Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Voverė @ 2017 03 26, 20:32)
Bet šiaip tai iš tikro  labiausiai aš esu už tai, kad Lietuvoje prasimuštų vietą nemokamas onkocitologinis profilaktinis tyrimas skystoje terpėje. Manau reikalai statistikoje iš esmės pasikeistų....

Šiuo klausimu sutinku 100%. 4u.gif

Pvz Norvegijoje nėra populiaru skiepytis, bet ten moterys labai sąmoningos, atsakingos ir patikra - šventas reikalas. O pas mus....
Atsakyti

Kadangi dabar dažnai rašo apie patikras, mane tik viena stebina - žmonių tamsumas šioje vietoje. Kiek daug moterų išvis nežino apie tokius tyrimus, kita dalis bijo nemalonių pojūčių, kitos - blogų atsakymų ir pan. Tiesiog sunku suprasti tokius dalykus, lyg moterys neturėtų ką prarasti. Atrodo geriau tiesiog pamiršti, o kai jau viskas po laiko, tada nebėra kur pasidėti. Juk kiek daug atvejų, kada viskas progresuoja labai greitai, bet dar yra daug vilčių išgyti vien kreipimosi laiku dėka. Ir viskas verčiama palaidūniškam gyvenimui, neištikimiems vyrams, kurie tikri gyvuliai, parneša zarazą į šeimą. 
Kadangi man moteriškos bėdos jau kone kasdienybė, einu tikrintis reguliariai be jokių atsikalbinėjimų. Tiesiog noriu pamatyti, kaip užauga mano vaikas. 

Atsakyti
Sveikos,ieskau patarimo,nuraminimo ir dar pati nezinau ko😕
Pries sesias dienas dare kaklelio konizacija,nes atsakymai tepinėlio paprasto ir skystoj terpėj buvo hsil😢,daktarė sake,kad biopsija kaip ir nebereikalinga,ispjausim ir tuo paciu istirsim kas ten.Siandien paskambino,atsakymai nekokie,klausiausi ir jauciau,kad nelabai ka girdziu,pasirodo ispjauta mazai,ir antra konizacija mazai padėtų,kadangi invazinė karcenoma(jei teisingai beprisimenu),siulo iskart ruostis operacijai,gimdos salinimui😢
Bijau be proto,ir operacijos ir pacios diagnozės,del vaiku bedos nera,tris jau turiu,tai kaip ir gana😊,bet kaip cia taip iskart gimdos salinimas.....
Gal kas turėjot panasia situacija?gal reikia kito gydytojo nuomones,o gal cia geriausias variantas????......
Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 03 27, 15:40)
,bet kaip cia taip iskart gimdos salinimas.....


Todėl, kad navikas didelis, peraugo į kitus audinius. Kaklelis yra gimdos dalis, kiek ten jo tėra. Gal nebėra jau ten ką pjaustyti. Man išpjovė beveik visą kaklą ir gimdos kraštus apsiuvo. Suprantu, antrą kartą nebebūtų ką ten pjauti.

Klausyk gydytojų. Jie geriausiai žino. Nors aišku preparatus gali peržiūrėti ir kitas patologas, jeigu abejoji rezultatais.
Man pačiai teko preparatus iš morgo pasiimti (draugai tai padarė už mane, kad man nereiktų blogų emocijų patirti) ir atvežti gydytojai, kad peržiūrėtų kitas patologas.
Aišku preparatai, tai ne mėsos gabalas, o jau "užkepti" stikliukai ir vaško gabaliukas su kažkuo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 27 kovo 2017 - 17:24
QUOTE(Voverė @ 2017 03 27, 19:18)
Todėl, kad navikas didelis, peraugo į kitus audinius. Kaklelis yra gimdos dalis, kiek ten jo tėra. Gal nebėra jau ten ką pjaustyti. Man išpjovė beveik visą kaklą ir gimdos kraštus apsiuvo. Suprantu, antrą kartą nebebūtų ka ten pjauti

Na taip,dėl to ispjovimo,tai gydytoja sakė,kad uspjovė nemazai ir nebelabai yra prasmės vėl konizacija daryt,nes matyt nebėr ko ten pjaut😕
Na lauksiu atsakymu ant popieriaus,siandien sakė išsius,gal kažką ten suprasiu😕
Dabar sakė reikia išlaukt,tris mėnesius,o tada registruotis konsultacijai ir paskirs operacijos data,pradedu bijot kad tiek reikia laukt,bet tikriausiai daktarai zino geriau😕
Atsakyti
Sveikos, kiek laiko gulima ligoninėj kai atliekama kolizacija? Kaip viskas vyksta? Gavau ir aš šitą laimę patirt. Supratimo neturiu ....
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 03 27, 19:52)
Sveikos, kiek laiko gulima ligoninėj kai atliekama kolizacija? Kaip viskas vyksta? Gavau ir aš šitą laimę patirt. Supratimo neturiu ....

