Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Aistrencija @ 2017 03 04, 19:48)
Man metai praeje.bet jau puse metu geriu kt as.ir tie tepliojimai apmazeje.buna,bet menki.Taj kasdien geriat ta agnucastona?kas ten per prieparatas?

Taip, kasdien. Ji reiktu gerti bent 3 men. As pirkau agnufem. Dar panasi sudetis prefemin. Reik ziureti sudeti, kad agnus castus butu 20 mg.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 03 05, 12:46)
Taip, kasdien. Ji reiktu gerti bent 3 men. As pirkau agnufem. Dar panasi sudetis prefemin. Reik ziureti sudeti, kad agnus castus butu 20 mg.

O tai jum ji israse kazkas?
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2017 03 05, 19:14)
O tai jum ji israse kazkas?

O taj jusu ciklas neregulerus?
Kam man ji pvz gert.jei man tai tvarkoje su mm
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2017 03 05, 19:17)
O tai jum ji israse kazkas?
Papildyta:

O taj jusu ciklas neregulerus?
Kam man ji pvz gert.jei man tai tvarkoje su mm


Man kelios ginekologes rekomendavo. Na taip, mano ciklas ilgas, nereguliarus, ir daugelis KT netinka. Bet tie papildai tinka ir prie pms bei tvarko hormonus. Raso, kad ir prie nereguliariu tepimu tinka. O prie endometrioziu turetu palengvint visus simptomus. Jusu atveju reiktu su gydytoja pasikonsultuoti ir gerti 5mg doze.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 03 05, 11:46)
Taip, kasdien. Ji reiktu gerti bent 3 men. As pirkau agnufem. Dar panasi sudetis prefemin. Reik ziureti sudeti, kad agnus castus butu 20 mg.

Aš šitus pradėjau ...Visannette . Išgėriau penktą tabletę ir jau jaučiu pareinančius nepageidaujamus reikalus. Viena koja tinsta, plius galva svaigsta praėjus kelioms valandoms po išgėrimo (paskui praeina). Tai sugalvojome su protingomis draugėmis, kad man gal tabletės gėrimą iš ryto reiktų nukelti į vėlų vakarą. Lai sukasi sau ta galvelė miegant. Tai nuo vakar pradėjau po valandą užtempinėti laiką, kad iki to vakaro "dasikasčiau" biggrin.gif .Žiūrėsime kaip čia toliau bus ... Gal dabar kūnas tiesiog adaptuojasi prie jų.
Atsakyti
Bet juk visur sako, net ir mano gine, kad KT ir gimdos kaklelio pakitimai/vezys yra nesusiejami dalykai.

– Ilgalaikis hormoninių kontraceptikų vartojimas. Rizika susirgti gimdos kaklelio vėžiu didėja, jei hormoninius kontraceptikus vartoja moteris jau užsikrėtusi ŽPV. Hormoniniai kontraceptikai mažina viruso savaiminio išnykimo galimybę slopindami imunitetą. Rizikos didėjimas yra siejamas su hormoninių kontraceptikų vartojimo trukme.

net ir zpv trukdo isnykti.

galima tikrai pradzioje bandyti nuo zoliu: vitex, shatavari, vienasale uzgina reguliuoja visus sutrikimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2017 03 06, 19:19)
Aš šitus pradėjau ...Visannette .  Išgėriau penktą tabletę ir jau jaučiu pareinančius nepageidaujamus reikalus. Viena koja tinsta, plius galva svaigsta praėjus kelioms valandoms po išgėrimo (paskui praeina). Tai sugalvojome su protingomis draugėmis, kad man gal tabletės gėrimą iš ryto reiktų nukelti į vėlų vakarą. Lai sukasi sau ta galvelė miegant. Tai nuo vakar pradėjau po valandą užtempinėti laiką, kad iki to vakaro "dasikasčiau" biggrin.gif .Žiūrėsime kaip čia toliau bus ... Gal dabar kūnas tiesiog adaptuojasi prie jų.

Pasikonsultuokite su savo ginekologe. Jei jau koja tinsta ir galva svaigsta, kazkas negerai su kraujotaka. Turetu keisti vaistus.
Atsakyti
Aistrencija, taip išeina, kad vistik gydytoja matė, kad išvešėjusios kraujagyslės, tai gal paaiškina tą pakraujavimą tepinėlio ėmimo metu, kurio paprastai neturėtų būti. kažkaip būtų keista, negi onkoginekologė, net ne paprasta ginekologė iš lempos galėtų pasakyti tokią diagnozę kaip endometriozė, gal ji iki konizacijos irgi buvo tik niekas nepastebėjo. O visus kartus iki mmm tepliodavo tirštai rudai? man tik kelis kartus taip buvo, o paskui buvo kad tepliodavo kokias penkias dienas, bet ne tirštai rudai, na tikrai ne šokolado spalvos, tą šokoladinį tepliojimą tikrai lengva atskirti nuo paprasto kad ir ilgo tepliojimo prieš mmm.
Vovere, o jums diagnozuota endometriozė, kokiu būdu? Ir kiek laiko po konizacijos? Prieš mmm visada teplioja "šokoladinėm" išskyrom ar yra dar kokie simptomai? Nes kaip suprantu dar ir paskaudėti turi pilvo apačią?

