Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Endrija @ 2017 03 31, 11:21)

gal pabandykit pas Šiaulį į skyrių nueiti su popieriais. jis tikrai priima, aš ėjau dėl atsakymų, tai ten eilutė susidaro kaip į konsultacijas biggrin.gif
Atsakyti
Dėl biopsijos esu girdėjus jog nedaro, jei vistiek konizacija, tuo pačiu ištiria, kad nereiktų žaloti kelis kartus.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2017 03 31, 12:57)
gal pabandykit pas Šiaulį į skyrių nueiti su popieriais. jis tikrai priima, aš ėjau dėl atsakymų, tai ten eilutė susidaro kaip į konsultacijas biggrin.gif

Cia reiktų i ginekologini skyriu eit?
Jei nepavyks telefonu ar internetu,teks vaziuot Klaipedon ir prasytis,kolkas tikiuos,kad pavyks.
O ji ten kasdien galima rasti gal zinot?nesinori vaziuot 100km.ir nerast jo😯
Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 03 31, 12:02)
Cia reiktų i ginekologini skyriu eit?
Jei nepavyks telefonu ar internetu,teks vaziuot Klaipedon ir prasytis,kolkas tikiuos,kad pavyks.
O ji ten kasdien galima rasti gal zinot?nesinori vaziuot 100km.ir nerast jo😯

paskambinkit į skyrių ir paklauskit, kada dirba būtinai, nes tai iš ryto, tai po pietų pamainos. visi numeriai yra puslapy: http://www.kul.lt/lt...s-departamentas
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2017 03 31, 14:36)
paskambinkit į skyrių ir paklauskit, kada dirba būtinai, nes tai iš ryto, tai po pietų pamainos. visi numeriai yra puslapy: http://www.kul.lt/lt...s-departamentas

Aciū 4u.gif
Atsakyti
Vakar ir aš gavau konizacijos atsakymą, daktarė sakė, kad čia vėžys, liko minimaliai - rezekcijos krašte (minimaliai).
Ispjove 2 gabalėlius. Jokios išvados daugiau nėra, tik sena info- kad po biopsijos ca in si. Niekur neparašyta karcinoma.
Kadangi pjovė su el. kilpa, yra tikimybė, jog išpjauta viskas nudegintuose kraštuose.
Sakė atvažiuot į ligononę rugsėjo pradžioje ir tada darys skystoj terpej, gal bus gerai, o jei ne - kalbėsim dėl tolimesnio gydymo. Per šitą laikptarpį sakė tikrai nepersimes kitur.
Ar čia normalu, kad tiek turiu laukti? Sakė jokių tyrimų per šitą laiką nedaryt.

P.s. visgi radau - parašyta plokččialąstelinė karcinoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa123456789: 31 kovo 2017 - 13:20
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 03 31, 14:15)
Vakar ir aš gavau konizacijos atsakymą, daktarė sakė, kad čia vėžys, liko minimaliai -  rezekcijos krašte (minimaliai).
Ispjove 2 gabalėlius. Jokios išvados daugiau nėra, tik sena info- kad po biopsijos ca in si. Niekur neparašyta karcinoma.
Kadangi pjovė su el. kilpa, yra tikimybė, jog išpjauta viskas nudegintuose kraštuose.
Sakė atvažiuot į ligononę rugsėjo pradžioje ir tada darys skystoj terpej, gal bus gerai, o jei ne - kalbėsim dėl tolimesnio gydymo. Per šitą laikptarpį sakė tikrai nepersimes kitur.
Ar čia normalu, kad tiek turiu laukti? Sakė jokių tyrimų per šitą laiką nedaryt.

P.s. visgi radau - parašyta plokččialąstelinė karcinoma.


Na tai jus irgi turi ruosti rimtesniam gydymui. Nedelsiant kreipkites i gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 03 31, 14:15)
Vakar ir aš gavau konizacijos atsakymą, daktarė sakė, kad čia vėžys, liko minimaliai -  rezekcijos krašte (minimaliai).
Ispjove 2 gabalėlius. Jokios išvados daugiau nėra, tik sena info- kad po biopsijos ca in si. Niekur neparašyta karcinoma.
Kadangi pjovė su el. kilpa, yra tikimybė, jog išpjauta viskas nudegintuose kraštuose.
Sakė atvažiuot į ligononę rugsėjo pradžioje ir tada darys skystoj terpej, gal bus gerai, o jei ne - kalbėsim dėl tolimesnio gydymo. Per šitą laikptarpį sakė tikrai nepersimes kitur.
Ar čia normalu, kad tiek turiu laukti? Sakė jokių tyrimų per šitą laiką nedaryt.

P.s. visgi radau - parašyta plokččialąstelinė karcinoma.

ca in si ir reiškia karcinoma 4u.gif
man po antros konizacijos sugijus darė tepinėlį, nelaukėm. kai parodė ir žpv, ir tuos pačius pakitimus (tikrai nelaukėm tiek ilgai), tada pas onkoginekologą rašiausi.
Atsakyti

Nu nesuprantu gydytojų pozicijos visiškai...

Atsakyti
Ėjau kolposkopijai pas polilinikos skyriaus vedėją, daug metų dirbant gydytoja. Sakė aš tipiškas Lietuvos moterų pavyzdys kai gydytojai nežino ką daryt su tuo kakleliu siuntinėja šen ten, o kadangi mano CINtecplus neigiamas, kolposkopu irgi nieko nematė, liepia laukti. Bet gydytoja pripažino, kad tai yra pačių gydytojų problema, niekas nieko nežino kaip čia ką toliau...
Atsakyti
Aš be žodžių, man taip ''nepaeitų'', reiktų, dasibelsčiau ir iki sveikatos ministro...
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 03 31, 16:43)
<p>Nu nesuprantu gydytojų pozicijos visiškai...</p>

As jau irgi pradedu nesuprast😕sako vėzys,bet palauk tris menesius,kitai isvis iki rugsėjo😮o per ta laika neimanoma kazka padaryti?iki rugsejo dar labai daug laiko,pusmeti nieko nedaryt😮nu nebesuprantu as visiskai.
Paskui sneka apie nekokias statistikas sergamumo ir t.t.
Tokia liga,man atrodo,turėtu kuo greiciau gydyt,nes laikas su ta liga nedraugas😕
Papildyta:
QUOTE(Adietka @ 2017 03 31, 17:22)
Ėjau kolposkopijai pas polilinikos skyriaus vedėją, daug metų dirbant gydytoja. Sakė aš tipiškas Lietuvos moterų pavyzdys kai gydytojai nežino ką daryt su tuo kakleliu siuntinėja šen ten, o kadangi mano CINtecplus neigiamas, kolposkopu irgi nieko nematė, liepia laukti. Bet  gydytoja pripažino, kad tai yra pačių gydytojų problema, niekas nieko nežino kaip čia ką toliau...

O tai kas turi zinot?pati moteris?is kur jai informacijos gaut ?is kitų serganciu moterų?...
Nors tiesa pasakius,as daug daugiau suzinojau cia,nei vazinėdama per daktarus😡
Atsakyti