Konizacijai gulamasi vienai dienai,jeigu nėra komplikaciju paskui,bent jau man,buvo pasakyta atvaziuoti i priėmima is ryto,nevalgius negerus,apie 11 buvo atlikta konizacija,apie trecia paleido namo,tik man nepasisekė😕pusiaukelėj teko gryzti nes prasidėjo stiprus kraujavimas😕,bet jaip man daktarė aiskino,cia dėl to,kad pas mane nėra menesiniu(maitinu lėlytę😊),todėl tas kraujavimas stipresnis.O siaip tai procedura greita,nejauti nieko,nes uzmigdo,tik tas gijimo procesas paskui nelabai koks,man kai namie mazas lelius,be pagalbos niekaip,nrs kelti daugiau kaip 3kg.neleido nieko bent menesi😕
Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 03 27, 16:40)
Sveikos,ieskau patarimo,nuraminimo ir dar pati nezinau ko😕
Pries sesias dienas dare kaklelio konizacija,nes atsakymai tepinėlio paprasto ir skystoj terpėj buvo hsil😢,daktarė sake,kad biopsija kaip ir nebereikalinga,ispjausim ir tuo paciu istirsim kas ten.Siandien paskambino,atsakymai nekokie,klausiausi ir jauciau,kad nelabai ka girdziu,pasirodo ispjauta mazai,ir antra konizacija mazai padėtų,kadangi invazinė karcenoma(jei teisingai beprisimenu),siulo iskart ruostis operacijai,gimdos salinimui😢
Bijau be proto,ir operacijos ir pacios diagnozės,del vaiku bedos nera,tris jau turiu,tai kaip ir gana😊,bet kaip cia taip iskart gimdos salinimas.....
Gal kas turėjot panasia situacija?gal reikia kito gydytojo nuomones,o gal cia geriausias variantas????......

pasikonsultuočiau su onkoginekologu jei yra galimybių, jis tikrai daugiau pakomentuotų ir papasakotų apie procedūrą, pooperacinę būklę ir galimybes, jei tokių yra.
Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 03 27, 19:32)
Konizacijai gulamasi vienai dienai,jeigu nėra komplikaciju paskui,bent jau man,buvo pasakyta atvaziuoti i priėmima is ryto,nevalgius negerus,apie 11 buvo atlikta konizacija,apie trecia paleido namo,tik man nepasisekė😕pusiaukelėj teko gryzti nes prasidėjo stiprus kraujavimas😕,bet jaip man daktarė aiskino,cia dėl to,kad pas mane nėra menesiniu(maitinu lėlytę😊),todėl tas kraujavimas stipresnis.O siaip tai procedura greita,nejauti nieko,nes uzmigdo,tik tas gijimo procesas paskui nelabai koks,man kai namie mazas lelius,be pagalbos niekaip,nrs kelti daugiau kaip 3kg.neleido nieko bent menesi😕

Dėkui už pasakojimą 4u.gif O jetus kaip greit namo. O nedarbingumą bent duoda?
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 03 27, 20:18)
Dėkui už pasakojimą  4u.gif O jetus kaip greit namo. O nedarbingumą bent duoda?

operacijos dienai duoda, jei reikia ilgiau (fizinis darbas ir pan.) užtenka paprašyti.
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2017 03 27, 20:18)
Dėkui už pasakojimą  4u.gif O jetus kaip greit namo. O nedarbingumą bent duoda?

Guldo į vienos dienos chirurgijos skyrių. Kai kurios net poliklinikoj operavos. O nedarbingumą be problemų ir tikrai ne vienai ir ne porai dienų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Endrija @ 2017 03 27, 18:26)
Na taip,dėl to ispjovimo,tai gydytoja sakė,kad uspjovė nemazai ir nebelabai yra prasmės vėl konizacija daryt,nes matyt nebėr ko ten pjaut😕
Na lauksiu atsakymu ant popieriaus,siandien sakė išsius,gal kažką ten suprasiu😕
Dabar sakė reikia išlaukt,tris mėnesius,o tada registruotis konsultacijai ir paskirs operacijos data,pradedu bijot kad tiek reikia laukt,bet tikriausiai daktarai zino geriau😕


Aš jūsų vietoj ieškočiau greičiau pagalbos, o jei teks imt gimdą, tai konsultuotis su geriausiai onkoginekologais. Vilniuje - Rudaitis, Kaune - Vaitkienė, Knizikevičius. Nelaukite, o kuo skubiau konsultuotis, prašykit magnetinio rezonanso, kad pažiūrėtų dėl metastazių. Aišku čia jau tik mokamos konsultacijos, bet eikit, prašykit, mokėkit. Juk svarbiausia šiuo atveju sveikata ir gyvybė, o ne laukimas. Linkiu kuo didžiausios stiprybės console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4blueflower: 28 kovo 2017 - 09:54