Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Aistrencija @ 2017 03 07, 21:15)
O endimetriozes,negali nustatyti is tepinelio?

Endometrioze nustatoma tiksliai tik laparoskopijos budu. Visa kita tik spejimai.
Atsakyti
Sveikos,

noriu paklausti kam darė konizaciją su el. kilpa - ar procedūra tokia trumpa, jog nereikia nieko pasiimti į ligoninę - chalato, šlepečių?
Ar geriau pasiimti viską?
Atsakyti
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 03 15, 10:22)
Sveikos,

noriu paklausti kam darė konizaciją su el. kilpa - ar procedūra tokia trumpa, jog nereikia nieko pasiimti į ligoninę - chalato, šlepečių?
Ar geriau pasiimti viską?


Sveika,

man lapkritį darė Santariškėse konizaciją, tai visur prisiskaičius pasiėmiau į ligoninę ir šlepetes, ir knyga, ir vandens smile.gif o realiai atvykau ryte, palaukiau penkiolika minučių, pakvietė į kabinetą, 20 min. procedūros ir viskas, išvykau namo... nežinau ar ir jums taip bus, bet skaičiau, kad irgi žada daryt be narkozės, tai manau nieko neprireiks, juo labiau jei nieko nesakė, kad reikia kažką pasiimti.
Kada konizacija?
Atsakyti
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 03 15, 11:22)
Sveikos,

noriu paklausti kam darė konizaciją su el. kilpa - ar procedūra tokia trumpa, jog nereikia nieko pasiimti į ligoninę - chalato, šlepečių?
Ar geriau pasiimti viską?

Man reikėjo ir chalato, ir šlepečių, na ir žinoma bambalio mineralinio, dar nepamirškit paketų. Daugiau lyg ir nieko neprireikė. Čia Antakalnį, prieš beveik 1,5 metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2017 03 15, 21:08)
Sveika,

man lapkritį darė Santariškėse konizaciją, tai visur prisiskaičius pasiėmiau į ligoninę ir šlepetes, ir knyga, ir vandens smile.gif o realiai atvykau ryte, palaukiau penkiolika minučių, pakvietė į kabinetą, 20 min. procedūros ir viskas, išvykau namo... nežinau ar ir jums taip bus, bet skaičiau, kad irgi žada daryt be narkozės, tai manau nieko neprireiks, juo labiau jei nieko nesakė, kad reikia kažką pasiimti.
Kada konizacija?


Na va, as jau po konizacijos, vakar dare. Ylang ylang, man irgi truko procedūra apie 20min, atsakymai bus po 2 savaičių. Sakė atvažiuoti gyvai jų atsiimti, nes dar apžiūrės.
Beje, ar reikia atsakymų atsiėmimui registruotis, ar tiesiog ten nueiti ir laukti prie kabineto? smile.gif daktarės paklaust pamiršau.

Dėl skausmingumo - skauda kai duria adatą, o dabar šiaip toks maudimas ir kraujuoju.

Ylang ylang, kokį Jūs gavote konizacijos atsakymą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 03 17, 11:39)
Na va, as jau po konizacijos, vakar dare. Ylang ylang, man irgi truko procedūra apie 20min, atsakymai bus po 2 savaičių. Sakė atvažiuoti gyvai jų atsiimti, nes dar apžiūrės.
Beje, ar reikia atsakymų atsiėmimui registruotis, ar tiesiog ten nueiti ir laukti prie kabineto? smile.gif daktarės paklaust pamiršau.

Dėl skausmingumo - skauda kai duria adatą, o dabar šiaip toks maudimas ir kraujuoju.

Ylang ylang, kokį Jūs gavote konizacijos atsakymą? smile.gif


Šaunu, kad viskas taip greit praėjo, dabar linkiu sulaukti gerų rezultatų.
Mano atsakymas deja buvo gimdos kaklelio vėžys...
kadangi atsakymas buvo toks, tai pats gydytojas pasikvietė kada pas jį atvažiuoti apsitarti dėl gydymo. O jums manau, kad nereikia registruotis, juolab kad tikriausiai ir sudėtinga būtų užsiregistruoti tokiam artimam laikui. Aš jūsų vietoj eičiau ir sėdėčiau prie kabineto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2017 03 17, 22:45)
Šaunu, kad viskas taip greit praėjo, dabar linkiu sulaukti gerų rezultatų.
Mano atsakymas deja buvo gimdos kaklelio vėžys...
kadangi atsakymas buvo toks, tai pats gydytojas pasikvietė kada pas jį atvažiuoti apsitarti dėl gydymo. O jums manau, kad nereikia registruotis, juolab kad tikriausiai ir sudėtinga būtų užsiregistruoti tokiam artimam laikui. Aš jūsų vietoj eičiau ir sėdėčiau prie kabineto smile.gif

Ir kaip Jums gydo ?
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2017 03 18, 12:04)
Ir kaip Jums gydo ?


