Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Jeigu pas onkoginekologą eisit, manau vietoj ir paims biopsiją, jeigu reikės. Bent jau man viską vietoj ir padarė, pirma kolposkopu pažiūrėjo, o paskui biopsiją paėmė. Jausmas kiek nemalonesnis nei imant PAP, didesnis spaudimas jaučiamas, bet skausmo jokio nejaučiau. Atsakymą ėjau sužinot po mėnesio. 

O kur ėjot?

Atsakyti

noriu paprašyt pagalbos padėt susigaudyt...
padarė man PAP tyrimą ir tokios išvados: ASC-H - atipinės plokščiojo epitelio ląstelės, gali būti žymūs plokščialąstiniai intraepiteliniai pakitimai HSIL.

Prieš kelias dienas padarė konizaciją, laukiu atsakymų.

Tai tos raidės jau reiškia , kad sergu vėžiu, ar po konizacijos atsakymo tik bus?

Jaučiuosi ne kaip, silpna, skauda šonus, nugara, o šiand 5 diena po operacijos, ar normalu?


dėkui už atsakymus 4u.gif

Čia manau geriau atsakytų tos, kurios jau buvo operuotos, bet kiek ir čia teko skaityti, atsakymas bus po konizacijos metu išpjauto audinio ištyrimo, todėl tikrai dabar nepanikuokit. Dėl savijautos tiesiog nežinau, jeigu nėra stipraus kraujavimo, ko gero neverta labai nerimauti. Bet jeigu labai blogai jaučiatės, gal būtų neblogai pasikonsultuot su savo ginekologe.
​O jums tik po PAP iš karto operaciją paskyrė? Nedarė biopsijos?

Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 04, 19:47)
noriu paprašyt pagalbos padėt susigaudyt...
padarė man PAP tyrimą ir tokios išvados: ASC-H - atipinės plokščiojo epitelio ląstelės, gali būti žymūs plokščialąstiniai intraepiteliniai pakitimai HSIL.

Prieš kelias dienas padarė konizaciją, laukiu atsakymų.

Tai tos raidės jau reiškia , kad sergu vėžiu, ar po konizacijos atsakymo tik bus?

Jaučiuosi ne kaip, silpna, skauda šonus, nugara, o šiand 5 diena po operacijos, ar normalu?
dėkui už atsakymus  4u.gif


Sveika,

HSIL reiškia ikivėžinius pakitimus (jūsų atveju išvis neaišku, nes PAP rezultatas ASC-H). Po konizacijos, sužinosit tikslesnę diagnozę, linkiu kad būtų visi pakitimai pašalinti radikaliai smile.gif
aš po konizacijos nieko blogo nejaučiu, tą dieną tik skaudėjo kaip per mėnesines, o daugiau jokių pojūčių nebuvo. Bet čia manau kiekvienai individualiai.
Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2017 04 04, 21:03)
Sveika,

HSIL  reiškia ikivėžinius pakitimus (jūsų atveju išvis neaišku, nes PAP rezultatas ASC-H). Po konizacijos, sužinosit tikslesnę diagnozę, linkiu kad būtų visi pakitimai pašalinti radikaliai smile.gif
aš po konizacijos nieko blogo nejaučiu, tą dieną tik skaudėjo kaip per mėnesines, o daugiau jokių pojūčių nebuvo. Bet čia manau kiekvienai individualiai.

Dėkui labai už paaiškinimą 4u.gif

O vėžinių pakitimų PAP tyrimas nerodo ar kaip?Po konizacijos tik bus aišku ar vėžys? unsure.gif nelabai aš čia suprantu, atleiskit už kvailus klausimus....
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 04 04, 20:25)
Dėkui labai už paaiškinimą  4u.gif

O vėžinių pakitimų PAP tyrimas nerodo ar kaip?Po konizacijos tik bus aišku ar vėžys?  unsure.gif nelabai aš čia suprantu, atleiskit už kvailus klausimus....


nekvaili tie klausimai smile.gif pati spalio mėnesį ieškojau atsakymų į tokius klausimus. Realiai, jei jau yra vėžys (ypač vėlesnių stadijų), tai dažniausiai ir PAP tyrimas parodytų. Mano atveju paprastas PAP buvo HSIL, pakartojus skystoj terpėj atsakymas buvo plokščialąstelinė karcinoma. Po biopsijos - CIN3, po konizacijos - IB1 stadijos vėžys.
Šiaip tiksliausi atsakymai bus konizacijos .
Atsakyti
Labas rytas, Usnee, mano situacija beveik analogiska jusiskei, tyrimu atsakymai tokie patys, tik pas mane zpv kitas tipas, 58. Cintec plus taip pat teigiamas. Siai dienai esu po biopsijos (cin2), ir triju onkoginekologu konsultacijos. Kolkas pusmeciui esu palikta stebejimui, konizacijos kolkas nedaro, sako, kad uztenka kolkas stebeti, is to, ka mato kolposkopu, mane itikino, kad per pusmeti drastisku pasikeitimu neturetu but. Sake, jei labai neramu man, galiu rinktis isgarinima lazeriu, bet jo didziausios minusas - kad nebus galimybes jokio audinio paimt ir istirt histologiskai, tai kaip ir nieko nesuzinociau tikslaus. Todel pasirinkau laukti pusmeti, man siulo laukt metus, bet as zinau, kad tiek neislauksiu, tai sake po pusmecio pasidaryt skystoj terpej ir zpv, o tada matysim,ka toliau daryt
Atsakyti

