia dėl per mažo hemoglobino.

Atsakyti
Skaitau vis šią temą ir vistiek kyla klausimų...

Bjauriausias laikas yra laukimas tų atsakymų.

Laukiu konizacijos atsakymų. ir noriu paklausti kas žinote, jei jau yra vėžys, kad 3 ar 4 stadijos, tai ji konizacijos atsakymai parodys? wub.gif


Mano savijauta bloga buvo ir prieš operaciją, alpau, kraujavau 2 mėn, sutrikimai iš vis prieš pusę metų pasidarė. O dieną prieš operaciją ar nuo nervų, ar kaip ten buvo, kraujas kaip vanduo tekėjo.... Atsidūriau net priėmime. Todėl prisigalvoju visko.... Ar čia susiję, ar nesusiję su tuo vėžiu...
Gal kam panašiai buvę?

dėkui 4u.gif

Atsakyti

Naira, konizacija gali parodyti, kad vėžys, bet stadija nustatomas kitais tyrimais, nes stadija priklauso nuo išplitimo organizme (metastazių). O ką priėmime dėl to kraujavimo sakė? Kvietė ginekologus? 

Atsakyti

Grįžau iš onko. Paliko mane ramybėje kol kas. Aišku reikės pasirodyti po pusmečio, jeigu nepastosiu. O jei pastoju, tai vidury nėštumo ateit liepė. Kažkiek neramu, bet manau gydytoja žino, ką daro. PAP atėjo absoliučiai švarus po biopsijos. Tai ji traktuoja taip, kad matomai viską ir nuėmė (nes pažeidimai labai smulkūs buvo). Tikiuosi taip ir yra. Visgi nuojautą turiu neabejotinai gerą, gaila, kad ne visada ja pasikliauju gyvenime. 

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 04 14, 12:21)
<p>Naira, konizacija gali parodyti, kad vėžys, bet stadija nustatomas kitais tyrimais, nes stadija priklauso nuo išplitimo organizme (metastazių). O ką priėmime dėl to kraujavimo sakė? Kvietė ginekologus? </p>

Dėkui už atsakymą.
Jo, ginekologė mane apžiūrėjo, suleido kažkokių vaistų, kad pristabdytų. Labai nieko neaiškino. Gal sutriko, sakė taip būna. Gal vėliau hormonais reguliuos. O kai darė konizaciją tai ir abraziją kartu padarė, išvalė gimdą, kaip supratau nuo kraujo. Ir jeigu vėl pasipils, atvažiuot. Tai kažkokioj baimėj gyvenu, kas čia su manim bus...
Atsakyti

Dėkui už atsakymą.
Jo, ginekologė mane apžiūrėjo, suleido kažkokių vaistų, kad pristabdytų. Labai nieko neaiškino. Gal sutriko, sakė taip būna. Gal vėliau hormonais reguliuos. O kai darė konizaciją tai ir abraziją kartu padarė, išvalė gimdą, kaip supratau nuo kraujo. Ir jeigu vėl pasipils, atvažiuot. Tai kažkokioj baimėj gyvenu, kas čia su manim bus...

O kada turėtų jau atsakymas buti? Kiek laiko po konizacijos? Nežinau net ką pasakyti. O dabar irgi kraujuojat? 

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 04 14, 12:57)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Naira" data-cid="71570430" data-time="1492159138"><div><p>Dėkui už atsakymą.
Jo, ginekologė mane apžiūrėjo, suleido kažkokių vaistų, kad pristabdytų. Labai nieko neaiškino. Gal sutriko, sakė taip būna. Gal vėliau hormonais reguliuos. O kai darė konizaciją tai ir abraziją kartu padarė, išvalė gimdą, kaip supratau nuo kraujo. Ir jeigu vėl pasipils, atvažiuot. Tai kažkokioj baimėj gyvenu, kas čia su manim bus...</p></div></blockquote><p>O kada turėtų jau atsakymas buti? Kiek laiko po konizacijos? Nežinau net ką pasakyti. O dabar irgi kraujuojat? </p>

Konizaciją padarė kovo 31, tai aišku, kad kraujuoju, tik ne taip baisiai.Tai čia turbūt normalu. Gydytoja sakė kreiptis, tik jei čiurkšle kraujuos.
Atsakymas jau turėtų tuoj būti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 14 balandžio 2017 - 11:03

Sulaukit atsakymo, o tada jau bus aišku, kas ir kaip. Gal tie kraujavimai dėl hormoninių kažkokių sutrikimų, o ne dėl kaklelio. Geriau nespėlioti, nes labai daug nervų susigadina tokiais atvejais. Suprantu, kad pergyvenat, bet pasistenkit kaip įmanoma labiau visas tas blogas mintis į šoną nustumti.

Atsakyti