Kadangi buvo nustatyta 1bI stadija, padarė KT (įsitikint, kad niekur toliau neišplitę), buvo atlikta operacija: pašalino gimdą, gimdos kaklelį ir visus dubens limfmazgius. Išpjautuose limfmazgiuose nieko blogo nerado, todėl švitinimo neprireikė. tai toks tas gydymas. Dabar gegužės pabaigoj pirmas patikrinimas, tikiuosi, kad viską laiku išpjovė ir toliau bus viskas gerai...
Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2017 03 19, 00:30)
Kadangi buvo nustatyta 1bI stadija, padarė KT (įsitikint, kad niekur toliau neišplitę), buvo atlikta operacija: pašalino gimdą, gimdos kaklelį ir visus dubens limfmazgius. Išpjautuose limfmazgiuose nieko blogo nerado, todėl švitinimo neprireikė. tai toks tas gydymas. Dabar gegužės pabaigoj pirmas patikrinimas, tikiuosi, kad viską laiku išpjovė ir toliau bus viskas gerai...


O kokia jusu savijauta po operacijos? Ar pablogejo gyvenimo kokybe?
Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2017 03 18, 23:30)
Kadangi buvo nustatyta 1bI stadija, padarė KT (įsitikint, kad niekur toliau neišplitę), buvo atlikta operacija: pašalino gimdą, gimdos kaklelį ir visus dubens limfmazgius. Išpjautuose limfmazgiuose nieko blogo nerado, todėl švitinimo neprireikė. tai toks tas gydymas. Dabar gegužės pabaigoj pirmas patikrinimas, tikiuosi, kad viską laiku išpjovė ir toliau bus viskas gerai...


Ylang ylang, linkiu, kad viskas būtų gerai.
O prieš konizaciją koks buvo biopsijos atsakymas?
Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2017 03 19, 00:30)
Kadangi buvo nustatyta 1bI stadija, padarė KT (įsitikint, kad niekur toliau neišplitę), buvo atlikta operacija: pašalino gimdą, gimdos kaklelį ir visus dubens limfmazgius. Išpjautuose limfmazgiuose nieko blogo nerado, todėl švitinimo neprireikė. tai toks tas gydymas. Dabar gegužės pabaigoj pirmas patikrinimas, tikiuosi, kad viską laiku išpjovė ir toliau bus viskas gerai...

Tikiuosi ir linkiu to. O visokių kitokių aprašomų vėžio požymių nebuvo ? Kraujavimas,kojų tinimas ir pan. ?
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 03 19, 14:15)
O kokia jusu savijauta po operacijos? Ar pablogejo gyvenimo kokybe?

Kadangi praėjo dar tik trys mėnesiai po operacijos, tai fiziškai dar nėra viskas kaip seniau (viena šlaunis tokia aptirpus ir kaip dilgėlėm nudilginta, vidurių reikalai irgi nevisai geri kol kas, bet sako reikia laiko). Bet šiaip nesiskundžiu, su vyru irgi viskas ok, nieks nepasikeitė. Labiausiai kenčia galva, nes lenda karts nuo karto visokios mintys, reikia susigyvent ir su tuo, kad nebeturėsiu vaikų

QUOTE(Rasa123456789 @ 2017 03 19, 16:55)
Ylang ylang, linkiu, kad viskas būtų gerai.
O prieš konizaciją koks buvo biopsijos atsakymas?


Biopsijos atsakymas buvo CIN3, todėl ir darė tik konizaciją iškart, pats gydytojas nesitikėjo tokio atsakymo.

QUOTE(Adietka @ 2017 03 19, 17:09)
Tikiuosi ir linkiu to. O visokių kitokių aprašomų vėžio požymių nebuvo ? Kraujavimas,kojų tinimas ir pan. ?


Iki atliekant PAP tyrimą neturėjau jokių nusiskundimų, gavus rezultatus pradėjo visur skaudėti ir nugarą, ir juosmenį, ir dubenį. Žodžiu panika buvo apėmus tokia, kad pradėjau jaust visokius negalavimus ir simtopus, ypač tuos, kurie išvardinami prie gimdos kaklelio vėžio... bet šiaip realiai, ne, jokių požymių nepastebėjau...
Atsakyti