Triusyte1990, o kodėl vėl sako kartot zpv? Įdomus šitas dalykas, nes man jis nustatytas jau 8 metai ir niekur nedingo (kartotas tyrimas su tipavimu prieš pora mėnesių).
Ir kitas įdomus dalykas, dėl visiško įsitikinimo ėjot pas 3 onko? Aš norėčiau pas profesorę dar pakliūt, eičiau ko gero privačiai, nes niekas siuntimų nebedalins, bet tada reikia tyrimų kopijų, o man jų niekas klinikose spėju neduos.  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 05 balandžio 2017 - 08:13

Labas rytas, Usnee, mano situacija beveik analogiska jusiskei, tyrimu atsakymai tokie patys, tik pas mane zpv kitas tipas, 58. Cintec plus taip pat teigiamas. Siai dienai esu po biopsijos (cin2), ir triju onkoginekologu konsultacijos. Kolkas pusmeciui esu palikta stebejimui, konizacijos kolkas nedaro, sako, kad uztenka kolkas stebeti, is to, ka mato kolposkopu, mane itikino, kad per pusmeti drastisku pasikeitimu neturetu but. Sake, jei labai neramu man, galiu rinktis isgarinima lazeriu, bet jo didziausios minusas - kad nebus galimybes jokio audinio paimt ir istirt histologiskai, tai kaip ir nieko nesuzinociau tikslaus. Todel pasirinkau laukti pusmeti, man siulo laukt metus, bet as zinau, kad tiek neislauksiu, tai sake po pusmecio pasidaryt skystoj terpej ir zpv, o tada matysim,ka toliau daryt

O kodėl net 3 onkogin konsultavo? Čia kur buvai? :)

Mane biškuti gązdina tai, kad yra merginų po biopsiju su cin3 tarkim, o va konizacija dar rimčiau parodo. Aš jau ir kai žinau, kad kažkas negerai, tai turiu čia ir dabar pasidaryt, išsiaiškinti ir susitvarkyti. Norėčiau ir į mokamą konsultaciją papulti, jei tik greičiau ir nereiktų laukti :unsure:

Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2017 04 04, 22:09)
nekvaili tie klausimai smile.gif pati spalio mėnesį ieškojau atsakymų į tokius klausimus. Realiai, jei jau yra vėžys (ypač vėlesnių stadijų), tai dažniausiai ir PAP tyrimas parodytų. Mano atveju paprastas PAP buvo HSIL, pakartojus skystoj terpėj atsakymas buvo plokščialąstelinė karcinoma. Po biopsijos - CIN3, po konizacijos - IB1 stadijos vėžys.
Šiaip tiksliausi atsakymai bus konizacijos .

Labai dėkui, kad padedat susiorientuot,nes aš po tokių tyrimų kaip nesava, blogai jaučiuos.

O ką PAP tyrimas parodytų jei yra vėžys tolimesnės stadijos? Aš jau supratau, kad mano šitie tyrimų atsakymai (HSIL ir ASC-H -) ir yra blogiausia. Nes aš ir jaučiaus blogai, stipriai kraujavau, silpnumas, alpdavau....
Atsakyti
[quote=Tanite,2017 04 05, 07:00]
<p>Triusyte1990, o kodėl vėl sako kartot zpv? Įdomus šitas dalykas, nes man jis nustatytas jau 8 metai ir niekur nedingo (kartotas tyrimas su tipavimu prieš pora mėnesių).

As galvoju, kad kartot ta zpv reikia gal del to, kad paziuret, ar neatsirado dar koks naujas tipas. Juk buna ir partneriai keicias, ir i kaire kas nors nueina, o jei tas zpv plinta lytiniu budu, tai matyr gydytoja ir siulo jo kartot. Nu cia tik mano toks pamastymas..
Papildyta:
As ejau pas 3 onkologus del savo sventos ramybes, klinikose konsultavo ir biopsija dare onkologas, o dar privaciai buvau pas Ugianskyte pries biopsija ir pas profesore jau po biopsijos. Visi 3 patvirtino, kad laukti puse metu man saugu.. Ir ejimo priezastis buvo ta, kad daugeliui su cin2 daro konizacijas, ir buvo atveju, kad rasdavo po konizacijos CIS moterims. Tai man buvo labai neramu, todel ejau visur, kur tik galejau, kad kuo daugiau mane apziuretu, ir gauciau ivairiu nuomoniu. Dabar jauciuos ramiau, bet vistiek aplanko kartais nerimas.
Atsakyti

Kaip suprantu buvot pas Vaitkienę? Privačiai ėjot? Kaip dėl tyrimų išrašų darėt ar klinikose visgi buvot, kur kortelė ir yra. 

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 04 05, 09:27)
<p>Kaip suprantu buvot pas Vaitkienę? Privačiai ėjot? Kaip dėl tyrimų išrašų darėt ar klinikose visgi buvot, kur kortelė ir yra. </p>


Taip, pas Vaitkiene ejau privaciai, patekau per viena diena pas ja. Man klinikos israse israsa po visu tyrimu mano ginekologei, tai as nusinesiau ta israsa ir kitus ankstesnius tyrimus, atsisvietus is korteles poliklinikoje. Tikrai jums turi leist pasidaryt kopijas tyrimu rezultatu. Nes as klinikose daznai atsisvieciu vaiko tyrimu rezultatus, kad tureciau sau. Niekad nekilo problemu, tik reik susimoket uz kopijas
Atsakyti