Dar įdomu pas ką po konizacijos tyrimai buvo geri, t. y. pirmas ir antras tyrimas geras, kas kiek laiko po to tikrinatės? Kas pusmetį ar kas metus? Ar darotės žpv?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 03 07, 11:41)
Aistrencija, taip išeina, kad vistik gydytoja matė, kad išvešėjusios kraujagyslės, tai gal paaiškina tą pakraujavimą tepinėlio ėmimo metu, kurio paprastai neturėtų būti. kažkaip būtų keista, negi onkoginekologė, net ne paprasta ginekologė iš lempos galėtų pasakyti tokią diagnozę kaip endometriozė, gal ji iki konizacijos irgi buvo tik niekas nepastebėjo. O visus kartus iki mmm tepliodavo tirštai rudai? man tik kelis kartus taip buvo, o paskui buvo kad tepliodavo kokias penkias dienas, bet ne tirštai rudai, na tikrai ne šokolado spalvos, tą šokoladinį tepliojimą tikrai lengva atskirti nuo paprasto kad ir ilgo tepliojimo prieš mmm.
Vovere, o jums diagnozuota endometriozė, kokiu būdu? Ir kiek laiko po konizacijos? Prieš mmm visada teplioja "šokoladinėm" išskyrom ar yra dar kokie simptomai? Nes kaip suprantu dar ir paskaudėti turi pilvo apačią?

Dar įdomu pas ką po konizacijos tyrimai buvo geri, t. y. pirmas ir antras tyrimas geras, kas kiek laiko po to tikrinatės? Kas pusmetį ar kas metus? Ar darotės žpv?

Nzn ar galejo man but ji anksciau.nes jokiu simtomu nebuvo.o tik padare operacija ir patepliodavo.bet nebuvo labai gausiu tepliojimu .lengvi.va dbr liko isgert 1 kt ir po dienos susirgsiu mm.bet jokiu tepliojimu nera.
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2017 03 07, 12:37)
Nzn ar galejo man but ji anksciau.nes jokiu simtomu nebuvo.o tik padare operacija ir patepliodavo.bet nebuvo labai gausiu tepliojimu .lengvi.va dbr liko isgert 1 kt ir po dienos susirgsiu mm.bet jokiu tepliojimu nera.


As dariau jau du kart tepineli ir zpv.zpv nerado.o tepineliai nebuvo,kad geri bet ir nieko blogo.dabar eisiu balandi.bus Apie 7 men praeje.bijau.nes sita gine,kur einu labai skaudziai ima.
Atsakyti

Grįžau po vizito pas onko. Brrr, nemalonu, bet svarbu paėmė biopsiją. Iš vaizdo sakė pokyčiai labai minimalūs, bet aišku tiksliai biopsija viską pasakys. Gaila tik laiko, kad viskas taip ilgai tempiasi. Na bet svarbiausia, kad viskas gerai būtų.

Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2017 03 07, 10:41)

Vovere, o jums diagnozuota endometriozė, kokiu būdu? Ir kiek laiko po konizacijos? Prieš mmm visada teplioja "šokoladinėm" išskyrom ar yra dar kokie simptomai? Nes kaip suprantu dar ir paskaudėti turi pilvo apačią?



Praėjus kokiems 4 mėnesiams po konizacijos gydytoja, tikrindama po operacijos gyjantį kaklelį klausia : - Neteplioja rudai? Nors tą dieną lyg netepliojo (šiaip kartas nuo karto patepliodavo po operacijos), bet ji per apžiūrą turbūt matė tas rudas išskyras ir sako:- Patvarkysiu, turėtų mažiau teplioti. Ką ji ten tvarkė aš nežinau, bet kažką su įrankiais prie kaklelio krapštėsi. Ir tikrai daugiau netepliojo. Bet tą kartą ji pasakė, įtariu endometriozę auginamės.
O po to, kai kiaušidės viduje išaugo tas darinys (kažkur 8 mėnesiai po konizacijos) ir po laparoskopijos operacijos jį išėmė von, histologiniai darinio tyrimai parodė, kad tai yra endometriozė.
O kas liečia skausmus, tai man niekada nieko nėra skaudėję. Na nebent per pačias mėnesines kartas nuo karto sumaudžia pilvo apačią. Bet iki tokio lygio, kad reiktų vaistų nuo skausmo, tai tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2017 03 07, 21:51)
Praėjus kokiems 4 mėnesiams po konizacijos gydytoja, tikrindama po operacijos gyjantį kaklelį klausia : - Neteplioja rudai? Nors tą dieną lyg netepliojo (šiaip kartas nuo karto patepliodavo po operacijos), bet ji per apžiūrą turbūt matė tas rudas išskyras ir  sako:- Patvarkysiu, turėtų mažiau teplioti. Ką ji ten tvarkė aš nežinau, bet kažką su įrankiais prie kaklelio krapštėsi. Ir tikrai daugiau netepliojo. Bet tą kartą ji pasakė, įtariu endometriozę auginamės.
O po to, kai kiaušidės viduje išaugo tas darinys (kažkur 8 mėnesiai po konizacijos) ir po laparoskopijos operacijos jį išėmė von, histologiniai darinio tyrimai parodė, kad tai yra endometriozė.
O kas liečia skausmus, tai man niekada nieko nėra skaudėję. Na nebent per pačias mėnesines kartas nuo karto sumaudžia pilvo apačią. Bet iki tokio lygio, kad reiktų vaistų nuo skausmo, tai tikrai ne.

O endimetriozes,negali nustatyti is tepinelio?
Atsakyti
Gal ką sudomins http://www.poliklini...1553/0001-9.jpg
Atsakyti